PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Przestępczość z w Berlinie

Wszelkie najnowsze informacje pojawiające się na Świecie. To coś specjalnie dla ludzi interesujących się tematyką międzynarodową.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Marek K.
Poseł
Poseł

Re: Przestępczość z w Berlinie

Postautor: Marek K. » 22 grudnia 2017, 13:16

Lol, dobre. Poprawiles mi humor :D

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 22 grudnia 2017, 16:30

Hahaha rdzennych berlińczyków. Dobry jesteś. Ale od kiedy ty się przejmujesz niemcami? Wydawało mi się, że raczej masz opcję antyniemiecką, wróg twojego wroga powinien być twoim przyjacielem. To co, na sznapsika i kaszankę do arabów?
Berlin to wielokulturowy tygiel, nie wiadomo kogo tam jest więcej, ale Ruskich to się tam wszyscy boją. A rozrabiają wszyscy, niezależnie od etykiety. Tam nie ma nudy, codzienie demonstracja albo happening, policja w miare ogarnia miasto. Turasów, arabów, czarnych jest dużo, ale najczęściej usłyszysz obok niemieckiego Polski i Rosyjski. A z tego co wiem to jugendamty się powoli zabierają za arabów. Będą wiać z niemiec sami. Jugendamty mają sposób, wystarczy że dziecko nie chodzi do szkoły. Miało by mi być szkoda rdzennych berlińczyków? Przecież to niemcy, każdy miał dziadka w HJ czy SS. A dobrze im tak, ktoś musi pracować na ich emerytury. Sami sobie sciągnęli to mają.

W tv można upolować fajny francuski obraz "Przymusowe lądowanie" - z przymróżeniem oka o imigrantach płynących do Europy. Obejrzyj to sobie. Zobaczysz gdzie jest dziura w systemie.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 22 grudnia 2017, 16:37

Cynik pisze:Hahaha rdzennych berlińczyków. Dobry jesteś. Ale od kiedy ty się przejmujesz niemcami? Wydawało mi się, że raczej masz opcję antyniemiecką, wróg twojego wroga powinien być twoim przyjacielem. To co, na sznapsika i kaszankę do arabów?

Ale oczywiście że z dwojga złego wolę Niemców.

Cynik pisze:Berlin to wielokulturowy tygiel, nie wiadomo kogo tam jest więcej, ale Ruskich to się tam wszyscy boją.

Bzdura totalna bo teraz wszyscy się boją arabów, nie ruskich.

Cynik pisze:
A rozrabiają wszyscy, niezależnie od etykiety.

Całe dzielnice są w arabskich rękach gdzie prawo gangów arabskich jest ponad prawo niemieckie a ty walisz farmazon "rozrabiają wszyscy?"

Cynik pisze: A z tego co wiem to jugendamty się powoli zabierają za arabów. Będą wiać z niemiec sami.

Tak? Konkrety.
Bo z roku na rok jest coraz gorzej.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 22 grudnia 2017, 17:31

Miało by mi być szkoda rdzennych berlińczyków?

W sumie też tak myślałem, ale jak znajomy porwali ciężarówkę i zadźgali jego kierowce to zmieniłem zdanie. Do Polski z Berlina jest godzina drogi.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 23 grudnia 2017, 02:13

Ja znam chłopaka solidnie poturbowanego przez tę ciężarówkę.
Berlin Zachodni latami był terroryzowany przez RAF, wybuchaly bomby w klubach. Mi jest oczywiście żal niemców tak samo jak polaków i arabów, po prostu znam troszkę z powodu wyjazdów i pracy, nie mam wobec nich zastrzeżeń dlatego pozwoliłem sobie na sarkazm gdyż generalizacja jest przyczynkiem do najgorszych odniesień nacjonalistycznych.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 grudnia 2017, 04:38

Ta, nawet gdy całe dzielnice są we władaniu arabów wciąż nie można generalizować :lol:

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 23 grudnia 2017, 14:37

Mi jest oczywiście żal niemców tak samo jak polaków i arabów,

Mi w ogóle nie jest żal niemców i arabów.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Wróć do „Aktualności”