PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

90% amerykanów chce zaostrzenia przepisów dotyczących broni?

Wszelkie najnowsze informacje pojawiające się na Świecie. To coś specjalnie dla ludzi interesujących się tematyką międzynarodową.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 02 czerwca 2013, 21:24

to w USA nieistotne liczy się dostępność a ta jest pełna bo rynku broni nie da się tam kontrolować. skoro broń można kupić na wyprzedaży garażowej o "legalności" czy "nielegalności" nie ma mowy.

Rynk broni jest w pełni kontrolowany. I nie można tak o sobie kupić broni z garazowej wyprzedaży. Sprzedający nie może sprzedać broni człowiekowi bez pozwolenia. Nie pieprz bzdur.

Nielegalna broń bardzo często w ogóle nie jest produkowana z USA. To broń najczęściej z przemytu. Bardzo często sprzedana z USA do innych krajów a potem duża część wraca spowrotem z meksykańską migracją.

zasadniczo , trudno kogoś udusić z 10 m.

Interesy są intersami większość zabójstw USA to wojny gangów walczących o wpływy jak rozbrojisz społeczeństwo doczepią się do wykłych obywateli.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 02 czerwca 2013, 21:29

Rynk broni jest w pełni kontrolowany. I nie można tak o sobie kupić broni z garazowej wyprzedaży. Sprzedający nie może sprzedać broni człowiekowi bez pozwolenia. Nie pieprz bzdur.
nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. nie wiem gdzie niby byłeś w USA ale w większości stanów nie ma takich obostrzeń.
http://www.wykop.pl/ramka/1492459/prawa ... anach-usa/

Nielegalna broń bardzo często w ogóle nie jest produkowana z USA.
i co z tego? jest tańsza o to tajemnica sukcesu.

Interesy są intersami większość zabójstw USA to wojny gangów walczących o wpływy jak rozbrojisz społeczeństwo doczepią się do wykłych obywateli.
prekognicja Atylli. o wieszczu!

Mamy realny problem - czy poluzować prawo do posiadania broni w Polsce.

Zwolennicy nie potrafią ani wykazać, że to coś daje przy przestępczości ani zagwarantować, że efekt nie będzie przeciwny.
cała rozmowa jest wiec bez sensu, ponieważ zmiana jest zbyt ryzykowana a konsekwencje poniosą wszyscy, niekoniecznie ci bo broń zakupią.
zbyt duże ryzyko, zbyt mały zysk.
ogólnie żadnym zyskiem jest samozadowolenie kilku gości z guna, rekompensujące im braki w spodniach.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 02 czerwca 2013, 22:20

nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. nie wiem gdzie niby byłeś w USA ale w większości stanów nie ma takich obostrzeń.

Oczywiście że są. Nawet w takich stanach jak Alaska gdzie jest wyjątkowo mało restrykcyjne prawo musisz pokazać dowód tożsamości i sprawdzają przeszłość kryminalną, ponadto sprzedawca musi trzymać dane kto jaką broń kupił więc jest tak że Policja po nr broni szybko dojdzie kto, gdzie i kiedy ją kupił.

ogólnie żadnym zyskiem jest samozadowolenie kilku gości z guna, rekompensujące im braki w spodniach.

Jeżeli tak to odbierasz to gratuluje braków w spodniach. Od początku wiedziałem że coś z toba nie halo ...
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 02 czerwca 2013, 22:21

Atylla pisze:
u kolejny gość co przetrwał Irak i Afganistan . ciekawe , możesz rozwinąć ?

Aha, czyli jak nie przetrwałem II WS to nie moge się o niej wypowidać ? ahahaha

Nie no pewnie , różne głupoty można gadać . Nikt nikomu nie zabrania tylko wypacza rzeczywistość. Taki mały szczegół .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 02 czerwca 2013, 22:23

Nie no pewnie , różne głupoty można gadać . Nikt nikomu nie zabrania tylko wypacza rzeczywistość. Taki mały szczegół .

Aha, wszyscy historycy zajmujący się II WS urodzeni po 45 wypaczają rzeczywistość.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 02 czerwca 2013, 22:29

Atylla pisze:

Aha, wszyscy historycy zajmujący się II WS urodzeni po 45 wypaczają rzeczywistość.

Widzisz jaki z ciebie przekręt ? Mówiono o Iraku i afganie . Wielu uczonych też rozpatrywało zbrodnicze praktyki kk. Tak na marginesie przy okazji .

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 02 czerwca 2013, 22:30

Wielu uczonych też rozpatrywało zbrodnicze praktyki kk. Tak na marginesie przy okazji .

No i nie ma żadnego wstrząsającego raportu na ten temat.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 02 czerwca 2013, 22:43

Atylla pisze:
Wielu uczonych też rozpatrywało zbrodnicze praktyki kk. Tak na marginesie przy okazji .

No i nie ma żadnego wstrząsającego raportu na ten temat.

Jak i na twoje brednie i innych pro gunerowców , Iraku afganie i tych głupot o których piszą.

A co do kk ja przedstawiłem a wy marionetki ludzi kk - nie.
O Iraku i afganie ktoś pisze głupoty - ja wiem że to brednie bo tam byłem .

Na samym końcu trzeba zadać pytanie . Czy źródła internetowe są wiarygodne ? Bo hipokrytą jest dla mnie gość który podaje źródła do swoich tez z neta. A w innym wątku pisze że z Internetu to bzdury.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 02 czerwca 2013, 22:47

Jak i na twoje brednie i innych pro gunerowców , Iraku afganie i tych głupot o których piszą.

To nie są głupoty tylko fakty.

A co do kk ja przedstawiłem a wy marionetki ludzi kk - nie.

Ahahaha, Bzdury wyssane z palca. Po za tym nie mam nic wspólnego z kk.

O Iraku i afganie ktoś pisze głupoty - ja wiem że to brednie bo tam byłem .

Tzn co jest głupotą ? Rozumiem że zamachy są przeprowadzane przez kółka różańcowe za pomocą tacy i krzyża ...

Na samym końcu trzeba zadać pytanie . Czy źródła internetowe są wiarygodne ? Bo hipokrytą jest dla mnie gość który podaje źródła do swoich tez z neta. A w innym wątku pisze że z Internetu to bzdury.

No to poczytaj trochę źródeł historycznych to bedziesz wiedział że 95% reczy które wygodujesz w temacie kk to totalne brednie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 02 czerwca 2013, 22:53

Oczywiście że są. Nawet w takich stanach jak Alaska gdzie jest wyjątkowo mało restrykcyjne prawo musisz pokazać dowód tożsamości i sprawdzają przeszłość kryminalną, ponadto sprzedawca musi trzymać dane kto jaką broń kupił więc jest tak że Policja po nr broni szybko dojdzie kto, gdzie i kiedy ją kupił.
W SKLEPIE. polecam tabelkę i obowiązek rejestracji broni.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 03 czerwca 2013, 00:17

Gdzie ten mądrala od statystyk - w Skandynawii nie ma masakr?

http://www.wprost.pl/ar/139376/Finlandi ... -w-szkole/

A teraz niemcy:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... _zyje.html

Dwa pierwsze linki na hasło "masakra w szkole"
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 03 czerwca 2013, 00:57

Gdzie ten mądrala od statystyk - w Skandynawii nie ma masakr?

trzeba zalegalizować narkotyki. jak będą ujarani to będą się kochać a nie strzelać. Nie słyszałem o masakrach tam gdzie mają legalną trawę.

Natomiast brevik zrobił masakre w Norwegi gdzie jest jedno z najbardziej restrykcyjnych praw. jakby mial trawę to by może gadał z socjalistami a nie do nich strzelał.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 03 czerwca 2013, 05:53

;) coś w tym jest. Generalnie społeczeństwo byloby szczęśliwsze.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 czerwca 2013, 09:24

Breivik strzelał do socjalistów którzy uważali że są za głupi by nosić broń i że obroni ich policja.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 03 czerwca 2013, 12:39

Obrazek

Wróć do „Aktualności”