PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Gdzie leży prawda

Wszelkie najnowsze informacje pojawiające się na Świecie. To coś specjalnie dla ludzi interesujących się tematyką międzynarodową.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

waluwa32
Radny gminny
Radny gminny

Gdzie leży prawda

Postautor: waluwa32 » 26 lipca 2016, 08:04

Dziwny był ten zamach stanu w Turcji i chyba jedyny w swoim rodzaju dotychczas w historii świata. Normalnie zamach stanu przygotowywany jest w ścisłej tajemnicy, organizowane są pewne grupy które równocześnie w jednym czasie aresztują najwyżej postawionych polityków rządowych takich jak prezydenta, premiera, ministra MON naczelnego dowódcę wojska ,policji i ewentualnie innych. Jak z tego zamachu wynika wojsko wyszło na ulicę i rozpoczęło działanie nie wiadomo z kim i po co. Śmieszne prawda i daje dużo do myślenia.
Żeby było jeszcze śmieszniej i budziło jeszcze więcej wątpliwości to wiadomości donoszą o aresztowaniach z różnych dziedzin i to w takich ilościach co jest kompletnym absurdem aby te rzesze mogły być powiązane ze zamachem.

Lupus
Stażysta
Stażysta

Re: Gdzie leży prawda

Postautor: Lupus » 27 lipca 2016, 01:16

Prezydent Turcji już od jakiegoś czasu pokazywał, że chce być władcą, a nie prezydentem. Możliwe więc, że ktoś planował jakiś zamach stanu, a oni to tylko podchwycili i wykorzystali na swoją stronę. Osobiście uważam, że to było zaplanowane, bo tak jak mówisz dziwny był to zamach stanu. To jednak tylko moje fantazje. Słyszałem natomiast, że na wikileaks udostępniono korespondencję między najważniejszymi osobami, która potwierdzała wersję zdobycia jeszcze większej władzy. Osobiście nie miałem czasu tego przeglądać, ale tam bym szukał rzetelnych informacji.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 29 lipca 2016, 19:42

A były takie czasy, w których na tym forum likwidowano wątki, które się powielają.
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 lipca 2016, 22:39

Na urlopie jestem, atak spamu był, oczep się. ;) - naz
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Aktualności”