PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

NATO i UNIA EUROPEJSKA

NATO, NAFTA, MTS i inne. Znawcy tematu mogą bez wątpienia podyskutować nad celowością ich istnienia, jak również przedstawić swój punkt widzenia na temat stosunków globalnych

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 21 marca 2012, 16:27

sececjonista pisze:Gdzie my Niemcy już byśmy byli jak by nie te składki

Jak kraj jest uzależniony od eksportu do tych "dotowanych" krajów to niespecjalnie ma wyjście.

Poza tym to mi na odległość pachnie "polskim Niemcem" taki zwykły lewie wie gdzie Warszawa leży a co dopiero czy ma obwodnicę czy nie.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 21 marca 2012, 16:45

"Wpakowaliśmy w odbudowę ich post sowieckiego skansenu kilka BILIONÓW marek a oni dalej niezadowoleni ! Dalej im źle ! Siedzą jak te głodne ptaszki w gniazdku z wiecznie otwartymi dzióbkami ! Jedno słowo jakie znają to - DAJ , DAJ , DAJ .... A ręce do roboty obie lewe i pusty łeb za to pragnienie do posiadania wybujałe !! To nie do wiary w jakie bagno wpakowali nas ci politycy ! To jest jeden wielki spisek Polaków Rumunów Litwinów i reszty przeciw mojej ojczyźnie !!!!! "

Tu po części bym się z gościem zgodził . Tylko nie wiadomo czy to On czasami w dawnych latach po tą kasę nie sięgał , a teraz za te pieniądze żyje na obczyźnie . Chociaż w tym , że obywateli po części nie są zadowoleni z UE , się zgadzam .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 21 marca 2012, 17:05

Kwiatków z portali można słać setki. To nie obrazuje za bardzo jakiejkolwiek tendencji.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Max5005
Wójt
Wójt

Postautor: Max5005 » 21 marca 2012, 19:03

Siła polityczna wyrasta z lufy karabinu.

— Mao Zedong

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 marca 2012, 19:08

znowu ktoś wkleił tego idiotę?
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Max5005
Wójt
Wójt

Postautor: Max5005 » 21 marca 2012, 19:39

Nazgul pisze:znowu ktoś wkleił tego idiotę?

Nie ktoś tylko ja. Jeden argument dla czego ten pan jest idiotą

— Mao Zedong

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 21 marca 2012, 19:50

Lolek00 pisze:Kwiatków z portali można słać setki. To nie obrazuje za bardzo jakiejkolwiek tendencji.

No wiadomo Lolek , że nie obrazuje . Ja też tylko rozmawiałem z niemieckimi żołnierzami . Ale jak na 10 połowa jest niezadowolona to o czymś to świadczy .

A czemu Nuzgul . ?? Prawdopodobnie jeżeli siedzisz tam obok niego na podobnym stanowisku to i tak nie powinieneś go tak nazywać . A jeżeli nie siedzisz obok niego to tym bardziej nie . Trzeba oddzielić rozmowę na pewne tematy z własnym przekonaniem , a od gadania np że ziemia jest płaska .

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 22 marca 2012, 13:23

Max5005 pisze:

Nie ktoś tylko ja. Jeden argument dla czego ten pan jest idiotą

Dla niego każdy kto ma inne zdanie niż on jest idiotą :wink:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 marca 2012, 13:47

dlaczego idiota? bo a)WB jest na + w UE b) rozwój WB po zlikwidowaniu przemysłu wydarzył się dzięki UE (CITY ponad 60% operacji ma na kontynencie), ogromna większość eksportu WB to UE, WB ciągle pobiera dopłaty rolne itp.,.

konsekwencją wyjścia WB z UE była by jej marginalizacja i kłopoty gospodarcze związane z odcięciem od wspólnego rynku.

tymczasem ten idiota twierdzi, że sam się dorobił. dorobił się bo WB skorzystała na UE. tani populizm i obwinianie o własne kłopoty UE. twierdzi, ze wystarczy wyjść z UE i będzie super. Twierdzi, że UE to złodzieje, z tym , że to UE trzyma gospodarkę WB i jej pozycję polityczną. itp. UE od dziesięcioleci dotuje gospodarkę WB co idiocie nie przeszkadza ale przeszkadza mu gdy to samo UE potrzebuje wsparcia. Wtedy to jest złodziejstwo. to, że jego ukochana królowa pobiera/kradnie wg. jego def. miliony funtów od UE za dopłaty rolne w niczym mu nie przeszkadza

dlatego też Cameron ani żaden inny torys na stanowisku premiera nigdy nie wyjdzie z UE bo nie jest idiotą właśnie. a wy fascynujecie się brytyjską odmianą Andriu Leppera połączonego z Mikkem.

Wszyscy chcą brać nikt nie chce płacić, bo przecież samo się zrobi. :lol:
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 22 marca 2012, 15:22

Nazgul pisze:Wszyscy chcą brać nikt nie chce płacić, bo przecież samo się zrobi. :lol:

Tak to wyglądało jak namawiano Polaków do wstąpienia do unii :lol: , wiem że przesadzam , ale wtedy unia to było samo DOBRO , nie słyszałem słowa innego , to co się dziwisz :wink:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 marca 2012, 15:28

ach? no skąd masz wiedzieć, skoro nie pamiętasz referendum. Gdybyś pamiętał to byś tej pierdoły nie napisał.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 22 marca 2012, 15:36

Nazgul pisze:ach? no skąd masz wiedzieć, skoro nie pamiętasz referendum. Gdybyś pamiętał to byś tej pierdoły nie napisał.

Napisałem że przesadzam ,

Tak to wyglądało jak namawiano Polaków do wstąpienia do unii :lol: , wiem że przesadzam , ale wtedy unia to było samo DOBRO , nie słyszałem słowa innego , to co się dziwisz :wink:

A jeśli chodzi o pamięć , to pamiętasz że czekam na twoje przeprosiny :lol: :twisted:

Awatar użytkownika
Max5005
Wójt
Wójt

Postautor: Max5005 » 22 marca 2012, 19:08

Nazgul pisze:tymczasem ten ***** twierdzi, że sam się dorobił. dorobił się bo WB skorzystała na UE.

jakbyś uważnie słuchał, to byś wiedział o czym jest wstawiona przeze mnie wypowiedź. Bo nie jest o korzyściach\niekorzyściach członkostwa WB w UE.

— Mao Zedong

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 22 marca 2012, 21:30

Nazgul pisze:dlaczego *****? bo a)WB jest na + w UE b) rozwój WB po zlikwidowaniu przemysłu wydarzył się dzięki UE (CITY ponad 60% operacji ma na kontynencie), ogromna większość eksportu WB to UE, WB ciągle pobiera dopłaty rolne itp.,.

Nie stawiajmy Nuzgul dobrobytu każdego bogatego obywatela europy , przez pryzmat UE . A co do gospodarki , to wolał bym podpisać 26 osobnych umów handlowych na dobrych i korzystnych warunkach niż powiedzmy jednej średniej jakości .

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 marca 2012, 21:38

słuchałem. było o tym, że nie wolno płacić za długi innych i dlaczego on ma płacić. itp pierdoły. a no dlatego, że na niego ktoś płaci.

26 osobnych umów to 26 różnych umów o różnych warunkach co oznacza 26 różnych przepisów, ceł, koncesji itp.

Wróć do „Organizacje i instytucje międzynarodowe”