PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

GREENPEACE

NATO, NAFTA, MTS i inne. Znawcy tematu mogą bez wątpienia podyskutować nad celowością ich istnienia, jak również przedstawić swój punkt widzenia na temat stosunków globalnych

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 13 października 2013, 00:03

Nie rozumiem czemu gatunki zamieszkujące Amazonie mają zapłacić za nasze pomyłki.

Jakie nasze pomyłki ? Żadne pomyłki.

Nie mówiąc że proponowane przez Ciebie rozwiązanie problem wyłącznie natęży.

Chciałem znaleźć konkretny materiał w związku z Amazonką i pomysłem jej usunięcia , aczkolwiek znaleźć tego nie mogę. Co prawda nie podchodzę do tego w sposób prawdy objawionej , ale tylko sobie ironizuje. Bo wiem , że wpływ człowieka jest mocno ograniczony ,a temperatura jak sobie rosła tak będzie rosła i tak jak sobie spadała tak będzie spadała. Na pewno nie uwierzę pseudo naukowcom którzy zmieniają zdanie co 5 minut , doszukując się absurdalnych wniosków , a do tego jeśli stoją za tym ogromne pieniądze. Takie same wywoływanie paniki jak z ptasią grypą , masowe kupowanie szczepionek. Właśnie na takich kretynach oni żerują. Wolałbym te pieniądze przekazać na rozwój techniki.

To niezbyt wykonalne. Kupę tego terenu, który wycięto przeznaczono pod hodowle. Trzeba by wyrzucić sporo populacji z tych terenów na co by mało kto pozwolił. Nie mówiąc że ekosystem nie działa tak że zmiany mogą być usunięte poprzez wykonanie "korku w przeciwnym kierunku". Często ekosystem pod wpływem jakiegoś czynnika zmienia swój charakter i nie wraca do stanu poprzedniego. Tak jest właśnie z lasami deszczowymi zmieniającymi się w połacie krzewów.

Zapewniam cię o jednej sprawie. Żadnej zagłady w związku z globalnym ociepleniem nie będzie. Za lat kilkanaście , będziesz się jeszcze śmiał , że w ogóle tym sobie trułeś dupę. Ale temat jest troszeczkę o czym innym. Obecne zabiegi naszym kosztem na nic się zdadzą.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 08 listopada 2013, 17:41

Ekoterroryści się przeliczyli. Ja jednak bym ich nie zamykał. Zagrać ich bronią. Obciążyć stratami firmy i tyle. Powiedzmy po bańce USD. Jak zapłacą to wyjdą. Nie mają? Umożliwić odpracowanie. Na Syberii przy wycince drzew po średniej stawce dziennej w tamtej okolicy.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 08 listopada 2013, 19:29

Jak lubią takie mocne wrażenia, to za kilka lat, jak już wyjdą z łagrów, mogą spróbować w Chinach albo w Korei Północnej. Zwłaszcza w tej ostatniej ponoć strasznie środowisko jakimś plutonem zanieczyszczają.
Long live Europe!

Wróć do „Organizacje i instytucje międzynarodowe”