PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ukraina- Unia

NATO, NAFTA, MTS i inne. Znawcy tematu mogą bez wątpienia podyskutować nad celowością ich istnienia, jak również przedstawić swój punkt widzenia na temat stosunków globalnych

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 21:03

Blitzwing pisze:My nie, to nasz rząd, legitymujący się obecnie dość niewielkim poparciem społecznym. Ja jestem jak najbardziej za dobrymi stosunkami z Ukrainą i popieram jej dążenia do integracji z UE

Popiera PO, PiS, TR, SLD, PSL bezwzględnie.

Blitzwing pisze:że bez rozwiązania podstawowego sporu z nami po prostu do niej wstępować nie powinni.

Ile osób ma to zastrzeżenie? 0,5%? he he

W mojej prywatnej opinii budowanie przyszłości na grobach przodków prowadzi do .... niczego. A Ukraińcy jak się uporają ze swoimi zwyrodnialcami, tak jak my z naszymi, dadzą radę być społeczeństwem świadomym własnej historii.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 26 listopada 2013, 21:21

Naczelnik pisze:Słuchaj więcej Ukrainców woli pracować w
Warszawie ,Berlinie niż w Moskwie

I tu się bardzo mylisz. Ci Ukraińcy, którzy kilkanaście lat temu pracowali w PL od wielu lat siedzą w Rosji. Tam lepiej płacą, mówią tym samym językiem i nie traktują jak "Ruskich".

BTW Sprawa zbliżenia Ukrainy z UE padła i szybko nie wróci. Czy się stało dobrze czy źle to już zależy od punktu widzenia. Ja uważam, że dobrze.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 21:29

I tu się bardzo mylisz. Ci Ukraińcy, którzy kilkanaście lat temu pracowali w PL od wielu lat siedzą w Rosji. Tam lepiej płacą, mówią tym samym językiem i nie traktują jak "Ruskich".

I dlatego pewnie w Polsce przesiaduje kilkaset tysięcy tychże a pewnie więcej.

Aimar pisze:BTW Sprawa zbliżenia Ukrainy z UE padła i szybko nie wróci. Czy się stało dobrze czy źle to już zależy od punktu widzenia. Ja uważam, że dobrze.

W polityce nic nie pada.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 21:32

Zostaw im wybór .... jak widzisz gdzieś mają naszą unie ...
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 21:33

ponad pisze:Zostaw im wybór .... jak widzisz gdzieś mają naszą unie ...

Są podzieleni, tak jak my przed wejściem. Nic nowego.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 21:58

A gdzie jest dobrze ... w ZSRR CZY W UE?
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2013, 22:11 przez ponad, łącznie zmieniany 1 raz.

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 22:00

ponad pisze:A gdzie jest dobrze ... w ZSRR CZY W UE?

To pytanie to nie do mnie. Zbyt kretyńskie, zbyt idiotyczne, infantylne, .....

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 22:12

Zbyt proste dla idioty ..Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie ....Więc zagoń mnie na bana .buahhahahahahhahhah :grin:Prosta opcja ZAGANIARA nie wstydź się .
Sam jeszcze nie wie na co ale , z braku laku gdzieś trzeba ,czyż nie tak ?

[mod] Pytanie Marchewy ma trochę racji, parę banów oczyści atmosferę. - Worek[/mod]
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2013, 22:26 przez ponad, łącznie zmieniany 1 raz.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 26 listopada 2013, 22:27

Worek pisze:I dlatego pewnie w Polsce przesiaduje kilkaset tysięcy tychże a pewnie więcej.

Sprzątaczki i niewykwalifikowani. Fachowcy dawno siedzą w Rosji. Nie masz pojęcia o temacie.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 22:30

Powiedziała jedna z nich .Proszę Cię żal mi ciebie.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2013, 22:31 przez ponad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 22:30

Aimar pisze:Sprzątaczki i niewykwalifikowani. Fachowcy dawno siedzą w Rosji. Nie masz pojęcia o temacie.

Być może nie mam. Za to spotykam tych, którzy siedzą w naszej pięknej Ojczyźnie i nie są to bynajmniej sprzątaczki. Chociaż te również, ta która u mnie sprząta kończy właśnie studia. U nas. U nas chce zostać.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 22:33

A czy ruszą za granice ?Chyba tak .

Miała być Irlandia a jest Białoruś.
Miała być Europa a jest zaścianek.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 22:38

ponad pisze:Miała być Irlandia a jest Białoruś

W Polsce jest Białoruś? Czytałeś mojego posta o Białorusi? Tylko to, że nie czytałeś może Cię tłumaczyć.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 26 listopada 2013, 22:48

Worek pisze:W Polsce jest Białoruś? Czytałeś mojego posta o Białorusi? Tylko to, że nie czytałeś może Cię tłumaczyć.

Czytałem i gdzie jest wolność ?
Bardziej chodziło mi o ministre Sikorską co to często o wolność sąsiadów walczy .A o swojej ojczyźnie zapomniała.
Przeczytałeś?

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 26 listopada 2013, 23:06

Worek pisze:Ile osób ma to zastrzeżenie? 0,5%? he he

W mojej prywatnej opinii budowanie przyszłości na grobach przodków prowadzi do .... niczego. A Ukraińcy jak się uporają ze swoimi zwyrodnialcami, tak jak my z naszymi, dadzą radę być społeczeństwem świadomym własnej historii.
Jeśli 0,5%, to bardzo źle świadczy o narodzie, który jest zbyt głupi i zbyt mało świadomy własnej historii. Całe rzesze lemingów nie mają pojęcia, co oznacza termin "Kresy", a co dopiero jakaś tam Masakra Wołyńska. Nikt tu nie mówi o budowaniu przyszłości na grobach, tylko o powstrzymanie antypolskiej tendencji stawiania pomników zwyrodnialcom pokroju Szuchewycza i Bandery - zwłaszcza tego ostatniego jest od zasrania we Lwowie i innych miastach.
Worek, do jasnej cholery, jakby to według Ciebie wyglądało, gdyby na jakimś placu dużego miasta na Ukrainie, przemawiał polski prezydent, niech to będzie przemówienie o pokoju pomiędzy naszymi narodami. On sobie mówi, a zza jego pleców spogląda sobie Stepan z pomnika. Co niektórzy mogliby pomyśleć, że się na tym pomniku śmieje. "Haha, moi ludzie wyrżnęli ich kiedyś jak bandę prosiaków, a oni tu o zgodzie i pokoju rozmawiają, gdy w tle powiewają czarno-czerwone flagi".

[ Dodano: Wto 26 Lis, 2013 ]
ponad pisze:
Worek pisze:W Polsce jest Białoruś? Czytałeś mojego posta o Białorusi? Tylko to, że nie czytałeś może Cię tłumaczyć.

Czytałem i gdzie jest wolność ?
Bardziej chodziło mi o ministre Sikorską co to często o wolność sąsiadów walczy .A o swojej ojczyźnie zapomniała.
Przeczytałeś?
O tej parodii ministra to już w ogóle szkoda rozmawiać. Polska racja stanu to dla niego tak obce pojęcie jak dla gimbusa, liczy się tylko, żeby zabłysnąć w telewizji i u Tuska.
Long live Europe!

Wróć do „Organizacje i instytucje międzynarodowe”