PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Polacy potrafią wybaczać?

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
MIKI
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 92
Rejestracja: 24 sierpnia 2004, 11:12
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Czy Polacy potrafią wybaczać?

Postautor: MIKI » 15 września 2004, 15:48

Myślę, że po tylu latach i przy tak wielkich szkodach, które wrządziła II wojna i to nie tylko Polakom bo całej ludzkości, nie jesteśmy w stanie sporządzić dokładnego rejestru strat :!:
To co się stało już nigdy więcej stać się nie powinno :!: a my powinniśmy zrobić wszystko, aby światem rządziły prawa człowieka i normy typu "ius cogens" w tym pokładali nadzieję oddając swe życie członkowie pokolenia "kolumbów" :!:
Tak więc drogi Marku odrzućmy złość choć nie jest to łatwe, ale tak trzeba historii nie zmienisz, a przyszłość owszem... :!:
www.fms.gniezno.pl PRAWDZIWY GŁOS MŁODEGO POKOLENIA!!!!

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt
Posty: 691
Rejestracja: 15 września 2004, 13:28
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Aron » 17 września 2004, 09:56

Polacy potrafią wybaczać i myślę, że Niemcom już dawno wybaczyli. Natomiast Polacy nie mogą zapomnieć i są czuli na punkcie swojej historii. Zgadzam się, że nikt nigdy nie dokona takiego prawdziwego bilansu strat, jak np. wycenić wartość żyć tysięcy ludzi, zniszczone rodziny, zerwane więzi, popsucie życia wielu tym, którzy przeżyli?


Wróć do „Konflikty i współpraca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość