PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Osama Bin Laden nie żyje!

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2011, 10:51

Nie wiem o co chodzi MatiZ, jeśli poczuwasz się do bycia psem z Zachodu to jak wolisz, ale pisz za siebe. Ja się nie poczuwam, nawet nie mieszkam na tzw. Zachodzie, ani się tam nie urodziłem.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 04 maja 2011, 12:54

eee...Co?
Gdzie nas porownalem, poza zacytowaniem co jakis bezowiec powiedzial? Wiem ze nie jestes najostrzejszym nozem w szufladzie, ale moze najpierw jednak pomysl zanim pisac jakies dyrdymaly. No bo jesli myslisz ze tym stwierdzeniem nie ogarnieto tez Polakow (czyli, domyslam sie, rowniez ciebie i mnie) to nie znasz mentalnosci tych fanatykow.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2011, 13:02

To, że Polska jest krajem Środka, a nie Zachodu. Niemniej, w tej sytuacji jaka obecnie została wytworzona przez rządzących Polską (i wbrew większościowej woli narodu) - jeśli na Polskę spadłyby gromy, nie ma co się dziwić. Tak to bywa jak chce się zrobić z kraju przydupasa Zachodu.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 04 maja 2011, 13:20

Został zabity, rząd Pakistanu nie współpracował,... Tak naprawdę wiemy to, co nam powiedzą Amerykanie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 maja 2011, 13:37

N88 - dla Osamy i ska jesteś z zachodu. Oni nie bawią się z rozróżnienia. Zresztą dla Zachodu i dla większości Polaków jesteśmy zachodem...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 04 maja 2011, 13:40

NRohirrim88 pisze:Polska jest krajem Środka

Tak środka, popieram, a wokół Polski na kryształowych obręczach kręcą się inne państwa i planety :mrgreen:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 04 maja 2011, 14:14

Nie bawią się w rozróżnienia bo ich znajomość mapy jest wątpliwa, nie wiem czy któryś przeciętny Amerykanin w ogóle wie gdzie leży nasz kraj..ba, czy Ci u góry wiedzą..
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
MrYachoo
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: MrYachoo » 04 maja 2011, 15:20

Była już raz taka sytuacja, gdy mówili, że Bin Laden nie żyje. I co? Jednak żył. Nie wierzę, że siedział w tym czasie w Pakistanie ( i to akurat w swojej willi ) podczas bombardowania przez Amerykanów. To by było za proste. On jest zbyt ważny dla tego całego swojego światka Islamskiego, żeby sobie pozwolić na coś takiego. Pewnie nie zdziwiłbym się, gdyby w tym czasie przebywał np. w Chinach i udawał sprzedawcę ryżu na bazarze. Ilu on ma sobowtórów? Pełno. Dlaczego nie chcą pokazać zdjęć?
Bin Laden żyje i pewnie nie długo da o sobie znać, eksplodując jakieś centrum handlowe.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 04 maja 2011, 15:24

MrYachoo pisze:Dlaczego nie chcą pokazać zdjęć?

Przyjdzie czas to "wyciekną".
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 04 maja 2011, 16:04

Kontrowersyjne słowa Merkel o zabiciu bin Ladena. Merkel brakło profesjonalizmu i wyczucia, za to nasz premier nie zawiódł i mogę go za te rozważne słowa co do zabicia bin Ladena pochwalić.

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 04 maja 2011, 16:32

Tak, teraz to wszyscy krytykują Merkel za to, że powiedziała to co wszyscy myślą.

Ja też się cieszę, że Bin Laden, ludobójca, zginął.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 04 maja 2011, 17:31

A ja się zastanawiam dlaczego go "zabili" skoro znacznie większą "wartość" miał dla Amerykanów, gdy był żywy - skarbnica wiedzy dla wywiadu.

Awatar użytkownika
exiled
Wójt
Wójt

Postautor: exiled » 04 maja 2011, 17:33

Zabili go, bo się bronił. Gdyby się poddał, to by dalej żył. Zresztą i tak w jego rezydencji pono znaleźli tony materiałów.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 04 maja 2011, 17:40

Więc stracili "twórcę" siatki zamachowców? Nie trzymają go w niewoli jako "zmarłego" dla opinii światowej? Czy myślisz, że wywiady innych państw w to wierzą?

A może to prawda. Możliwe, że zginął. Tak podają Amerykanie...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 maja 2011, 17:44

właściwie to jest martwy. Co za różnica - kiedy?
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Konflikty i współpraca”