PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Europa chce KLICZKĘ na szefa Opozycji Ukraińskiej

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1674
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

Europa chce KLICZKĘ na szefa Opozycji Ukraińskiej

Postautor: aspagnito » 22 stycznia 2014, 19:19

To już nie przelewki. Ukraińcy udowodnili tak jak Polska w 1989 roku obalając światowy komunizm 4 czerwca, że potrafią siebie szanować. Mój apel jest taki, że stało się już za dużo dla tych ludzi słowo "za późno" nie powinno istnieć. Rząd Ukrainy, który w majestacie prawa robił najgorsze świństwa swoim obywatelom ma dziś krew na rękach. To źle. Proszę zaprzestać zemsty, a wrócić do pokojowych negocjacji. Polska nie dzierży sobie monopolu na okrągły stół i jest on często obecny na świecie, kiedy każdy widzi reakcje każdego.
Oczywiście można by mieć wątpliwości, czy Naród Ukraiński będzie zdolny ująć ciężar prawdziwej demokracji i podejmować odpowiedzialność za lepsze jutro, gdyż farbę to się w lewą stronę miesza, ale w prawdziwej demokracji jest miejsce dla każdego, bo wszyscy, jak jeden mąż, jesteśmy przez Boga uczynieni równymi.
Europa chce Kliczkę na szefa opozycji i pierwszego człowieka zdolnego pokazać Europie jej nowy tor. Nie chcemy kandydatów nieokreślonych i kandydatów wątpliwych. Proszę więc Naród Ukraiński, aby wsparł Kliczkę, być może w rozwiązaniach centrolewicowych, które otworzą Ukrainę na Francję, USA, Japonię, a być może i Polskę i cały świat. Niech znajdzie się miejsce i dla liberałów i dla konserwatystów, ale rządźcie rozsądnie, rozważnie i zapewnijcie stabilizację. Wzywam Was do opamiętania się, gdyż nie jesteście jedynym państwem świata w którym toczą się bratobójcze walki!
p.s. Przede wszystkim jedyną osobą, która może pokonać Kliczków jest Najman, ale musiałby trenować z Afroamerykanami.

[ Dodano: Sro 22 Sty, 2014 ]
Wybaczcie emocjonujący charakter, ale muszę to zrobić
http://www.youtube.com/watch?v=NPTx_TZVspQ
tylko proszę zaklaskać!
Dobrze, że Orzeł jest na straży.

Wróć do „Konflikty i współpraca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości