PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ukraina

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Ukraina

Postautor: Adi » 15 września 2015, 00:59

Będzie lawirował, łgał, wymigiwał się ale nie napisze. Bo jest jak Donek.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 15 września 2015, 16:01

Nie obrażaj Donka.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Matat
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Matat » 16 września 2015, 12:42

gazda pisze:Dmitryj Jaceniuk

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 września 2015, 18:13

i teraz usłyszymy debilny komentarz jakoby ONR'owcy nie byli neonazistami :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 16 września 2015, 18:47

To tylko niezrozumiani wielbiciele piw w pięciopakach których potrzeby ignoruje rynek.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 16 września 2015, 19:18

No ale tak na logikę - po cholerę odstawiają te szopki z hailowaniem? Dla mnie to jest naziolstwo i ewentualnie niech mnie ktoś przekona, że jest inaczej.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 16 września 2015, 19:22

Między heilowaniem, a uchwyceniem chwili ruchu ręką widzę różnicę.

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 16 września 2015, 19:28

Piszę o chłopcach z ONR. Nie wmówisz mi, że na tych zbiorowych fotkach jest uchwycona chwila ruchu każdej ręki w jednym gescie.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 16 września 2015, 19:30

Nie zapędzaj się. Pisałem o ostatnich fotkach, które zobaczyłem wyżej, m.in. H. Clinton.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 16 września 2015, 19:49

Taki to mix rusofili z neonazizmem i antysemityzmem. Logiki w tym za grosz. Ale niepogodzeni ze swoją orientacją geje muszą mieć jakieś alternatywy dla love parade ;).
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 września 2015, 21:31

notkin pisze:No ale tak na logikę - po cholerę odstawiają te szopki z hailowaniem? Dla mnie to jest naziolstwo i ewentualnie niech mnie ktoś przekona, że jest inaczej.

Bo pozdrowienie rzymskie nie oznacza, że się jest nazistą. To gest który występuje we wszystkich ruchach narodowych na całym świecie. Narodowi demokraci też wykonywali ten gest i nie oznacza to, że byli nazistami.

Tak samo socjaldemokraci wykonują gest zaciśniętej pięści tak samo jak komuniści, a w parlamencie europejskim zwracają się do siebie - towarzyszu i nikt nie ma o to bólu dupy. Po prostu.

A nazizm wcale nie musi oznaczać hitleryzmu i być zlym. Nie musi być nawet antyklerykalny, totalitarystyczny i rasistowski.

http://www.nacjonalista.pl/2013/09/25/michal-radzikowski-narodowy-socjalizm-w-polsce-miedzywojennej/
Ostatnio zmieniony 16 września 2015, 21:46 przez gazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 września 2015, 21:34

nie mówiłem?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 września 2015, 21:42

Nazgul pisze:nie mówiłem?

Bo innej możliwości nie ma, takie są fakty.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 września 2015, 21:45

Zgadzam się, fakty są takie, że to debilne tłumaczenie :)

Tak mnie zastanawia jedno - czy Ty w to wierzysz, jesteś totalnym hipokrytą i walisz ściemę, czy po prostu masz tak mało rozumu, żeby nie zauważyć prawdy żywcem skalkowanych ideii i rozwiązań które teraz podobno nazywają się inaczej.

Stawiam na to drugie.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 września 2015, 21:51

Nazgul pisze:Zgadzam się, fakty są takie, że to debilne tłumaczenie :)

Tak mnie zastanawia jedno - czy Ty w to wierzysz, jesteś totalnym hipokrytą i walisz ściemę, czy po prostu masz tak mało rozumu, żeby nie zauważyć prawdy żywcem skalkowanych ideii i rozwiązań które teraz podobno nazywają się inaczej.

Stawiam na to drugie.

Debilne bo niezgodne z tym co przeczytałeś w wyborczej kiedyś trybunie ludu? Przewagę mam nad tobą taką, że jestem jednym z tych ludzi i znam to środowisko na wylot. I wiesz mi, że nic co jest napisane w wyborczej a powtarzane bezmyślnie przez ciebie nie jest prwdą. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to tylko potwierdza regułę.

Wróć do „Konflikty i współpraca”