PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dżihadyści

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Dżihadyści

Postautor: Aimar » 11 czerwca 2015, 09:49

Adi pisze:
Aimar pisze:Islam ma w Polsce mieć te same prawa co Katolicy, Prawosławni a nawet Żydzi. Tak gwarantuje konstytucja. Jak to komuś nie pasuje to niech spieprza z kraju lub organizuje zamach stanu.

A gdzie niby konstytucja gwarantuje że islam ma mieć większe prawda niż scjentologia, satanizm i kościół potwora spaghetti?

Przeczytaj czasem to co cytujesz. Nie będziesz wychodził na idiotę. Jak widać napisałem, że Islam ma mieć te same prawa co inne mitologie zwane obecnie religiami.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 czerwca 2015, 09:59

marcinsz pisze:Durnia zgrywaj w domu dzieciaku. Wymieniłeś trzy grupy religijne nie posiadające statusu legalnej grupy religijnej w Polsce. To nie ja odmawiałem im praw, chodź dwie z trzech nie otrzymały tych praw między innymi bo są uznane jako szkodliwe społecznie.

A czy istnieje bardziej szkodliwa społecznie religia niz islam?

Tak więc proponuje uznać islam za religię szkodliwą społecznie.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2015, 10:09 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 czerwca 2015, 10:00

Aimar pisze:[
Przeczytaj czasem to co cytujesz. Nie będziesz wychodził na idiotę. Jak widać napisałem, że Islam ma mieć te same prawa co inne mitologie zwane obecnie religiami.

Przecież inne religie/mitologie mają zgoła różne prawa, no chyba że ktoś jest idiotą i wierzy w to co w konstytucji.
Ostatnio zmieniony 11 czerwca 2015, 10:23 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 czerwca 2015, 10:07

Nazgul pisze:może przeczytaj najpierw konstytucję a potem ustawy w temacie to się dowiesz?

bo jak zwykle coś pitolisz bez podstawowej wiedzy na temat którego pitolisz?

A ten dalej wierzy w konsytytucyjne mrzonki i kłamstwa:

"Art. 25.

1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.(ale który związek zarejestrujemy a który zostanie uznany za szkodliwy społecznie decyduje urzędas, więc proponuje uznać za takowy islam)

2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w
sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych,
zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym."

czy:

"
3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania
moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami."

W praktyce nie ma mowy o żadnym równouprawnieniu, ba, takie zwiazki religijne jak Swiatowy Kościół Twórcy są w Polsce oficjalne zakazane i prześladowane.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 11 czerwca 2015, 14:45

Adi pisze:
marcinsz pisze:Durnia zgrywaj w domu dzieciaku. Wymieniłeś trzy grupy religijne nie posiadające statusu legalnej grupy religijnej w Polsce. To nie ja odmawiałem im praw, chodź dwie z trzech nie otrzymały tych praw między innymi bo są uznane jako szkodliwe społecznie.

A czy istnieje bardziej szkodliwa społecznie religia niz islam?

Tak więc proponuje uznać islam za religię szkodliwą społecznie.

Nie pisałem o islamie bo gdybym miał wyrazić swoje zdanie to jak najbardziej uznałbym tą religię jako szkodliwa społecznie, wręcz religię zagrażająca.

Zapytałem dlaczego do tego typu religii jak satanizm czy scientologia dokoptujesz wyznawców potwora spagetti?

Odnoszę wrażenie że tylko dlatego bo jesteś narodowcem i akceptujesz tylko jedną religię i tylko tych wyznawców.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 czerwca 2015, 15:09

marcinsz pisze:Zapytałem dlaczego do tego typu religii jak satanizm czy scientologia dokoptujesz wyznawców potwora spagetti?

A dlaczego nie, w czym jedno lepsze/gorsze od drugiego? Dlaczego taki islam którego tragiczne skutki znamy wszyscy ma mieć większe prawa niż wyznawcy spaghetti?

marcinsz pisze:Odnoszę wrażenie że tylko dlatego bo jesteś narodowcem i akceptujesz tylko jedną religię i tylko tych wyznawców.

Nieprawda, osobiście akceptuję katolików, rodzimowierców czy np wyznawców Światowego kościoła Twórcy.

Nie mam za to za grosz szacunku i tolerancji wobec wierzeń które wedle mojej oceny obrażają moją inteligencję.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 11 czerwca 2015, 18:39

Adi pisze:Nie mam za to za grosz szacunku i tolerancji wobec wierzeń które wedle mojej oceny obrażają moją inteligencję.

Jeżeli chodziło ci o "niepokalane poczęcie" i tym podobne dyrdymały to jak najbardziej się zgadzam.
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 czerwca 2015, 20:33

Aimar pisze:Jeżeli chodziło ci o "niepokalane poczęcie" i tym podobne dyrdymały to jak najbardziej się zgadzam.

WIdzę że masz duże kłopoty z logiką, nie można jednocześnie akceptować danej religii oraz jej nie tolerować.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 11 czerwca 2015, 21:59

Ehh jak zapewne wiecie - Ciotki rządzące tym lolowatym forum postanowiłu mnie po raz kolejny zabnować. Tak z rok temu.
Ich poziom inteligencji nie odpowiadał średniej, więc nie mieli innego wyjścia (brak argumentów).
Pisałem kilka razy prośbę o bana na IP ale pewnie ciołki nie wiedzą jak to się robi.
Ponieważ jestem z Wami z innego IP to postanawiam TO konto ostatecznie zamknąć.
Powody są następujące:
1. Jestem rasistą - nie lubię czarnuchów zwanych uchodźcami
2. Jestem chyba antysemitą - Żydki przeszkadzają mi coraz bardziej
3. Ogólnie pewnie jestem ksenofobem.
4. Pedałów, lesb i biseksów też nie trawię...
Można by jeszcze wymieniać wiele moich wad ale mam nadzieję, że te wystarczą do zbanowania tego IP :)
A konsekwencje będą wesołe.
Ostatnio zmieniony 16 września 2016, 23:23 przez Aimar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 12 czerwca 2015, 01:17

Aimar pisze:Możesz rozwinąć?

Przeciez I tak nie rozumiesz że nie można jednocześnie akceptować danej religii oraz jej nie tolerować.

Ta prosta prawda przekracza twoją zdolnośc pojmowania, to zbyt trudne.

Aimar pisze:Niepokalane poczęcie i inne tego typu bzdety obrażają twoją inteligencję czy może uważasz je za jedynie słuszną linię?

Jest mi to obojętne ale czyż nie piękną linią byłaby nowa religia która by nakazywała robić z muzułmanani to zo koran radzi robić z tzw niewiernymi?

Wróć do „Konflikty i współpraca”