PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Grecja, strajk głodowy aż do śmierci

Ataki terrorystyczne i siatki powiązań w rejonie Bliskiego Wschodu. Sojusze międzynarodowe i pakty przyjaźni. To tylko próbka tego o czym możesz dyskutować w tym dziale.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
zapominalski197
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 389
Rejestracja: 02 marca 2014, 10:13
Lokalizacja: Toruń

Grecja, strajk głodowy aż do śmierci

Postautor: zapominalski197 » 30 marca 2015, 11:38

W Grecji wstrząsanej kryzysem gospodarczym trwa walka miejskich partyzantek, wielu uwięzionych bojowników podjęło strajk głodowy.

Jest sposób na przeciwstawienie się temu atakowi poprzez strach, sposób ten jest wymagający i bezwarunkowy. Możemy odwrócić reguły gry i sprawić, że strach przejdzie na drugą stronę. Lękowi przed represjami możemy przeciwstawić się uporem i zdecydowanym atakiem, bez rozejmów. Początek zamachu prawnego, który doprowadził do uwięzienia naszych krewnych, może być też początkiem nowego pęknięcia, nowej bitwy o totalne wyzwolenie. Strajk głodowy to obrona godności przed dławiącym oblężeniem przez prawa. Strajk głodowy może być iskrą, która doprowadzi do eksplozji mieszanki wybuchowej. To punkt, w którym na tle inwazji policji i państwa sądowego, spotykają się bojownicy, niezależnie od przyjmowanego przez nich punktu wyjścia i innych różnic. Bynajmniej nie promujemy tu fałszywej ?jedności?, nie proponujemy zbiorowej amnezji dotyczącej przepaści, jakie między nami wystąpiły. To nie fałszywe wezwanie typu ?wszyscy razem?, lecz imperatyw: ?nadszedł czas, by działać?. Wyzwanie rzucone nam przez wroga, jakim było uwięzienie naszych krewnych, przekracza osobiste sympatie i antypatie, i dlatego może wyzwolić potężną siłę. Siłę, która zaostrzy ciągły anarchistyczny atak przeciw każdej formie władzy. W ataku odnajduje się siebie i swoje własne pragnienia. Jeśli chcemy, możemy pokłócić się jutro? Dziś jednak jest czas na decyzje.

Albo Anarchia, albo władza

STRAJK GŁODOWY OD 2.03 AŻ DO ŚMIERCI
O NATYCHMIASTOWE UWOLNIENIE KREWNYCH CZŁONKÓW KKO
ŻADNEGO ROZEJMU, NIECH ŻYJE ANARCHIA


http://grecjawogniu.info/?p=24639
marcin

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister
Posty: 3928
Rejestracja: 05 lipca 2013, 16:08
Lokalizacja: Śląsk Rybnik

Postautor: Jojo » 30 marca 2015, 12:06

zapominalski197, czego od nas oczekujesz??? mamy do głodówki się przyłączyć.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.


Wróć do „Konflikty i współpraca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość