PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polityka historyczna

Czyli jaki jest nasz rzeczywisty wizerunek na arenie międzynarodowej. Polska w Świecie, Polska w Unii Europejskiej...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 15 lipca 2014, 21:54

http://historia.wp.pl/strona,2,title,Pr ... omosc.html

A my nie mamy rozkazów. I teraz przychodzi 25, 26 lipca i co się dzieje? Już nie ma tych niemieckich wycofujących się maruderów. Pojawiają się zorganizowane oddziały i widzimy, że wraca administracja. Samochodami przyjeżdżają niemieccy urzędnicy, którzy uciekli. I jest 27 lipca, Warszawa jest pokryta megafonami, szczekaczkami. Co rusz słychać komunikaty niemieckie. 27 lipca jest taki komunikat: "Warszawa została ogłoszona fortecą. Będzie się bronić do ostatniego żołnierza". To nie było powiedziane, ale wiedzieliśmy, że chodzi o taką sytuację, jaka była w Mińsku Litewskim: ewakuacja całej ludności i miasto całkowicie zniszczone. W związku z tym rozkaz niemieckiego gubernatora Fischera: "Dnia 28 lipca o godz. 8.00 sto tysięcy ludzi od 16 do 65 roku życia ma się zgłosić na wyznaczonych specjalnie placach do budowy fortyfikacji. To jest wasz obowiązek. To rozkaz wojenny. Niewykonanie rozkazu będzie ukarane".

Ktoś się zgłosił?

- Mamy 28 lipca, godz. 8.00. Nie zgłasza się prawie nikt, podobno suma summarum 28 czy 30 osób. A więc po raz pierwszy, w całej historii okupowanej Europy, wojenny rozkaz nie został wykonany. I w związku z tym 100 tys. warszawiaków zostało skazanych na karę śmierci. Taka była kara prawie za wszystko w okupowanej Polsce. I teraz był problem, co zrobić? W związku z tym dowództwo Armii Krajowej daje rozkaz: "mobilizacja!". O godzinie 20.00 wszyscy się zbierają w lokalach wyjściowych z bronią. I czekają na dalsze rozkazy. Ja wtedy byłem spalony po aresztowaniu trzech kolegów i utracie dokumentacji kompanii.

Prof. Witold Kieżun

Ciekawe wytłumaczenie tej historycznej głupoty. Niestety każde jedno źródło w internecie, obojętnie z jakiego czasu, zawsze cytuje tego człowieka -Prof. Witolda Kieżuna.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 15 lipca 2014, 21:59

Marek K. pisze:Mam nadzieje, ze Tobie tez przychodzi na mysl taka symbolika, ktora by przyszla na mysl 95% czlowieczenstwa? Czyli Heil Hitler.

Ale to tylko świadczy o ignorancji tych ludzi. Może mi powiesz jeszcze, że wszyscy biali mają się pomalować na czarno bo Hitler był biały.Może nie powinniśmy jeżdzić volkswagenami, bo to nazistowskie auto.

A ciekawe dlaczego nie przeszkadzają wam czerwone krawaty,koszule SLDowców i międzynarodówka na ich kongresach oraz wybielanie komunistycznych bandytów takich jak Jaruzelski przez palikotowców i SLD itd.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 15 lipca 2014, 22:15

Ale to tylko świadczy o ignorancji tych ludzi.

Czyli

a) Przyznajesz, ze Oni tak to widza?
b) Przyznajesz, ze do tych 95% nie nalezysz?

Dobrze Cie zrozumialem?

Może mi powiesz jeszcze, że wszyscy biali mają się pomalować na czarno bo Hitler był biały.Może nie powinniśmy jeżdzić volkswagenami, bo to nazistowskie auto.

Spam, nigdzie nic takiego nie powiedzialem.

A ciekawe dlaczego nie przeszkadzają wam czerwone krawaty,koszule SLDowców i międzynarodówka na ich kongresach oraz wybielanie komunistycznych bandytów takich jak Jaruzelski przez palikotowców i SLD itd.

Argument ala "a u Was bija murzynow".

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 15 lipca 2014, 22:31

Marek K. pisze:Czyli

a) Przyznajesz, ze Oni tak to widza?
b) Przyznajesz, ze do tych 95% nie nalezysz?

Dobrze Cie zrozumialem?

Tego to ja nie wiem nie robiłem takich badań.

Marek K. pisze:Spam, nigdzie nic takiego nie powiedzialem.

No ale skoro masz problem z pozdrowieniem rzymskim to z tym też powinieneś mieć.

Marek K. pisze:Argument ala "a u Was bija murzynow".

Chciałem ci tylko zwrócić uwagę, że z tym nie macie problemów tak jak z pozdrowieniem.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 15 lipca 2014, 22:43

Tego to ja nie wiem nie robiłem takich badań.

Nie chodzi o badania, to sa statystyki.

No ale skoro masz problem z pozdrowieniem rzymskim to z tym też powinieneś mieć.

Czyli dalej durnia z siebie robisz, Twoja wola.

Chciałem ci tylko zwrócić uwagę, że z tym nie macie problemów tak jak z pozdrowieniem.

Jacy Wy?

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 15 lipca 2014, 23:01

Marek K. pisze:Nie chodzi o badania, to sa statystyki.

Na jedno wychodzi.

Marek K. pisze:Czyli dalej durnia z siebie robisz, Twoja wola.

Mi się wydaje,że to ty robisz z siebie durnia.

Marek K. pisze:Jacy Wy?

Worki,Nazgule,Marchewy itp.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 15 lipca 2014, 23:04

Worki,Nazgule,Marchewy itp.

Czyli wszyscy oprocz Ciebie...oj Ty narodowy biedaku, kazdy Cie szykanuje :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 lipca 2014, 18:35

W rzymskim pozdrowieniu nic złego nie ma.
ocZywiście. przecież faszyzm to nic złego!

miało , gaździu miało. około 2 stycznia 2012, wtedy padł dla ciebie wniosek o ukaranie. chciałeś odreagować czerwone punkty za wklejenie obrazka z Breivikiem i podpisem "czas na odważne decyzje". dostałeś bana do 19 maja 2012

mam pamięć jak słoń. a dokładnie ma ją forum.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 19 lipca 2014, 01:39

marku k.

to czy znam niemców i czy byłem w niemczech nie ma większego znaczenia.
chociaż znam (i mam za odrą dosyć dużą familię).
mnie nie interesuje przeciętny niemiec, ale ci, którzy mają możliwość wpływania na opinię publiczną. np. dziennikarze. portale brukowców z dużą klikalnością generują setki wywołań na hasło "polish death camp" i podobne.

nazgulu

aha, czyli nie żyjesz w latami 90., tylko internetem.

ja wiem, że jest wielu zjebów z 14/88 w nickach, tylko, że niekoniecznie mają oni coś wspólnego z obecnym ruchem narodowym (zarówno tym pisanych z wielkich liter, jak i z małych).

rzymski salut popularny wśród narodowych neofitów jest dowodem co najwyżej na głupotę i brak ogłady, a nie na przywiązanie do doktryny faszystowskiej. kiedyś być może sobie przyswoją co na ten temat myślą przedwojenni działacze ruchu narodowego, którym zdarzyło się przeżyć wojnę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 lipca 2014, 10:18

aha, czyli nie żyjesz w latami 90., tylko internetem.
aha. z zasady nie jeżdżę na zloty ONR i na koncerty Konkwisty 88. ci sami ludzie, którzy dawali się nagrywać 10 lat temu teraz rządzą w ONR. Góra świętej Anny i ONR'owski Heil Hitler był w 2008 wiec proszę Cię nie osłabiaj mnie. zmieniło się to, że wzięli się za ryj i swoim mokrym nazistowskim fantazjom oddają się we własnym gronie.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 19 lipca 2014, 11:36

Nazgul pisze:aha. z zasady nie jeżdżę na zloty ONR i na koncerty Konkwisty 88.
- wybacz mi, konkwista 88 to akurat taki zespół, że raczej się na jego koncercie nie spotkamy. nie wiem kto jeździ na takowe koncerty.

Nazgul pisze:ci sami ludzie, którzy dawali się nagrywać 10 lat temu teraz rządzą w ONR.
- ci którzy dawali się nagrywać 10,20 lat temu teraz a) siedzą w kryminale za pospolite przestępstwa, b) wyrośli z naziolowania i pracują po 12 godzin dziennie w fabryce margaryny; c) wygodnie siedzą sobie w radach miasta jako politycy lokalni z ramienia popularnych partii, na które głosujesz (po, pis, sld etc.); d) wyrośli z naziolowania i chcą robić coś sensownego, np. w ruchu narodowym. nie mam nic przeciwko, ludzie nie rodzą się mędrcami.

Nazgul pisze:Góra świętej Anny i ONR'owski Heil Hitler był w 2008 wiec proszę Cię nie osłabiaj mnie.
- dalej swoje:

rzymski salut popularny wśród narodowych neofitów jest dowodem co najwyżej na głupotę i brak ogłady, a nie na przywiązanie do doktryny faszystowskiej. kiedyś być może sobie przyswoją co na ten temat myślą przedwojenni działacze ruchu narodowego, którym zdarzyło się przeżyć wojnę.

to są głupki, które się naczytały chodakiewicza w internecie i TYLE.
wiem, w przeciwieństwie do ciebie, z autopsji, a nie z internetu.

oczywiście, jakiś margines głupoty zawsze jest. ale jest to margines zwalczany odgórnie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 lipca 2014, 14:21

- ci którzy dawali się nagrywać 10,20 lat temu teraz a) siedzą w kryminale za pospolite przestępstwa, b) wyrośli z naziolowania i pracują po 12 godzin dziennie w fabryce margaryny; c) wygodnie siedzą sobie w radach miasta jako politycy lokalni z ramienia popularnych partii, na które głosujesz (po, pis, sld etc.); d) wyrośli z naziolowania i chcą robić coś sensownego, np. w ruchu narodowym. nie mam nic przeciwko, ludzie nie rodzą się mędrcami.
Przperaszam, ale mi chodziło o konkretnych ludzi np. do niedawna szefa ONR pana Holochera.

połowa lat 90 mówisz - zdjęcie ze strony www środowiska ładnie widać Holochera wstrząśniętego Sieg Heil kolegów.
Obrazek
Obrazek
2007 Myślenice - wiesz dlaczego Myślenice, prawda?. jak widać sama "młodzież"

http://i1.memy.pl/obrazki/4544288418_bo ... r_camp.jpg
Holocher i ska. bardzo szybko dojrzewa bo to zdjęcie przed 3 lat. i zeby nie było ze z lewackiej strony zmanipulowane
http://www.polskapartianarodowa.org/ind ... Itemid=204

czy moze dołączysz do kolegów twierdzących, że to przypadek iż mundurki i gesty baaardzo przypominają te faszystowskie i nazistowskie?

Przepraszam - ale jeśli to tylko głupota to dlaczego panowie są dalej w organizacji, dlaczego ONR nie odcina się od nich i takich gestów? Czy kolesi od GśAnny zostali wywaleni z organizacji za symbol będący de facto zdradą?

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 19 lipca 2014, 17:25

Nazgul pisze:ocZywiście. przecież faszyzm to nic złego!

A co ma faszyzm do rzymskiego pozdrowienia?

Nazgul pisze:miało , gaździu miało. około 2 stycznia 2012, wtedy padł dla ciebie wniosek o ukaranie. chciałeś odreagować czerwone punkty za wklejenie obrazka z Breivikiem i podpisem "czas na odważne decyzje". dostałeś bana do 19 maja 2012

I gdzie pisałem Heil Hitler bo o to cały czas nam chodzi?

Nazgul pisze:ONR'owski Heil Hitler był w 2008

Nikt przy tym salucie nie krzyczał Heil Hitler! tylko Czołem Wielkiej Polsce! Tak przedwojenni narodowcy się pozdrawiali.Tak więc bredzisz.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,4975480.html

http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/sadownictwo-iv-i-v-rp,1/onr-nie-hajluje-tylko-salutuje,5075.html

[ Dodano: Sob 19 Lip, 2014 ]
Nazgul pisze:Holocher i ska. bardzo szybko dojrzewa bo to zdjęcie przed 3 lat. i zeby nie było ze z lewackiej strony zmanipulowane
http://www.polskapartiana...1677&Itemid=204

O widzę, że bardzo rzetelne żródełko od Leszka Bubla naczelnego antysemity IIIRP. :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: Sob 19 Lip, 2014 ]
I jeszcze jedno. Polscy narodowcy nie popierają banderowców tak jak polska lewica liberalna, czy jak mawiał Michnik: żydokomuna liberalna. :wink:

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 19 lipca 2014, 19:10

nazgul,

i znowu w odpowiedzi wklejasz mi kilku kolesi z podniesioną łapą. wkleję trzeci raz i tym razem podkreślę:

doskonale wiesz, że jest to nawiązanie do przedwojennego salutu polskich narodowców. fakt, że dzisiaj kojarzy się on jednoznacznie, a przedwojenni narodowcy się wyraźnie od tego odcinają. więc powinni sobie darować wymachiwanie łapkami. ja to wiem. ty to wiesz. holocher, gazda i koledzy na zdjęciach jeszcze nie.

co to ma niby znaczyć, że zmieniło się to, że wzięli się za ryj i swoim mokrym nazistowskim fantazjom oddają się we własnym gronie. to znaczy w dzień realizują postulaty mieszczące się w normach centro-prawicy, deklarują gotowość do współpracy z korwinem w kwestiach gospodarczych, z markiem jurkiem w kwestiach światopoglądowych itd. a w nocy budują kominy krematoryjne?

Przepraszam - ale jeśli to tylko głupota to dlaczego panowie są dalej w organizacji, dlaczego ONR nie odcina się od nich i takich gestów? Czy kolesi od GśAnny zostali wywaleni z organizacji za symbol będący de facto zdradą?

- stary, przecież to jest argument poza wszelką krytyką. może mundurki zhr kojarzą ci się z hitlerjugend?

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 19 lipca 2014, 19:46

Clint Eastwood pisze: ja to wiem. ty to wiesz. holocher, gazda i koledzy na zdjęciach jeszcze nie.

Ja też to wiem, ale niestety bez salutowania ci idioci w mediach nie będą o nas mówić. Więc od czasu do czasu trzeba tą lweicowo-liberalną swołocz trochę podkręcić. :lol:

Wróć do „Wizerunek Polski”