PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

ech ta biedna Polska.

Czyli jaki jest nasz rzeczywisty wizerunek na arenie międzynarodowej. Polska w Świecie, Polska w Unii Europejskiej...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Włóczykij
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Włóczykij » 08 listopada 2011, 13:59

np w tzw międzyczasie musiano oczyścić kirkut w Białymstoku, który ktoś nie tak dawno nawiedził.
natomioast liczę na to,że administracja forum polityka zareaguje na chamskie insynuacje jakiegoś kmiota pod moim adresem.
swego czasu SB próbowała czegos takiego ze mna, czasy się zmieniły, ale jak widzę ludzie nie

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 08 listopada 2011, 14:06

A to sam nie pracowałeś dla SB? Ciekawe. A ten kmiot już nie takich kozaczków jak ty sprowadzał do poziomu, więc licz się ze słowami szujo. Dyskusję ze swojej strony uważam za zakończoną, bo widzę skończyły się kontrargumenty i inwektywy lecą.

Awatar użytkownika
Max5005
Wójt
Wójt

Postautor: Max5005 » 08 listopada 2011, 14:16

NRohirrim88 pisze:A to sam nie pracowałeś dla SB? Ciekawe. A ten kmiot już nie takich kozaczków jak ty sprowadzał do poziomu, więc licz się ze słowami szujo. Dyskusję ze swojej strony uważam za zakończoną, bo widzę skończyły się kontrargumenty i inwektywy lecą.

N88 Włóczykij napisał to wcześniej, ale nie odpowiedziałeś więc ja się spytam: Czym się różnisz od litewskich nacjonalistów? I pytanie nr dwa: Uzasadnij na jakiej podstawie oceniasz, że ktoś jest antypolski, gdy chce aby zrobiono coś ze zdewastowanym cmentarzem?
Siła polityczna wyrasta z lufy karabinu.

— Mao Zedong

Włóczykij
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Włóczykij » 08 listopada 2011, 14:50

spokojnie. jest taki znaczek "ignoruj", ktory powoduje,ze N88 moze sobie próbować prowokacji do woli.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 08 listopada 2011, 15:14

Max5005 pisze:N88 Włóczykij napisał to wcześniej, ale nie odpowiedziałeś więc ja się spytam: Czym się różnisz od litewskich nacjonalistów?

Włóczykij zadał pytanie retoryczne. Czym się różnię? Głupie pytanie. Choćby tym, że jestem Polakiem, a nie Litwinem? Albo w kontekście tego śmiesznego tematu - tym, że nie dewastuję grobów legionistów (bez względu jakiegokolwiek kraju miałyby to być legiony)?

I pytanie nr dwa: Uzasadnij na jakiej podstawie oceniasz, że ktoś jest antypolski, gdy chce aby zrobiono coś ze zdewastowanym cmentarzem?

A ja na tej podstawie nie oceniam. Tych podstaw było wiele. Tutaj na podstawie oczerniania Polaków jakoby to ich odpowiedzialnością oraz w wizerunek Polaków godziło to, że nie zajmują się tymi mogiłami, podczas gdy Żydzi - do których zresztą należą te cmentarze - nie chcą samemu zajmować się żydowskimi grobami.

Mam nadzieję, że udzieliłem wystarczających odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 listopada 2011, 15:50

Włóczykij,NRohirrim88, dwa kroki wstecz i radzę skorzystać z nowego przycisku.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Włóczykij
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Włóczykij » 09 listopada 2011, 11:11

ja juz dawno skorzystałem.

wracając do wizerunku Polski w aspekcie szanowania cmentarzy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... polii.html

[ Dodano: Sob 12 Lis, 2011 ]
bardzo wymowny dla wizerunku Polski i czczenia święta niepodległości był widok spalonych samochodów TVN

Wróć do „Wizerunek Polski”