PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polacy rasiści, każdy to powie

Czyli jaki jest nasz rzeczywisty wizerunek na arenie międzynarodowej. Polska w Świecie, Polska w Unii Europejskiej...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Lolek00
Moderator
Moderator

Polacy rasiści, każdy to powie

Postautor: Lolek00 » 29 maja 2012, 12:28

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bbc-ata ... omosc.html

No cóż zagranicznym mediom wiadome jest że Polska to serce Europejskiej nienawiści rasowej.

Nie to co np: Wielka Brytania w której założono wciąż działające organizacje terrorystyczne polujące na żydów. Zupełnie nie pasuje to też do Francji w której niedawno odpalili przed szkołą małą żydówkę. Nienawiść rasowa nie jest też obca tamtejszym "mniejszościom" współpracującym z islamskim ekstremizmem. Niemcy z antysemityzmem już absolutnie nie mają nic wspólnego.

W trumnie za to można wrócić, przede wszystkim z Polski!

Polski która ma w prawdzie 3 razy mniej przestępstw na 100 000 mieszkańców niż rzeczona Francja, Niemcy i UK. No ale jak już pejs wyskoczy z pod czapki to nie żyjesz stary - lincz na ulicy.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 29 maja 2012, 12:32

BBC to trochę™ taki nasz TVN. Nie od dzisiaj wiadomo, że pracownicy tej stacji mają bardzo lewacką/liberalną wizje świata także na obiektywny materiał z ich strony bym nie liczył. Bawi mnie to jak został wyolbrzymiony problem „rasizmu” a szczególnie „antysemityzmu”, ale czego innego można było się™ spodziewać. Znacznie ciekawszy i wart obejrzenia jest program z holenderskiej telewizji. Kto nie widział to polecam.

Kibole jak Solidarność dokument o polskich kibicach
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 29 maja 2012, 14:48

"Tak samo jak BBC, polskie stadiony pokazywała Platforma Obywatelska w przedwyborczym spocie".
http://300polityka.pl/300krotka/tak-sam ... zym-spocie
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 29 maja 2012, 15:26

Bilu1939 pisze:"Tak samo jak BBC, polskie stadiony pokazywała Platforma Obywatelska w przedwyborczym spocie".
http://300polityka.pl/300krotka/tak-sam ... zym-spocie

Na zasadzie bumerangu który wraca i niekiedy ze zdwojoną siłą trafia tego, który rzucił...
Chrystus przepędził handlarzy ze świątyni, potem handlarze zmądrzeli i przybrali szaty kapłańskie

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 29 maja 2012, 16:36

jeżeli tego typu wiadomości spowodują, że "angole" (w odróżnieniu od anglików) rzadziej będą odwiedzali nasz kraj w celach imprezowo/burdelowo/pijackich to jestem za! ;)
ja nie mam się czego wstydzić. niech się wstydzi ten co robi ;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 maja 2012, 17:45

przepraszam, ale nasze stadiony to jest BANDYCTWO i RASIZM.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 29 maja 2012, 18:34

Nazgul pisze:przepraszam, ale nasze stadiony to jest BANDYCTWO i RASIZM.
Chodzisz regularnie na jakieś mecze? Pytam bez ironii. Bo ja nie chodzę np.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 29 maja 2012, 18:45

Nazgul pisze:przepraszam, ale nasze stadiony to jest BANDYCTWO i RASIZM.

A zastanawiałeś się kogo to jest wina ??? Jak pisałem kiedyś o pacyfikacji chuliganów , to się bulwersowałeś .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 29 maja 2012, 18:47

Lolek00 pisze:Chodzisz regularnie na jakieś mecze? Pytam bez ironii. Bo ja nie chodzę np.

Raczej chodzi w większości o problemy juz poza stadionowe . Ustawki itd . No ale jezeli chodzi o rasistowskie okrzyki to wszyscy jednakowi są .

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 29 maja 2012, 19:13

Lolek00 pisze:Chodzisz regularnie na jakieś mecze? Pytam bez ironii. Bo ja nie chodzę np.

W wybiórczej przeczytał. :lol:
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 maja 2012, 20:45

to nie ja secesjonista.

lolek - zdarzało mi się. ale wydoroślałem i prymitywny plemienizm mi przeszedł. ale na nieszczęście mieszkałem blisko stadionu na oporowskiej i miałem niewysłowioną nieprzyjemność regularnego jeżdżenia środkami komunikacji miejskiej z "kibicami". I owszem, kiedy są małe grupy, wszystko jest ok, kulturka - bo normali ludzie nie pchają się byle szybciej i czekają aż hołota wyjedzie. Gorzej jak zbierze się cały wagon plemiennego smrodu, wtedy się zaczynają "przyśpiewki" złożone z "pierdolonych kurw" i skakanie po wszystkim po czym się da. (dobrze, że się jeszcze nie udało wykoleić.) Potem wpada policja, zapada cisza (jakoż to bojowych przed chwilą do Policji plemiennych prymitywów-śpiewaków.) i wypier... całą tą hołotę z tramwaju. jak dobrze. smród od razu lżejszy. jeszcze tylko pootwierać okna i można się poczuć jak w cywilizacji a nie buszu wśród szympansów.

wyliczanki typu - a u innych jest gorzej wiec czemu się czepiacie - legitymizują i ochraniają transparenty typu "śmierć garbatym nosom" czy "Żydzew, żydzew jak ja tej kurwy nienawidzę". co z tego, że gdzieś jest tak samo? to znaczy, że u nas jest już OK? Nie jest.

edit a może ktoś ma ten film z BBC? bo mnie się zdaje, że jest to tam pokazane na jakże licznych przykładach.

mrdata - gdybyś czytał GW jak ja czytam Urze czy Rz to stała by się z tobą rzecz niewiarygodna - zmądrzał byś. Bo człowiek mądrzeje jak styka się z odmiennym poglądem. Idioci zamykają się wśród idiotów i wzajemnie udają, że idiotami nie są.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 29 maja 2012, 22:14

Nazgul pisze:to nie ja secesjonista.

Pisałem kiedyś ( próbowałem znaleźć , ale się nie udało) , że takich baranów co np. ustawkę robią , a wcześniej zdemolowali pół osiedla , wystrzelał bym i po kłopocie . Stwarzają realne zagrożenie dla zwykłych obywateli. Tak jestem radykalny . I zdecydowana większość linczowała mnie za to.

A co do obecnej sytuacji . To jest coraz gorzej . I nie zajmował bym się samymi okrzykami tylko tym co się dzieje wokół tego . Demolki ustawki itd.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 maja 2012, 22:17

my z Marchewą akurat zawsze byliśmy za pałowaniem hołoty zwanej kibicami. tj jest tej, która zasługuje.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 29 maja 2012, 22:25

Nazgul pisze:my z Marchewą akurat zawsze byliśmy za pałowaniem hołoty zwanej kibicami. tj jest tej, która zasługuje.

To przepraszam coś mi się pomyliło . . Cho...ra , wiem że gdzieś juz na ten temat było pisane , a ja sie opowiadałem za radykalnymi środkami.

A może być i pałowanie - tylko , że po pałowaniu gość może się podnieść :lol:

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 30 maja 2012, 00:02

Nazgul pisze:lolek - zdarzało mi się. ale wydoroślałem i prymitywny plemienizm mi przeszedł.

Hmmm...to może spróbuj innej dyscypliny? Może balet, szachy albo skakanka? :mrgreen:

Nazgul pisze:mrdata - gdybyś czytał GW jak ja czytam Urze czy Rz to stała by się z tobą rzecz niewiarygodna - zmądrzał byś. Bo człowiek mądrzeje jak styka się z odmiennym poglądem. Idioci zamykają się wśród idiotów i wzajemnie udają, że idiotami nie są.

Gdybym czytał GW to miałbym wyprany mózg tak jak ty. Ta zmądrzał bym, chyba bym był mądry inaczej. O ile wcześniej nie nabawiłbym się nerwicy po lekturze tej gazety.Zresztą nie muszę zmądrzeć bo już jestem mądry. Ico w tej gazecie niby jest do czytania? Po wyrzuceniu tych wszystkich dodatków, reklam i tego innego badziewia zostaje raptem parę stron. To jakiś cud że w ogóle jeszcze ktoś to kupuje.

Wróć do „Wizerunek Polski”