PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polacy rasiści, każdy to powie

Czyli jaki jest nasz rzeczywisty wizerunek na arenie międzynarodowej. Polska w Świecie, Polska w Unii Europejskiej...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 04 czerwca 2012, 13:21

marcinsz pisze:
Optymista pisze:Natomiast dla osób uważających, że Polacy to rasiści będzie to koronny dowód.

Byłaby to już przesada podobnie jak przesadzono z Zimnym Lechem czy dubbingiem do Szreka (oczywiście mam na myśli ludzi mający od razu chore skojarzenia a nie samą reklamę)

Zimny Lech z rasizmem nie miał nic wspólnego.
Tu natomiast jest nieco inaczej. Choć z drugiej strony tu nie ma negatywnych emocji skierowanych do Murzynów - wręcz przeciwnie :)
Tak czy siak, mi się reklama podoba.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 04 czerwca 2012, 17:16

Optymista pisze:A czym w takim razie Twoim zdaniem jest tolerancja? Tym, że moje zdanie mają wszyscy szanować, a każde zdanie inne niż moje należy niszczyć i uznawać za błędne, fałszywe i wypaczone?

Tak właśnie tolerancję rozumie dzisiejsza lewica i liberałowie.

A tolerancja to np. zdolność ''wytrzymywania'' z inną osobą mimo braku aprobaty dla jej poglądów i zachowań. Ja np. jestem tolerancyjny w stosunku do Was, bo czytam wasze posty z którymi w większości się nie zgadzam. :razz:
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 11 czerwca 2012, 19:28

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/odkr ... 35201.html kolejne głupoty wypisywane przez angielskie media, ciekawe co jeszcze wymyślą przy okazji Euro żeby ośmieszyć Polskę?
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 11 czerwca 2012, 19:33

Daily Mail jest jak Fakt, tylko ostatnie barany przejmują się tym co w tych szmatławcach wypisują.

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 11 czerwca 2012, 19:40

Daily Mail jest jak Fakt, tylko ostatnie barany przejmują się tym co w tych szmatławcach wypisują.
masz rację co jednak nie pomniejsza braku kompetencji angielskich dziennikarzy :wink:
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 11 czerwca 2012, 20:37

mrdataPL pisze: A tolerancja to np. zdolność ''wytrzymywania'' z inną osobą mimo braku aprobaty dla jej poglądów i zachowań. Ja np. jestem tolerancyjny w stosunku do Was, bo czytam wasze posty z którymi w większości się nie zgadzam. :razz:
nawet nie wiesz jak bardzo jesteśmy ci za to wdzięczni, łaskawco.

Odkrycie Anglików: "Koko Euro spoko" zachęca do brania kokainy?
mam nadzieję, że jeszcze tego angielscy dziennikarze nie odkryli - bo by dopiero było - bajm - biała armia.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 11 czerwca 2012, 20:43

[quote]masz rację co jednak nie pomniejsza braku kompetencji angielskich dziennikarzy Kogoś kto pracuje dla szmatławców nie nazwałbym dziennikarzem.

Impulsywny
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: Impulsywny » 20 września 2012, 10:25

Człowiek od zawsze na obcego/nieznajomego reagował wrogo. Leży to w naturze człowieka i trochę bezcelowe jest wartościowanie. Polska to państwo heterogoniczne, w porównaniu z Europą Zachodnią stosunkowo niewiele mamy obcokrajowców. Dlatego też częsty stosunek do nich może uchodzić za wrogi; ludzie nie wiedzą jak się zachować, maja problem z komunikacją, najłatwiej deprecjonować tego czego się nie rozumie.

Azael666
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Azael666 » 20 września 2012, 13:05

Popieram Cię Paw. Trzeba patrzeć w obie strony. Nie udawajmy, że problemu nie ma, bo jest i to spory. Ale niech i oni nas nie oczerniają, bo u nich nie ma lepiej! Jakby taka byłaby oficjalna odpowiedź rządu, to myślę, że by dostali niezłego "zonka". Poza tym mówimy o dwóch różnych rzeczach. A właściwie o trzech. Apel dotyczył chuligaństwa i przemocy na polskich stadionach (to ciekawe, że był skierowany w nas z GB, skoro Anglia to jedyny kraj, który może się z naszymi kibolami równać w Europie.). Został odebrany jako ostrzeżenie przed ksenofobią panującą w Polsce, podczas gdy tutaj został wykorzystany jako zaczątek tematu o rasizmie :shock: Trochę to pogmatwane xD

A tak dla jasności mrdata: nie rasizm odwrócony, a odwrotny (chociaż osobiście uważam, że 100 razy bardziej pasowałaby nazwa "rasizm wtórny" ;P)
"Nikt nie stoi na szczycie świata. Nie ty, nie ja, ani nawet bogowie. Ale ta nieznośna pustka na tronie niebieskim dobiega końca. Od tej teraz... ja będę na nim zasiadał."
~Aizen Sousuke

Wróć do „Wizerunek Polski”