PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Australijczyk patrzy na Polskę...

Czyli jaki jest nasz rzeczywisty wizerunek na arenie międzynarodowej. Polska w Świecie, Polska w Unii Europejskiej...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

stansbill
Stażysta
Stażysta

Australijczyk patrzy na Polskę...

Postautor: stansbill » 27 lutego 2014, 20:52

Dla tych którzy są zainteresowani spojrzeniem obcokrajowca mieszkającego w Polsce, zapraszam do mojego blogu - "Notes from Poland - Australijczyk patrzy na Polskę".
Część tekstów po angielsku, część po polsku. Pierwszy tekst o tym, jak życie jest bogatsze w tym kraju :
http://notesfrompoland.wordpress.com/20 ... n-my-life/

Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 27 lutego 2014, 22:35

Taką historyjkę powiem: Gdy mieszkałem w Sydney i w pewnym momencie zabrakło grosza, sprzedawałem z pewną ekipą kupony na lokalne biznesy zależnie od dzielnicy. I kiedyś podczas reklamowania tego przy basenie pewnego starszego faceta zacząłem z nim rozmawiać o Polsce, gdy wyszło skąd jestem. Facet jeździł po Europie, w 1982 bodajże trafił do Polski, i ze studentami których poznał tłukł się z milicją w Gdańsku :). Świat taki duży, a taki mały.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

stansbill
Stażysta
Stażysta

Postautor: stansbill » 27 lutego 2014, 23:00

Dzięki za fajną historyjkę. Jestem z Perth, więc z drugiej strony kontynentu.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 28 lutego 2014, 21:05

Początkowo chciałem napisać pochwalnie o twoim blogu, dopóki nie natknąłem się na bardzo nieciekawy wątek: polsko-żydowski. Masz jednostronny, że pozwolę sobie tak wyrazić - zupełnie zżydziały punkt widzenia. Więcej tam nie zajrzę, bo nie ma po co. Jeśli cię tak nauczono w Australii, to nie żałuję, że tam nie poleciałem.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 28 lutego 2014, 21:56

Jestem z Perth

Mam wujka w Perth, mieszka tam od poczatku lat 80-tych.

zupełnie zżydziały

Szlag by Cie trafil, gdybys nie wywalil tu Twoich fobii co nie?

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 28 lutego 2014, 22:06

Marek K. pisze:
zupełnie zżydziały
Szlag by Cie trafil, gdybys nie wywalil tu Twoich fobii co nie?

Coś w tym stylu. Od czasu do czasu mój antyżydyzm - powodowany ich działalnością - przekracza masę krytyczną i wtedy bum, nie ma zmiłuj.

Od czasu do czasu moja tolerancja na wypisywane przez ciebie głupoty przekracza poziom krytyczny. Mogę tolerować mitomanię bo to raczej problem między tobą a rzeczywistością. Antysemityzmu tolerować nie będę. I ty jako recydywista nie masz luksusu 3 ostrzeżeń. Następne ostrzeżenie = permban z tego forum. Pilnuj się!

Marchewa
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2014, 22:15 przez NRohirrim, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 28 lutego 2014, 22:15

Coś w tym stylu. Od czasu do czasu mój antyżydyzm - powodowany ich działalnością - przekracza masę krytyczną i wtedy bum, nie ma zmiłuj.

Polecam psychologa, na fobie ponoc sa lekarstwa.

Wróć do „Wizerunek Polski”