PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Putin

Najbardziej znane postacie na Świecie, które kreują rzeczywistość. Kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo potrzeba, a komu już podziękujemy…

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 marca 2014, 12:11

W najgorszej sytuacji są Bronek , Donek i Radek-zdradek. Tyle zachwytów i wiernopoddańczych adresów to chyba nikt w Polsce do Putina nie skierował co oni.

I nagle ten ich idol napadł na Ukrainę , w następnej kolejności mają być państwa bałtyckie a później Polska.

Szok i rozwolnienie trawią tych biedaków z pewnością. Bez obwoźnego kibla ani rusz.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 13:21

Piskorz, jesteś tak samo kłamliwy i bezsensowny jak program wyborczy PiSu.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 08 marca 2014, 13:23

Piskorzowi już się merda, sztab nie moźe się zdexydować co pisać - a co gorsza Orban i Cameron są bierni więc moźna zapytać - Piskorz - a jak tam sojusznicy piS patrzą na sprawy Ukrainy?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 13:25

A co mogą powiedzieć? Orban siedzi w Putinowej sakiewce po uszy a Cameron już dawno pokazuje gdzie ma Kaczyniaka. Nie wiem czy Jarkowi jeszcze głowa wystaje, wątpię.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 marca 2014, 19:00

Jackowi Kurskiemu, który w "Kawie na ławę" powiedział, że Reagan nie gadałby z Putinem przez telefon półtora godziny, tylko półtora minuty.
bo nie zauważył, że świat zmienił się od lat 80...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 marca 2014, 21:32

Cynik pisze:Piskorzowi już się merda, sztab nie moźe się zdexydować co pisać - a co gorsza Orban i Cameron są bierni więc moźna zapytać - Piskorz - a jak tam sojusznicy piS patrzą na sprawy Ukrainy?

Co się czepiasz. Gdybyś umiał czytać to przeczytał byś , o czym już dawno pisałem , że nie należę do żadnej partii a więc nie otrzymuję od nikogo wytycznych a to co Worek sobi pie.....y to jego sprawa.

To w Platformie aktywiści otrzymywali maile co mają mówić aby było zgodne z tym co myśli Tusk. Obecnie już mu [Tuskowi] skrzydła opadły bo i Putin się na niego wypiął i Merklowa.

Fuchy po Barosso to on już nie otrzyma. Za chudy w uszach a do tego - nie ma szkoły ten chłoptaś.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 22:37

Piskorz pisze:Co się czepiasz. Gdybyś umiał czytać to przeczytał byś , o czym już dawno pisałem , że nie należę do żadnej partii a więc nie otrzymuję od nikogo wytycznych a to co Worek sobi pie.....y to jego sprawa.

Też bym się wyparł tych cymbałów, którzy ci maile przysyłają do kopiowania na forum. Dramat na maksa.
Piskorz pisze:To w Platformie aktywiści otrzymywali maile co mają mówić aby było zgodne z tym co myśli Tusk. Obecnie już mu [Tuskowi] skrzydła opadły bo i Putin się na niego wypiął i Merklowa.

Fuchy po Barosso to on już nie otrzyma. Za chudy w uszach a do tego - nie ma szkoły ten chłoptaś.

Każdy Twój post kończy się takim tekstem. Koniec to wpis o Tusku. Poproś o zmianę Ojca Prowadzącego i Komisarza Politycznego. Obecni to dno intelektualne.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 09 marca 2014, 21:07

Poczytajcie co o władimirowiczu pisze Tomasz Lis - dotychczasowy gloryfikator Putina i jego wierny klakier. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

http://tomaszlis.natemat.pl/93949,putinokio

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 09 marca 2014, 21:10

Piskorz pisze:Poczytajcie co o władimirowiczu pisze Tomasz Lis - dotychczasowy gloryfikator Putina i jego wierny klakier. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
A Co wg ciebie napisał? Może popolemizujesz tutaj z Lisem, co? Za trudne? No co ty, chłopie. Masz cały sztab partyjno-toruńskich propagandzistów do pomocy. Dasz radę. Ctrl+C i Ctrl+V.
buahahahahahhaha

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 09 marca 2014, 21:10

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Czyli zgadzasz sie z jego slowami czy nie??

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 09 marca 2014, 21:27

Worek pisze: Co wg ciebie napisał? Może popolemizujesz tutaj z Lisem, co? Za trudne? No co ty, chłopie. Masz cały sztab partyjno-toruńskich propagandzistów do pomocy. Dasz radę. Ctrl+C i Ctrl+V.
buahahahahahhaha

Worek. Ja Ciebie nawet trochę rozumiem. Dotychczas Putin i Rosjanie to byli przecież dla Ciebie i w ogóle dla tzw liberalnego lewactwa przyjaciele . Aż tu naraz jeden z teoretyków tego prorosyjskiego nurtu Tomasz Lis stwierdza , nie wprost ale jednak , że ten uwielbiany Putin jest zwykłym światowym bandytą , który napada na bogu winnych ludzi.

I na dodatek łże jak pies. Z artykułu , który wysmażył Lis wynika że Rosja jest światowym bandytą .

Wygląda na to że Lis przyleciał z kosmosu jako taki ufoludek .
Wszyscy myślący ludzie wiedzieli od dawna co to jest Rosja tylko Tomasz Lis i polskie lewactwo nie wiedziało.

Worek, wiem że przechodzisz metamorfozę , albo inaczej przepoczwarzanie się w normalnego człowieka , w związku z zaistniałą sytuacją na Krymie .

Ja nie mam tych kłopotów dlatego że zawsze twierdziłem że lewactwo to kryminogenny element.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 09 marca 2014, 22:27

Piskorz pisze:Ja nie mam tych kłopotów dlatego że zawsze twierdziłem że lewactwo to kryminogenny element.

Podziwu godna samokrytyka. Jak sobie czytam program wyborczy PiS'u i innych partii w Polsce to bardziej lewackiego jak nowogrodzko-toruński ze świecą szukać.
Piskorz pisze:Worek. Ja Ciebie nawet trochę rozumiem. Dotychczas Putin i Rosjanie to byli przecież dla Ciebie i w ogóle dla tzw liberalnego lewactwa przyjaciele . Aż tu naraz jeden z teoretyków tego prorosyjskiego nurtu Tomasz Lis stwierdza , nie wprost ale jednak , że ten uwielbiany Putin jest zwykłym światowym bandytą , który napada na bogu winnych ludzi.

Muszę cie rozczarować. Nie mam przyjaciół wśród polityków, ani też nie modlę się codziennie do wizerunków Papcia Rydzyka i Prezesa Jarka. Nie kopiuję też funkcyjnych maili od politycznych opiekunów, w imię walki o Polskę jako lenno Rosji. Zdaję sobie sprawę, że niepodległa Polska jest ci solą w oku ale musisz się pogodzić, że żyją tutaj tacy, którym się to podoba.
Piskorz pisze:I na dodatek łże jak pies. Z artykułu , który wysmażył Lis wynika że Rosja jest światowym bandytą .

No to jak to z tym Putinem jest? W jednym akapicie zaprzeczasz sam sobie. Sam te dwa zdania wymóżdżyłeś?
buahahahahahaha
Piskorz pisze:Wygląda na to że Lis przyleciał z kosmosu jako taki ufoludek .

Toruński, na ruskich nadajnikach.
Piskorz pisze:Wszyscy myślący ludzie wiedzieli od dawna co to jest Rosja tylko Tomasz Lis i polskie lewactwo nie wiedziało.

No ale dzięki tobie, Ojcu Prowadzącemu i Komisarzowi Politycznemu, się dowiaduje. he he
Piskorz pisze:Worek, wiem że przechodzisz metamorfozę , albo inaczej przepoczwarzanie się w normalnego człowieka , w związku z zaistniałą sytuacją na Krymie .

Jak mi zaczniesz jeszcze pierniczyć o NLP to mi zwieracze ze śmiechu puszczą.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 marca 2014, 09:37

Żyjemy w bardzo ale to bardzo ciekawych czasach. Mam jednak nadzieję że Putin " zmoczy d...ę " i Tusk z Platformą też.

Czego im oczywiście SERECZNIE ŻYCZĘ . :lol:

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 marca 2014, 11:04

Piskorz pisze:Żyjemy w bardzo ale to bardzo ciekawych czasach. Mam jednak nadzieję że Putin " zmoczy d...ę " i Tusk z Platformą też.

Czego im oczywiście SERECZNIE ŻYCZĘ .

Dostaniesz wtedy, za swoją tytaniczną pracę w szerzeni ewangelii wg Prezesa Jarka i Papcia Rydzyka, medal z kartofla, SERECZNIE. Przeczytaj chociaż to, co ci Ojciec Prowadzący z Komisarzem Politycznym napisali, zanim wkleisz to tutaj.
buahahahahahaha

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 marca 2014, 18:42

Worek pisze:
Piskorz pisze:Żyjemy w bardzo ale to bardzo ciekawych czasach. Mam jednak nadzieję że Putin " zmoczy d...ę " i Tusk z Platformą też.

Czego im oczywiście SERECZNIE ŻYCZĘ .

Dostaniesz wtedy, za swoją tytaniczną pracę w szerzeni ewangelii wg Prezesa Jarka i Papcia Rydzyka, medal z kartofla, SERECZNIE. Przeczytaj chociaż to, co ci Ojciec Prowadzący z Komisarzem Politycznym napisali, zanim wkleisz to tutaj.
buahahahahahaha

Najbardziej łase na medale jest LEWACTWO . Dla chrześcjanina medale nie są najważniejsze - będzie medal to będzie a jak nie to nie.

Najwięcej medali mają ruscy generałowie i Jaruzel jako jeden z nich też.
Bardzo często gdy ich pokazują to myślę że tak na moje oko to mają ich ze 4 - 6 kg.

[ Dodano: Sob 15 Mar, 2014 ]
Być może mi się tylko wydaje ale czuję że Putin ma się ku końcowi swojej kariery. Rosjanie to nie są ludzie zbyt wysokiego lotu ale i oni wkrótce mogą dojść do przekonania że wszczynanie przez Putina ciągłych konfliktów do niczego dobrego nie prowadzi.

Roztropna polityka Zachodu i samej Ukrainy w niedalekiej przyszłości może wysadzić z Kremla kagebowskie towarzystwo. Wszystko będzie zależało od działań gospodarczych.
Tak naprawdę zajęcie Krymu przyniesie Rosji tylko straty tak w gospodarce jak i na arenie międzynarodowej.

Putin zraził do siebie około 40 mln Ukraińców , którzy obecnie stali się wrogami Rosji a ościenne narody postrzegają Putina i Rosję jako swoje największe zagrożenie.

T. Jasudowicz

Wróć do „Politycy światowi”