PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prezydent Nicolas Sarkozy

Najbardziej znane postacie na Świecie, które kreują rzeczywistość. Kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo potrzeba, a komu już podziękujemy…

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 maja 2010, 15:11

Mam trochę do czynienia z francuzami i większych zakłamanych kanciarzy zadufanych w sobie i dziwiących się, że świat nie gada po francusku a stolicą świata nie jest Paryż to na świecie jeszcze nie widziałem.
Doskonale wpisujesz się w mój obraz tej nacji.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 07 maja 2010, 15:20

Tak na marginesie postów Francuza, gdzie tu u nas moher, ciemnogród i nacjonalizm? :mrgreen:

Francuz, proponuję łyk Łąckiej Śliwowicy 70% bez naklejki akcyzy. Poczujesz dobry Polski smak :mrgreen:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 08 maja 2010, 07:29

gdzie tu u nas moher,

Tego nie krytykuję na pierwszej linii ,ponieważ problem nie dotyczy większości społeczeństwa ,tylko waszego starszego i co tu dużo mówić trochę zacofanego pokolenia.
ciemnogród i nacjonalizm?

Patrz Mohery i PiS .
Mam trochę do czynienia z francuzami i większych zakłamanych kanciarzy zadufanych w sobie i dziwiących się, że świat nie gada po francusku a stolicą świata nie jest Paryż to na świecie jeszcze nie widziałem.
Doskonale wpisujesz się w mój obraz tej nacji.

No cóż. Ja mam do czynienia z Polakami i musze powiedzieć ,że bardziej zacofanego europejskiego narodu to ja jeszcze nie widziałem . W pewnych sprawach bijecie na łeb na szyję Albańczyków ,czy Czarnogórców. Owszem nie można wam odmówic tego ,że nie macie na tyle odwagi by samostanowic swoją pozycję na świcie i kulturę tylko w każdy możliwy sposób podlegacie Amerykanom i jak to wcześniej robiliście z Rosjanami. Na marginesie w przeciwieństwie do was Francuzi nigdy nie ulegli obłudzie i zgniliżnie społecznej jak i kulturowej ,jaką prezentuje Ameryka . Jesteśmy dumni z tego ,że mamy odwagę dziwić się za to ,że Paryż nie jest pępkiem świata a francuski nie jest dominującym językiem. Jedyne czego nie można wam odmówic to to ,że słyniecie w całej Europie z braku kultury , złodziejstwa ,krętactwa i pijaństwa , więc bądź tak łaskaw i zreflektuj się nad poczynaniami własnego narodu zanim zaczniesz krytykować naród francuski .

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 08 maja 2010, 12:39

Francuz pisze:No cóż. Ja mam do czynienia z Polakami i musze powiedzieć ,że bardziej zacofanego europejskiego narodu to ja jeszcze nie widziałem
Ale zacofanego w czym? Sprecyzuj? Chodzi ci o kulturę ale w czym konkretnie?
Francuz pisze:Owszem nie można wam odmówic tego ,że nie macie na tyle odwagi by samostanowic swoją pozycję na świcie i kulturę tylko w każdy możliwy sposób podlegacie Amerykanom
Jakieś przykłady - niema Polskie kultury? O co tobie chodzi O_O oto że artyści też tworzą po angielsku niektórzy?
Francuz pisze:i jak to wcześniej robiliście z Rosjanami
Tutaj to już w ogóle najeżdżasz na sprawy których nie rozumiesz.

Tak robiliśmy z Rosjanami, jak wy z Niemcami w latach 40stych. Chociaż nie, przepraszam - pół Francji przyłączyła się do Niemców sama z siebie, w takim razie tylko połowa z przymusu.

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 08 maja 2010, 15:11

Ale zacofanego w czym? Sprecyzuj? Chodzi ci o kulturę ale w czym konkretnie?

W kulturze ?Chyba w jej braku. Konkretnie chodzi mi o politykę i przekonania większości społeczeństwa wzgledem gospodarki .
Jakieś przykłady - niema Polskie kultury? O co tobie chodzi O_O oto że artyści też tworzą po angielsku niektórzy?

Chodzi głównie o względy polityczne ale społeczne równiez . Styl bycia i życia , sposób wyrażania pogladów i postrzegania różnych dziedzin życia ludzkiego .

Tak robiliśmy z Rosjanami, jak wy z Niemcami w latach 40stych. Chociaż nie, przepraszam - pół Francji przyłączyła się do Niemców sama z siebie, w takim razie tylko połowa z przymusu.

O brawo . Obraz typowego klasyka. Widac masz duże pojęcie o historii skoro twierdzisz ,że "PÓŁ " Francji przyłączyła się z własnej nieprzymuszonej woli. Zadecydowało o tym zaledwie kilka osób a nie pół Francji i kraj był równiez okupowany, wywieziono więcej niż od was, i tez był Ruch oporu na skalę taka jak w Polsce. Co my na to poradzimy ,że desant Aliantów był w Normandii a nie na Westerplatte ? Widocznie taki wasz los :mrgreen:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 08 maja 2010, 15:28

Francuz pisze:Konkretnie chodzi mi o politykę i przekonania większości społeczeństwa wzgledem gospodarki .
Czyli uważasz że nasze społeczeństwo jest zacofane (w kulturze), bo nie podobają Ci się jego poglądy na gospodarkę? :shock:

Czy Polskie społeczeństwo ma jakieś szczególne poglądy na gospodarkę? Część to soc-liberałowie, część tęskni za socjalizmem, zresztą takie poglądy odczytuje się po tym jakie partie mają poparcie - a u nas to poparcie nie zależy tylko od poglądu na gospodarkę..

Jak można wrzucać na kulturę danego kraju z powodu poglądów gospodarczych społeczeństwa.. jako człowiek z za granicy kwitujesz Polską kulturę tym że jej niema bo mamy jakieś poglądy na gospodarkę O_o.. a my tu o kulturze...

Francuz pisze:Chodzi głównie o względy polityczne ale społeczne równiez . Styl bycia i życia , sposób wyrażania pogladów i postrzegania różnych dziedzin życia ludzkiego .
Styl bycie Polaków jest zacofany hmm ciekawe. Wyrażanie poglądów? Chodzi ci o demonstracje które są w każdym kraju? Sposób postrzegania różnych dziedzin życia?

Odpowiadasz na prośbę o konkret a rzucasz jakimiś ogólnikami, wypowiadając się o ogóle społeczeństwa - czyli nic konkretnego. Wykrztuś coś bo na razie - nawrzucałeś na kulturę Polaków i potem stwierdziłeś że to poglądy gospodarcze i styl życia.

Francuz pisze:O brawo . Obraz typowego klasyka. Widac masz duże pojęcie o historii skoro twierdzisz ,że "PÓŁ " Francji przyłączyła się z własnej nieprzymuszonej woli. Zadecydowało o tym zaledwie kilka osób a nie pół Francji i kraj był równiez okupowany, wywieziono więcej niż od was, i tez był Ruch oporu na skalę taka jak w Polsce
Nie, po prostu - przyciągam trochę analogiczną historię.

Sam żalisz się że to nie wy o tym decydowaliście tylko parę osób. A o Polsce o której też zadecydowało parę osób to już "przymilacie się do amerykańców tak jak wcześniej robiliście z Ruskimi".

Francuz pisze:Co my na to poradzimy ,że desant Aliantów był w Normandii a nie na Westerplatte ?
Ale tutaj już znowu coś cudujesz. "Co wy na to poradzicie" - ktoś Ciebie za to rozlicza, czy czegoś od ciebie oczekuje? Bo nie rozumiem.

Mój kraj był na wschodzie i wszyscy mieli go w dupie, ale walczył z Nazizmem najpierw we wrześniu a potem razem z ZSRR bo musiał. A twój położony na zachodzie, nie dopełnił zobowiązań które sam podpisał a potem organizował dywizje SS - ale zarówno o moim jak i o twoim decydowała garstka ludzi - także nie widzę powodu żeby sobie wrzucać na historię. Po prostu porównałeś zapatrzenie Polski w Pop-kulturę do radzieckiego bata a to się zupełnie nie zgadza.

I sprecyzuj o co chodzi z tym brakiem kultury. Bo na razie zrozumiałem tyle - że nie lubisz całego narodu, za poglądy. W tym momencie akurat - brak kultury jest po trochę innej stronie.

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 08 maja 2010, 15:49

I sprecyzuj o co chodzi z tym brakiem kultury. Bo na razie zrozumiałem tyle - że nie lubisz całego narodu, za poglądy

Proszę bardzo . Jesteście chamscy , nie umiecie ze sobą rozmawiac , zawsze kończy się to żenującą awanturą. Wasze zachowanie na ulicach w wyrażaniu swoich poglądów i myśli jest żenujący. To wszystko wpływa na wasz brak kultury osobistej . Po za tym jesteście skrajnie zakompleksienie i aroganccy względem zachodu . Bo co? Bo sprzedali was Brytyjczycy , Petain i Lebrun w 1939r. Macie coś niemiłego w sobie " Jacy to my nieszczesliwi bo okupowali nas Niemcy i sowieci bo zginęło tylu naszych. Naszych tez zginęło i to sporo ale my pokazaliśmy klasę w 1914-18 ,klasę o jakiej wy już nie mówicie. A to międzyinnymi Ci "tchórze" wytruci w okapach przez Niemców pod Verdun ,przyczynili się później do tego ,że odzyskaliście wolność. Nie chcę tu umniejszać zasług Marszałka Piłsudskiego ale należy o tym pamiętać. I przykładem waszego zacofania jest niebywale interesujący i kulturalny w wyrażaniu swoich myśli i poglądów, elektorat PiS ( ten żelazny tzw. ). To istna żenada , nawet w Niemczech nie ma aż tak skarjnych grup społecznych . Poglądy niektórych waszych polityków, społeczeństwa i duchownych ( Toruń ) praktycznie niczym nie odbiegaja ppoglądom Nazistów .

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 08 maja 2010, 16:45

:shock: Ty masz jakieś fobie.

Środowiska narodowe interpretujące historie może się czepiają jakoś ale to tylko historia.

Piszesz o całym narodzie, jak to teraz czytałem to jak bym czytał wypowiedź jakiegoś dziecka.

Czy ty uważasz że przeciętny Polak który wstaje rano, zaczyna rozmyślać i polerować swoją nienawiść za to co było 70 lat temu O_o. O co ty to w ogóle opierasz.

Francuz pisze:Po za tym jesteście skrajnie zakompleksienie i aroganccy względem zachodu
I to są kolejne opinie! Czym to zakompleksienie się objawia? Potrafisz wymienić chociaż jedno przeżyte doświadczenie w Polsce z Polakami które tego dowodzi?
Francuz pisze:o co? Bo sprzedali was Brytyjczycy , Petain i Lebrun w 1939r. Macie coś niemiłego w sobie " Jacy to my nieszczesliwi bo okupowali nas Niemcy i sowieci bo zginęło tylu naszych. Naszych tez zginęło i to sporo ale my pokazaliśmy klasę w 1914-18 ,klasę o jakiej wy już nie mówicie. A to międzyinnymi Ci "tchórze" wytruci w okapach przez Niemców pod Verdun ,przyczynili się później do tego ,że odzyskaliście wolność. Nie chcę tu umniejszać zasług Marszałka Piłsudskiego ale należy o tym pamiętać.
Jedyną osobą mającą problem z historią i histeryzującą na tym punkcie jesteś ty.

Rzucasz jakieś obraźliwe opinie wobec całego narodu - jak by rzeczywistość w Polce kręciła się w okół tego że "Francja coś tam" albo w okół wojny :shock: Ty jesteś jakiś sfrustrowany.

Ilu ty masz znajomych w Polsce? Bo ja tu mieszkam i mam od cholery - i jakoś każdy zajmuje się swoimi sprawami nie oglądając się na Francję czy UK. Ty myślisz że ludzie w pl nie mają co robić? Kowalski wstaje rano i niema co do roboty tylko płakać i polerować jakieś twoje wyimaginowane przywar O_o.

Francuz pisze:I przykładem waszego zacofania jest niebywale interesujący i kulturalny w wyrażaniu swoich myśli i poglądów, elektorat PiS ( ten żelazny tzw. ). To istna żenada , nawet w Niemczech nie ma aż tak skarjnych grup społecznych . Poglądy niektórych waszych polityków, społeczeństwa i duchownych ( Toruń ) praktycznie niczym nie odbiegaja ppoglądom Nazistów .
wiesz co to jest merytoryka i fakty? Swoją nietolerancyjną wypowiedź oprzyj o konkret - to wtedy okaże się że to napompowany balon.

W Niemczech są lepsze grupy społeczne tylko u nas nazizm :shock:

Mówiłeś że Wrocław - tam jest np; jakaś skrajna organizacja błaznów - aryjski front ocalenia narodowego - ale w pl jest 38 000 000 ludzi.

Mam może z jednego dwóch znajomych zozstrząsających historię - reszta ma ją w dupie, w dupie historię i politykę, w dupie mają jakiegoś Petaina, nie wiedzą nawet kto to był niektórzy - zajmują się swoimi sprawami - to ty masz jakąś obsesje na punkcie Petaina. Mam starych, dziadków i nikt nie rozstrząsa takich waśni :shock:

@Francuz - w psychologii to się nazywa "przeniesienie". Posądzasz o coś kogoś, jesteś pełen obaw, i we efekcie sam zyskujesz cechy o które kogoś posądzasz. Psychiczny mechanizm obronny który polega na obarczaniu siebie obawami do innych.

Jeżeli twoim zdaniem to jest charakterystyka Polskiego narodu to jesteś jakimś zastraszonym frustratem, albo zaszczutym psem. Co dresy skroili ci komórkę i płaczesz na wszystkich Polaków oto?

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 08 maja 2010, 18:36

I to są kolejne opinie! Czym to zakompleksienie się objawia? Potrafisz wymienić chociaż jedno przeżyte doświadczenie w Polsce z Polakami które tego dowodzi?

Tak . Wieczne narzekanie Polakow na to ,że jacy to oni biedni i pokrzywdzeni . Kompleks polega u was na tym ,że nie możecie przeżyć dorobku zachodu ! I przyjmij to człowieku do wiadomości. Wywlekasz jakieś "fusy " , źle interpretujesz ,dokładasz to co wygodne dla Ciebie i w efekcie konstruujesz paszkwil ,którego nie mam ochoty czytać. Komentujesz te części wypowiedzi ,które nie są meritum tego o czym pisz eoraz wspólnym wnioskiem .
edyną osobą mającą problem z historią i histeryzującą na tym punkcie jesteś ty.

Rzucasz jakieś obraźliwe opinie wobec całego narodu - jak by rzeczywistość w Polce kręciła się w okół tego że "Francja coś tam" albo w okół wojny :shock: Ty jesteś jakiś sfrustrowany.

Ilu ty masz znajomych w Polsce? Bo ja tu mieszkam i mam od cholery - i jakoś każdy zajmuje się swoimi sprawami nie oglądając się na Francję czy UK. Ty myślisz że ludzie w pl nie mają co robić? Kowalski wstaje rano i niema co do roboty tylko płakać i polerować jakieś twoje wyimaginowane przywar O_o.

Prosty ,zatem wniosek. Przestańcie do licha krytykowac i oceniac Francję i jej działalnośc podczas II WŚ skoro macie to gdzieś!
A tak na marginesie ty chyba nie czytasz róznych portali i forum internetowych. Roi się tam od haniebnych dowcipów i przekłamań historii na temat Francji , nadinterpretacji . Skoro macie to gdzieś to po co komentujecie. A wiesz ,moze to nie przeciętny Kowalski ma gdzieś historie tylko ty i próbujesz w ten sposób uświadomić ,że tak samo postępuje i myśli większość społeczeństwa :shock: MEGALOMANIa
W Niemczech są lepsze grupy społeczne tylko u nas nazizm :shock:

A kto tak powiedział ??? :shock: Kolejna klasyczna nadinterpretacja i wygodne dla Ciebie tłumaczenie.

Mam może z jednego dwóch znajomych zozstrząsających historię - reszta ma ją w dupie, w dupie historię i politykę, w dupie mają jakiegoś Petaina, nie wiedzą nawet kto to był

A szkoda ,że nie wiedza ,moze wtedy nie pletli by takich bzdur jak m.in ty.
Jeżeli twoim zdaniem to jest charakterystyka Polskiego narodu to jesteś jakimś zastraszonym frustratem, albo zaszczutym psem. Co dresy skroili ci komórkę i płaczesz na wszystkich Polaków oto?

" Wiesz co to merytoryka i fakty ?"

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 maja 2010, 21:01

Sprzedaję francuski karabin z IIwś . Nie używany, tylko raz rzucony na ziemię. 250zł.

Naszych tez zginęło i to sporo ale my pokazaliśmy klasę w 1914-18 ,klasę o jakiej wy już nie mówicie.
Klasę to pokazali Niemcy. nie dość, że stracili więcej ludzi, nie dość, że zakończyli wojnę na waszym terenie, nie dość, że mieli przeciwko sobie większość świata to jeszcze nie przerobili się na cykorów i potrafili walczyć 20 lat później jeszcze większej dysproporcji. Zdołaliście się LEDWO obronić. W tym czasie Niemcy siedzieli 20km od Paryża i od zatoki fińskiej do morza Czarnego. ale nic to, dziadek Rosja, stryjcio Anglia i wujcio USA uratowały wam tyłek, bo były by bęcki jak 1870. Francuzi skończyli się po Napoleonie.

Jak trzeba to Francuzi wchodzą Wujkowi Samowi bez mydła. ale spróbuj się z nieuctwem dogadać w innym języku...

Partyzantka - do polskiej francuskiej brakuje tak coś ze 20km. Francuska była "dość pokojowa".

No więc jesteś w stanie podać ten przykład kompleksów?

Polacy kłótliwi???????????? Sorry ale gdzie jak gzie ale tu nie organizuje się 10 strajków generalnych w roku, 25 branżowych i 1000demonstracji na każdy temat. Francuzi są straszliwie leniwi, nie dość, że pracują po 35h, mają po 28 dni urlopu to jeszcze płaczą nad swoim przepracowaniem. Wystarczy chcieć dodać nierobom 2h tygodniowo NIEOBOWIĄZKOWEJ pracy i już mamy strajk generalny.

My nacjonaliści? znasz kolegę o nazwisku Le Pen, który dostawał kilkanaście procent w wyborach? Może zarzucić Ci cytatami? bo wychodzi na to, że kilkanaście procent francuzów to ksenofobiczni, rasistowscy idioci. W Francji nie ma takich grup???? No to kolega powiedz mi, kto z 17% poparcia (dawaj kogoś z 1%) w Polsce kpi z holocaustu, mówi, że prezydent jest na usługach żydowskiego lobby itp itd. Ach ta wspaniała kulturalna Francja. kraj rasizmu, ksenofobi, głupoty i Megalomańskiej wiary w imperium. Za ta wiarę morduje się Legią w afryce, mordowało się w Algierii.

Na marginesie w przeciwieństwie do was Francuzi nigdy nie ulegli obłudzie i zgniliżnie społecznej jak i kulturowej ,jaką prezentuje Ameryka .
Nie. Za to zgnili swojej drobnomieszczańskiej hipokryzji i dulszczyźnie. co wie każdy po 68 roku :lol: Francuzi mają WIELKI kompleks "mieszczucha". Sarte za to przeginał w drugą stronę i uwielbiła gnijące pryszcze.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 09 maja 2010, 10:53

Brawo !
W swojej wypowiedzi zawarłes kilka dla mnie istotnych faktów.
-potwierdziłes brak wiedzy i nieumiejętne interpretowanie faktów i wydarzeń historycznych. Zupełnie jak Świadkowie Jehowy tyle ,że z Pismem Świętym.
- potwierdziłes kompleks narodu Polskiego względem zachodu
- swoimi hm "żarcikami" udowodniłes brak kultury osobistej
Reasumując . Wszyscy Polacy sa tacy sami. Dlaczego tak krótko? Ponieważ ciągnięcie tego wątku dalej jest nudnym bezsensem. Ja swój cel osiągnałem , czyli sprowokowac i skierowac dyskusję z prezydenta na boczny tor i upewnić się jacy naprawdę jesteście. Bardzo się ciesze ,że zagranica traktują was jak obywateli drugiej kategorii.
Hm , Panie premierze mamy za dużo obywateli w naszym kraju . Trzeba będzie pijakom i leserom płacić emerytury . Co z tym zrobić ?
- Jak to co , szabelka w dłoń i na czołgi i rakiety ! Efekt natychmiastowy . Mniej obywateli i więcej na działalnośc Ojca dyrektora .
A teraz zapraszam wszystkich forumowiczów do merytorycznej dyskusji o Nicolasie Sarkozym ,czyli wspartej argumentami i faktami.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 maja 2010, 12:13

Swoimi postami udowodniłeś:

a) kompleks neofity.
b) brak kultury i generalizację (typu brak WAM kultury wszystkim, Wszyscy macie)
c) głupotę (porównywanie niemożliwego, wyciąganie jakiś niestworzonych dziwów)
d) brak dystansu do siebie. Czyli rzucam głupie, chamskie czy szowinistyczne teksty a potem gdy dostaję podobne to zgrywam niewinną dziewicę. :lol: Moja prowokacja weszła na 100%. Poczułeś się obrażony cienki bolku? No to wyjdź z pod budki z piwem i możemy porozmawiać o narodowych wadach i zaletach.
e) hipokryzję - patrz wyżej
f) brak wiedzy na temat "swojego" narodu a szczególności wad (zarzucać Polakom megalomanię Polakom jak się niby jest Francuzem :lol: ) Francuzi to najbardziej megalomański naród w europie, drugi po USA. Z wielkim kompleksem właśnie USA. Objawia się to na 1000sposobów od właśnie obłędnej kultywacji swojego języka (jakieś 60 lat układają słownik "czystej francuszczyzny", którą nie mówi żaden francuz. Doszli do K o ile pamiętam - za 60 lat jak skończą nikt nie będzie potrafił odczytać tego słownika oprócz językoznawców :) ) po posiadanie broni jądrowej czy próby odgrywania "mocarstwa" za De Gaulla. Efekt jest taki, że Francuzi są niewykształceni językowo i tworzą na siłę sztuczną kulturę nieistniejącą w świecie. Co oczywiście nic nie da.
W dodatku zgrywając kieszonkowe mocarstwo robią z siebie pośmiewisko, bo wszyscy wiedzą kto "rządzi" w Europie a kto na świecie. Oglądając Francuskie programy można odnieść wrażenie, że to Francja.
g) żałosny poziom wiedzy o polskim społeczeństwie. Jeszcze większe braki o francuskim. Od 1968 roku Francuzi biją, śmieją się, i wyszydzą swoich kompleksów, drobnomieszczaństwa, szydzą z megalomani. W końcu zaczęli też szydzić z pokolenia 1968 - patrz np. "Cząstki Elementarne".

Natomiast Ty o niczym takim nie wiesz!
Dlaczego?
Bo jesteś neofitą i WIELKIM KOMPLEKSEM, który musi się podpierać swoją "narodowością" (bo nie należysz do tego narodu de facto) by poczuć się kim lepszym. To podstawa poczucia wartości zamiast osiągnięć, prawda?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 09 maja 2010, 12:42

No tak w odpowiedzi na moje podsumowanie , brniesz dalej i próbujesz zrzucić swoją głupotę i niewiedze na mnie. To typowe dla Polakow. Ja swoja ocenę zawarłem w powyższych postach. To co mówisz o Francji jest absolutna bzdurą , pochwycacie jakąś informacje poddajecie ja obróbce na swój wygodny sposób i piszecie takie nowości na forum. Fakty sa takie ,że Polacy nigdy nie dorównaja w potędze i wielkości Francji ,zaś Francja nigdy nie dorówna wam w głupocie , braku kultury i wiedzy . Tak jest i nie inaczej , nie na odwrót .
A teraz bądź tak łaskaw i dostosuj się już do właściwych ram tematu ,czyli Nicolas Sarkozy .

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 maja 2010, 15:14

hahahahahaah. ŻAŁOSNY JESTEŚ. Przeczytaj swój post jeszcze raz a potem moje punkty. W każdy potwierdzasz pseudo Francuzie co nie zna Francji. A już najlepsze hahahahah jest to, że prezentujesz wszystkie niby "nasze" cechy hahahah... Jesteś kłótliwy, chamski, bez kultury z kompleksami i megalomanią. wykapany Polak wg. Francuza.
:lol: :lol: :lol: hahahah

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 09 maja 2010, 15:21

Francuz pisze:Reasumując . Wszyscy Polacy sa tacy sami. Dlaczego tak krótko? Ponieważ ciągnięcie tego wątku dalej jest nudnym bezsensem. Ja swój cel osiągnałem , czyli sprowokowac i skierowac dyskusję z prezydenta na boczny tor i upewnić się jacy naprawdę jesteście.
żałosne
Francuz pisze:Bardzo się ciesze ,że zagranica traktują was jak obywateli drugiej kategorii.
to się ciesz :neutral:

O Nicolasie Sarkozym? Skrajny zwolennik traktatu i dalszej Unijnej integracji, superpaństwa i europejskiego socjalizmu. Podobnie jak Merkel i Barosso - typowy gracz-przeciwnik europy narodów - poglądy Klausa, i naciski na nie wymuszanie drugiego referendum na Irlandii były mu tak samo nie w smak jak reszcie euro-socjalistów. Jeśli chodzi o "euroscenę" polityczną w zasadzie tak można go krótko scharakteryzować.

Wróć do „Politycy światowi”