PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prezydent Nicolas Sarkozy

Najbardziej znane postacie na Świecie, które kreują rzeczywistość. Kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo potrzeba, a komu już podziękujemy…

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Francuz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Francuz » 09 maja 2010, 18:32

hahahahahaah. ŻAŁOSNY JESTEŚ. Przeczytaj swój post jeszcze raz a potem moje punkty. W każdy potwierdzasz pseudo Francuzie co nie zna Francji. A już najlepsze hahahahah jest to, że prezentujesz wszystkie niby "nasze" cechy hahahah... Jesteś kłótliwy, chamski, bez kultury z kompleksami i megalomanią. wykapany Polak wg. Francuza.
:lol: :lol: :lol: hahahah

Juz to z puentowałem. I tak na marginesie jestem obywatelem Francji , to ,że mam równiez obywatelstwo polskie nie świadczy o tym ,że jestem Polakiem. W życiu bym nim nie chciał być . Kpisz sobie ale nawet na mojej narodowości sobie nie zagrasz. Podsumowałem Cię dwa razy ,trzeci nie muszę . Zarówno ja jak i moi rzodzice i dziadkowei są Francuzami . Nie rozumiem skąd takie opinie ale cóż. I na koniec wiesz mi ,że mam wiedze większa od Ciebie na temat nie tylko Francji ale i ogolnie historii . Polecam forum historycy.org . Regularnie się tam wypowiadam w kwestiach czysto historycznych ,także z takimi tekstami i własną nie wiedzą pyszcz sobie pod nosem .

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 maja 2010, 21:19

Szkoda, że nie masz pojęcia ani o Polsce ani o Francji. no cóż obywatelstwo do tego nie zobowiązuje. Brak wychowania i kultury zobligował Cię do czegoś innego...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 09 maja 2010, 21:33

Dobra byliśmy już świadkiem "niezwykle finezyjnego" śledztwa na dwóch osobach w sprawie "niższości" narodu Polskiego. Każdy czyta co nasmarowały obie strony i sobie wyciągnie wnioski (bynajmniej nie uzależnione od narodowości) - niema sensu tego ciągnąć, zaraz Marchewa zamknie temat i będzie.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 25 maja 2011, 06:42

Pierwszy sondaż prosto z Francji właśnie ujrzałem. Wynika z niego, że afera z Szefem MFW wcale Nicolasowi Sarkozy'emu nie pomogła. Ludzie wolą zagłosować na ludzi z lewej strony barykady - Martine Aubry czy Francois Hollande'a. Te dwie postacie nie miałyby problemu w obecnym prezydentem w drugiej turze, wygrywając odpowiednio z 59 i 62 procentowym poparciem.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 25 maja 2011, 07:28

Obydwoje zwolennicy 35 dniowego tygodnia pracy. O reformach budżetowych raczej pod ich rządami może Francja zapomnieć.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Politycy światowi”