PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Europoseł Jacek Kurski ...

Najbardziej znane postacie na Świecie, które kreują rzeczywistość. Kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo potrzeba, a komu już podziękujemy…

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Europoseł Jacek Kurski ...

Postautor: Cynik » 10 września 2010, 14:00

Czy my zasługujemy na takiego posła?
- nie potrafi zachować się na publicznej drodze
- stwarza sytuacje niebezpieczne
- o jego wpływie na liderów PiS nie wspomnę, niech się sami wstydzą za niego i siebie
- afera Cugier-Kotki " ... w najmniejszym wypadku Pani Poseł"
- już mu R.Giertych wytknął że "na pałę" głosuje, bez zastanowienia się - jak w przypadku ustawy o becikowym, teraz znów pomyłka? Czy może zmarnowała posada europosła?
To może wróg kobiet? Lubi kamieniowanie? Zwolennik tej barbarzyńskiej kary śmierci?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... zeciw.html

Nie wiem czy mam już przepraszać za takiego europosła - może niech przeproszą jego wyborcy - ja się tylko wstydzę - jako obywatel - wyborców decydujących o wyborze takich ludzi na parlamentarzystów.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 10 września 2010, 17:27

Jacek Kurski jako jedyny z Parlamentu Europejskiego zagłosował przeciwko rezolucji, w której eurodeputowani stanęli w obronie Iranki skazanej na ukamienowanie za cudzołóstwo - wytykają skandynawskie media. - Pomyliłem głosowania. Sprostowałem swój głos - tłumaczy reporterowi TOK FM Kurski.

Ja nie wiem czy on tak kłamie czy naprawdę jest taki nierozgarnięty.
Vivat et res publica et qui, illam regit

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 10 września 2010, 18:26

A ja bym się mimo wszystko nie czepiał. Facet się najprawdopodobniej po prostu pomylił, a błąd swój naprawił.

Awatar użytkownika
vladis01
Wójt
Wójt

Postautor: vladis01 » 10 września 2010, 21:56

Pomylił się po prostu, chociaż coś za często posłowie PiS głosują źle przez pomyłkę.
Szczyt chamstwa- zagłosować na PiS i wyjechać z kraju :)

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 10 września 2010, 22:52

Ot taka pomyłka. Znaczy że nie przywiązuje wagi do głosowań, w końcu ci ludzie mają z głową decydować o naszej przeszłości. Niestety pokazuje to stosunek pana europosła do instytucji w której pracuje, do życia ludzkiego bo to było przedmiotem głosowania. Może warto było wysłać tam kogoś bardziej zaangażowanego w pracę w PE, niż we własne prywatne sprawy?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Politycy światowi”