PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Silvio Berlusconi

Najbardziej znane postacie na Świecie, które kreują rzeczywistość. Kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo potrzeba, a komu już podziękujemy…

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Silvio Berlusconi

Postautor: Bilu1939 » 15 lutego 2011, 13:09

Premier Włoch stanie przed sądem!

Na 6 kwietnia wyznaczono rozprawę. Berlusconi będzie musiał się wytłumaczyć z prostytucji nieletnich, nadużywania władzy, no i oczywiście ze słynnych imprez bunga bunga, na ten temat powstała nawet we Włoszech piosenka na wzór Waka Waka Shakiry.
http://www.youtube.com/watch?v=jMXTOic3gJ0

"Dochodzenie wszczęte przez prokuraturę w Mediolanie dotyczyło zarzutu przypadków prostytucji, także z udziałem nieletniej, głównej bohaterki skandalu, znanej jako Ruby, podczas przyjęć organizowanych w prywatnej rezydencji szefa rządu.

Drugi element tego śledztwa to nadużycie urzędu, za jakie prokuratorzy uważają interwencję premiera na posterunku policji, w wyniku której Ruby, córka marokańskich imigrantów, została zwolniona. Trafiła tam w związku z podejrzeniem o kradzież. Na posterunek zadzwoniono w imieniu premiera prosząc policjantów, aby zwolnili oni Ruby, ponieważ jest krewną prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka.

Karima, bardziej znana jako Ruby według mediów "zarobiła" na kontaktach z premierem około ćwierć miliona euro.

Nie ma jeszcze żadnego komentarza do wtorkowej decyzji ze strony premiera i jego obrony."

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 16 lutego 2011, 17:39

Nie obawiam się wystąpienia przed sądem za korzystanie z prostytucji nieletnich, nie boję się o rząd - ucina dyskusję premier rządu

Komentując po raz pierwszy decyzję sędzi, która we wtorek postanowiła postawić go przed sądem 6 kwietnia Berlusconi powiedział na konferencji prasowej w Kancelarii Premiera: - Z miłości do Ojczyzny nie mówię o tym; mogę tylko powiedzieć, że nie jestem w ogóle zaniepokojony.

- Basta - dodał szef rządu ucinając dalszą dyskusję na ten temat. - Szefowie Ligi wczoraj wieczorem zapewnili mnie o swej bliskości i woli kontynuowania pracy rządu - oświadczył premier, kładąc nacisk na trwałość koalicji z Ligą Północną.

- Jesteśmy tak spójni, jak nigdy i zdecydowani dokończyć kadencję - dodał premier. Odmówił zarazem odpowiedzi na pytanie o możliwość rozpisania przyspieszonych wyborów.

http://www.rp.pl/artykul/613302_Berlusconi--Basta-.html

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 lutego 2011, 18:05

To było najlepsze. :razz: http://www.youtube.com/watch?v=2ZBYIeZz ... re=related[url]http://[/url]
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 16 lutego 2011, 18:54

Hahaha, widziałem gdzieś już to. Niezłego mają premiera :lol:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

daniel64
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: daniel64 » 14 listopada 2011, 18:16

Dobrze, że przestał być premierem ale ciekawe kto go zmusił do odejścia bo nie znam takiego nazwiska jak Kryzys. Wg mnie z tego kryzysu władzę przejmą finansiści i bankierzy bo dotychczas mieli tylko wpływy a teraz zmieniają premiera bez demokratycznych wyborów i jeszcze ludzie cieszą się jak dzieci bo odszedł zły Silvio a nowego przedstawia się jako wielkiego eksperta.

Wróć do „Politycy światowi”