PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Okrągły Stół

Wszelkie polemiki dotyczące wydarzeń, które wpłynęły na obecny kształt Świata. Twoja subiektywna ocena...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 lutego 2014, 11:23

marcinsz pisze:Gówno prawda. Wówczas sprawca nie znany.

No i jak sprawca nieustalony to fundusz nie zwraca ani grosza za szkody auta. leżysz i kwiczysz ze swoją bzdurna argumentacją.

marcinsz pisze:
Żebyś ty twoje dzieci i twoi rodzice w swoim swiecie nie musieli się sprzedać na narządy.

Aha, skończyły się "argumenty" oraz "pytania" i zacząłeś wypisywać standardowe kretyństwa. Uważam że powinieneś płacić haracz za swoje kalosze, wszak możesz kopnąć mercedesa i co wtedy.

A tak podsumowując, odpowiadałem uprzejmie na twoje pytania i ignorowałem bezczelne wypowiedzi bo chciałem zaprezentować na forum idiotyzm mentalności postsowieckiej.

Oczywiście nie zapomniałem niedawnych incydentów i dalej figurujesz jako kłamca, tchórz i oszust. A z pozycji jaką sobie wypracowałeś czyli pozycji ścierki nie wypada pyszczyć.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 lutego 2014, 11:58

Adi pisze:marcinsz napisał/a:

Gówno prawda. Wówczas sprawca nie znany.

No i jak sprawca nieustalony to fundusz nie zwraca ani grosza za szkody auta. leżysz i kwiczysz ze swoją bzdurna argumentacją.

Adi!

Potrafisz obsłużyć google? Poczytaj czym zajmuje się Fundusz Gwarancyjny a zajmuje się także wypłatami w przypadku kiedy sprawca jest nie znany!

Myślisz że obecny świat jest tak głupi jak wyobraziłeś sobie swój własny, myślisz że problemy które chciałbyś stworzyć dawno już istnieją.

A to gówno prawda! Obecny świat sobie z problemami radzi włącznie z głupkami na drogach.

A ty:

Adi pisze:Aha, skończyły się "argumenty" oraz "pytania" i zacząłeś wypisywać standardowe kretyństwa. Uważam że powinieneś płacić haracz za swoje kalosze, wszak możesz kopnąć mercedesa i co wtedy.

Unikasz jak zwykle odpowiedzi, nie podajesz jak rozwiązałbyś te problemy, udajesz głupa udając że nie wiesz o czym ktoś pisze. I taka z tobą rozmowa.

Adi pisze:Oczywiście nie zapomniałem niedawnych incydentów i dalej figurujesz jako kłamca, tchórz i oszust. A z pozycji jaką sobie wypracowałeś czyli pozycji ścierki nie wypada pyszczyć.

Nadal twierdze że jesteś ludzką łajzą marzącą by żyć za cudze. Bo jeśli myślisz że i nawet dziś można (a jesteś w głębokim błędzie bo kompletnie nie znasz mechanizmów obrony państwa przed idiotami) to tym bardziej będzie można jeśli obowiązku opłat ubezpieczeń by nie było.

Wiesz teraz dlaczego jest obowiązek?

Obowiązek jest ochroną innych przed takimi jak ty i eldario, gówno wiedzących o świecie który was otacza. Mimo tego że macie internet, macie dostęp do wiedzy. Nie potraficie nawet zweryfikować czyjejś wypowiedzi ale za to potraficie w kółko powtarzać własne fantazje, własny wytwór swojego łba - tak jakby była to szczera prawda.

Jeden i drugi - trochę pokory - poznajcie chodź w minimalnym stopniu to na temat czego się wypowiadacie. Użyjcie głowy!

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 19 lutego 2014, 12:25

Auto to przedmiot o szczególnym przeznaczeniu. Kupując samochód automatycznie stajesz się potencjalnym uczestnikiem ruchu drogowego. A tu obowiązują pewne reguły. Proste.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 lutego 2014, 12:37

marcinsz pisze:Adi!

Potrafisz obsłużyć google? Poczytaj czym zajmuje się Fundusz Gwarancyjny a zajmuje się także wypłatami w przypadku kiedy sprawca jest nie znany!

Myślisz że obecny świat jest tak głupi jak wyobraziłeś sobie swój własny, myślisz że problemy które chciałbyś stworzyć dawno już istnieją.

A to gówno prawda! Obecny świat sobie z problemami radzi włącznie z głupkami na drogach.

"Jeżeli zaś sprawca uciekł, ale jednocześnie z wypadku wszyscy wyszli bez obrażeń, nie należy nam się żadne świadczenie z UFG. Wówczas swój samochód musimy naprawić z polisy AC, jeśli oczywiście taką posiadamy. Jeśli nie, za usunięcie szkody zapłacimy z własnej kieszeni."

http://rankomat.pl/o-nas/sprawca-wypadk ... wanie.html

A więc jak zwykle brak ci odwagi by przyznać się do porażki.

marcinsz pisze:

Unikasz jak zwykle odpowiedzi, nie podajesz jak rozwiązałbyś te problemy, udajesz głupa udając że nie wiesz o czym ktoś pisze. I taka z tobą rozmowa.

Jest dokładnie jak piszesz tylko że odnośnie twojej osoby. A na samym końcu zwyczajowo piszesz kretyństwa i wmawiasz rozmówcy coś czego nie napisał. Zainteresowani mają cały wątek do wglądu.

marcinsz pisze:Nadal twierdze

A jakie ma znaczenie co twierdzi oszust, tchórz i manipulant? Możesz sobie twierdzić co chcesz, pytanie kto ci uwierzy.

Ja udowodniłem jakiś czas temu że jesteś oszustem, tchórzem i manipulantem. Archiwum forum jest do wglądu, podobnie jak cała ta dyskusja, którą kończę, bo osiągnąłem co chciałem.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 19 lutego 2014, 12:54

NRohirrim pisze:Auto to przedmiot o szczególnym przeznaczeniu. Kupując samochód automatycznie stajesz się potencjalnym uczestnikiem ruchu drogowego. A tu obowiązują pewne reguły. Proste.

Męski członek też ma szczególne przeznaczenie i co z tego wynika ?
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 lutego 2014, 13:03

NRohirrim pisze:Auto to przedmiot o szczególnym przeznaczeniu. Kupując samochód automatycznie stajesz się potencjalnym uczestnikiem ruchu drogowego. ?

Można np kupić auto mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów po drogach publicznych by jeździć nim po terenie prywatnym, więc nie wypisuj bredni.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 lutego 2014, 13:05

Jeżeli zaś sprawca uciekł, ale jednocześnie z wypadku wszyscy wyszli bez obrażeń, nie należy nam się żadne świadczenie z UFG. Wówczas swój samochód musimy naprawić z polisy AC, jeśli oczywiście taką posiadamy. Jeśli nie, za usunięcie szkody zapłacimy z własnej kieszeni." http://rankomat.pl/o-nas/...zkodowanie.html A więc jak zwykle brak ci odwagi by przyznać się do porażki.

A potrafisz sobie wyobrazić co by było gdyby tego wymogu nie było? Nie sądzę, dlatego napisałem że państwo radzi sobie z glupkami i.... oszustami.

Nadal też nie możesz pojąć że koszty naprawy samochodu po wypadku to pikuś w morzu innych kosztów.

A jakie ma znaczenie co twierdzi oszust, tchórz i manipulant? Możesz sobie twierdzić co chcesz, pytanie kto ci uwierzy. 

A co, ja jakiś mochamed czy co? Kaczyński Jarosław? Że mi ktoś ma wierzyć?

Podaje fakty, źródła. Każdy ocenia to co sam wyczyta.

Nadal tchorzysz przed odpowiedzią na proste lecz niewygodne pytania.Ale już odpuszczę bo wiem że nie chcesz nawet słyszeć o problemach... JEDYNE CZEGO CHCESZ TO NIC NIE PLACIC I MIEC DOKLADNIE WSZYSTKIE PRZYWILEJE JAKIE OBECNIE SĄ.

Inaczej cały ten twój Korwin Mikke, twoje wyobrażenie świata najmniejszego sensu nie ma.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 lutego 2014, 13:15

marcinsz pisze:A potrafisz sobie wyobrazić co by było gdyby tego wymogu nie było? Nie sądzę, dlatego napisałem że państwo radzi sobie z glupkami i.... oszustami.

Czyli zmieniasz temat bo własnie udowodniłem że wypisujesz brednie i nie masz pojęcia o czym piszesz.

marcinsz pisze:Nadal tchorzysz przed odpowiedzią na proste lecz niewygodne pytania.Ale już odpuszczę bo wiem że nie chcesz nawet słyszeć o problemach... JEDYNE CZEGO CHCESZ TO NIC NIE PLACIC I MIEC DOKLADNIE WSZYSTKIE PRZYWILEJE JAKIE OBECNIE SĄ.

Tu kolejny idiotyzm który sobie zmyśliłeś i bezczelnie imputujesz. Ale poprawię:

Chcę mieć dokładnie te przywileje które sobie opłacę.

Opłacam ubezpieczenie - ubezpieczyciel mi zwraca. Nie opłacam - ubezpieczyciel mi nie zwraca.

Nawet się nie łudzę że jesteś w stanie pojąć tę skomplikowaną prawdę.

:grin:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 lutego 2014, 15:07

Czyli zmieniasz temat bo własnie udowodniłem że wypisujesz brednie i nie masz pojęcia o czym piszesz. 

Nic nie zmieniam.

Opłacam ubezpieczenie - ubezpieczyciel mi zwraca. Nie opłacam - ubezpieczyciel mi nie zwraca. 

No i kilka stron pisania w pizdu!

Nie raz pisałem że krytykujesz obowiązek ubezpieczenia cudzego majątku. Obowiązku ubezpieczenia własnego majątku w Polsce NIE MA!

A w dupie z takim kopaniem, z dzieckiem które nawet nie wie jakie ma obowiązki i czego tycza ale gębę pyskata ma na pierwszym miejscu.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 lutego 2014, 15:18

OC to ubezpieczenie dla tego kogo walniesz... AC jest dobrowolne

Obrazek
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 lutego 2014, 15:20

Tłumaczycie jak chłop krowie na miedzy a krowa i tak wie swoje.
buahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 lutego 2014, 15:36

On myśli że my jesteśmy idioci i nie rozumiemy że OC też może wypłacać temu co ubezpieczal.

Jego organ w głowie widzi jedynie szkodę wyrządzoną na samochodzie na czym kolwiek innym już nie bo po co? Zresztą ta właśnie reszta nie pasuje do jego pomysłu więc należy ją skrupukatnie pominąć.

Adi nie zastanowi się nawet skąd w OC wzięła się suma gwarancyjna na wys. 5 mln EU jako obowiązek ale to też nie jest przeszkodą by uważać innych "socjalistów komunistów" (czyli wszystkich innych) za skończonych idiotów.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 lutego 2014, 23:31

marcinsz pisze:
Nic nie zmieniam.

No jak nie, przed chwilą sugerowałeś że ja pisze nieprawdę że fundusz nic nie zwraca jak sprawca ucieknie, teraz zmieniasz temat. Słyszałeś o czymś takim jak honor czy też masz lewacką wersję?

marcinsz pisze:Nie raz pisałem że krytykujesz obowiązek ubezpieczenia cudzego majątku. Obowiązku ubezpieczenia własnego majątku w Polsce NIE MA!

Jeśli nie będzie obowiązku ubezpieczenia typu OC obecnych zasadach wtedy ludzie zaczną albo ubezpieczać swoje auta na mojej zasadzie(jak domy, własny ubezpieczyciel zwraca za szkody) albo na zasadzie obecnej. Rynek pokaże.

[ Dodano: Sro 19 Lut, 2014 ]
marcinsz pisze:Jego organ w głowie widzi jedynie szkodę wyrządzoną na samochodzie na czym kolwiek innym już nie bo po co?

Analogicznie ty widzisz tylko szkody wyrządzone samochodem, reszty nie bo po co, przecież na resztę już nie ma obowiązku OC i wszystkie twoje teoryjki szlag trafia.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 20 lutego 2014, 00:06

No jak nie, przed chwilą sugerowałeś że ja pisze nieprawdę że fundusz nic nie zwraca jak sprawca ucieknie, teraz zmieniasz temat. Słyszałeś o czymś takim jak honor czy też masz lewacką wersję? 

Bo fundusz zwraca jeśli sprawca jest nieznany. Warunek który przytoczyles jest po to by nie wykorzystywać funduszu w celu wyłudzen. Uszkodzenie samochodu to nie są koszty o których w ogóle powinna być mowa. Tysiące ludzi rocznie rozbija własne samochody z własnej winy i nie mają ubezpieczeń AC.

Jeśli nie będzie obowiązku ubezpieczenia typu OC obecnych zasadach wtedy ludzie zaczną albo ubezpieczać swoje auta na mojej zasadzie(jak domy, własny ubezpieczyciel zwraca za szkody) albo na zasadzie obecnej. Rynek pokaże. 

Jeśli to prawda obowiązkowe ubezpieczenia nie powinno być żadnym problemem. Ale lzesz jak zwykle. Chcesz się pokazać za "inteligenta" i próbujesz wmawiac że i tak byś płacił. Być może to prawda ale to jedynie skutek rozmów jakie tu prowadzisz na forum - zaczynasz rozumieć jak bardzo to ważne. Jeszcze w ubezpieczeniach zdrowotnych (ZUS) nie płacilbyś po to - by mieć więcej, no chyba że tego w cudowny sposób też już nie pamiętasz.

Analogicznie ty widzisz tylko szkody wyrządzone samochodem, reszty nie bo po co, przecież na resztę już nie ma obowiązku OC i wszystkie twoje teoryjki szlag trafia.

Obowiązek ubezpieczenia masz wszędzie tam gdzie wchodzą duże pieniądze dla straty przez osoby postronne. Czyli wszystko co jeździ, lata, pływa... dlatego bo tam łatwo, często i drogo i zbyt duże ryzyko.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 20 lutego 2014, 00:40

marcinsz pisze:
Bo fundusz zwraca jeśli sprawca jest nieznany. Warunek który przytoczyles jest po to by nie wykorzystywać funduszu w celu wyłudzen. Uszkodzenie samochodu to nie są koszty o których w ogóle powinna być mowa.

Więc wpierw zaprzeczasz że fundusz nie zwraca kosztów auta a potem twierdzisz że o kosztach auta nie powinna być mowa.

:grin:

marcinsz pisze:

Jeśli to prawda obowiązkowe ubezpieczenia nie powinno być żadnym problemem. Ale lzesz jak zwykle. Chcesz się pokazać za "inteligenta" i próbujesz wmawiac że i tak byś płacił. Być może to prawda ale to jedynie skutek rozmów jakie tu prowadzisz na forum - zaczynasz rozumieć jak bardzo to ważne.

Jeśli ktoś by nie płacił to ci którzy mają gdzieś spłacanie odszkodowania bo i tak nic nie mają. Ale oni własnie dzisiaj jeżdżą bez OC mimo obowiązku. Więc twoje kółko absurdów się zamyka.

marcinsz pisze: Jeszcze w ubezpieczeniach zdrowotnych (ZUS) nie płacilbyś po to - by mieć więcej, no chyba że tego w cudowny sposób też już nie pamiętasz.

Odnośnie ZUS i NFZ jest na szczęście wybór, ja nie płacę wole konkurencję.

marcinsz pisze:Obowiązek ubezpieczenia masz wszędzie tam gdzie wchodzą duże pieniądze dla straty przez osoby postronne. Czyli wszystko co jeździ, lata, pływa... dlatego bo tam łatwo, często i drogo i zbyt duże ryzyko.

No tak no, dlatego każdy wypłacalny nie chcąc zostać bankrutem sobie wykupi albo straci majątek życia bo rypnie w merca. Niewypłacalni nie wykupują OC nawet jeśli jest obowiązkowe.

Nie ma też żadnego logicznego uzasadnienia płacić OC za auto które stoi/jest w remoncie/jest za szybą jako eksponat/porusza się po terenie prywatnym/etc, nawet socjaliści z reszty socjaleuropy to wiedzą.

Trzy, rowery elektryczne są coraz cięższe i szybsze a nie trzeba na nie OC.

Wróć do „Ocena wydarzeń historycznych”