PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

25 lat bez muru berlińskiego

Wszelkie polemiki dotyczące wydarzeń, które wpłynęły na obecny kształt Świata. Twoja subiektywna ocena...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 listopada 2014, 15:39

gazda pisze: Nie wiem jak było w NRD, ale wiem jak w Rosji i Polsce.

Po rozpadzie ZSRR ok. 20 000 kagebistów żydowskiego pochodzenia, wyższego szczebla wyjechało do Izraela, wywożąc wiele miliardów dolarów w złocie, diamentach, dolarach oraz tajemnice KGB i GRU.

Protegowani Jelcyna i Gorbaczowa żydzi: Chodorkowski, Bierezowski, Gusiński, Potanin, Abramowicz,Awen, Lifszyc i wielu innych oligarchów otrzymali przyzwolenie na totalną grabież majątku narodowego Rosjan.

Na szczęście Putin tą żydowską hołotę złapał za ryj. Niestety w Polsce takiego Putina nie mieliśmy

Nie mam pretensji do Putina że robi porządek w Rosji tylko dlaczego napada na sąsiadów ??.

Wymordował ponad 200 000 Czeczenów , wtargnął na Naddniestrze , zaatakował Gruzję , anektował Krym , morduje ludzi na wschodzie Ukrainy .

Zagrożone są Państwa Bałtyckie a w następnej kolejności Polska .

Dzisiaj już nikt chyba , poza Rosjanami , nie ma watpliwości że Putin i jego kumple kagebiści są bandziorami którzy zagrażaja światowemu pokojowi .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Wróć do „Ocena wydarzeń historycznych”