PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Jan Paweł II - Karol Wojtyła

Kto był wielki ? Kim są osoby, które do dziś wbudzają kontrowersje i dyskusje ? Politycy na Świecie. Wybitni Polacy. Jednostki...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Jan Paweł II - Karol Wojtyła

Postautor: Łukasz Naczas » 03 kwietnia 2005, 16:50

Teraz z pewnością nastanie nowa epoka... :cry: Nie tylko w Kościele, ale również w całej Polsce, może nawet na Świecie.

Odszedł jeden z najwiękjszych ludzi XX wieku!

Jak oceniacie jego osobę, jego zaangażowanie. Jak wpłynął na losy Świata i religii, którą propagował. Z pewnością macie wiele do powiedzenia.

Zapraszam do dyskusji. :arrow:
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 03 kwietnia 2005, 17:02

Może najpierw Go pochowajmy :cry: a potem bedziemy dyskutować...

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 03 kwietnia 2005, 17:05

Papież odszedł. Z pewnością jest już tam, gdzie pragnął być. Wszędzie zaczyna się podusumowywanie pontyfikatu, który był niesłychanie rozbudowany. Niechaj naszym zadaniem będą w tym temacie również wspomnienia...

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

andrzej1
Radny powiatowy
Radny powiatowy

odp

Postautor: andrzej1 » 03 kwietnia 2005, 17:53

jak narazie to jest wielka żąłoba w Polsce, więc nie mam nic narazie do powiedzenia, narazie możemy tylko wpisywać się do księgi kondolencyjnej, jednym słowem nie pozostawił Polaków, a sieroty po sobie, jak to powiadał Popiołek z serialu Dom

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 04 kwietnia 2005, 06:32

Napewno zacznie sie nowa epoka dla Polski a jaka dla Koscioła to się okaże po konklawe.
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
elvis244
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

J.P.II

Postautor: elvis244 » 04 kwietnia 2005, 06:48

NIEBO SIĘ WZBOGACIŁO A ZIEMIA ZBIEDNIAŁA
MYŚL POZYTYWNIE "Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci."

zły
Wójt
Wójt

Papież

Postautor: zły » 04 kwietnia 2005, 09:30

Odszedł wielki człowiek - media zrobiły z tego cyrk. To przykre.
Dobrą stroną jest to że może Polska uniezależni się choć trochę od Watykanu

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 04 kwietnia 2005, 13:50

Tak, odszedł wielki człowiek, a media staneły na wysokości zadania i zrobiły to co mialy zrobić ze smakiem i wyczuciem sytuacji.
Smutno jakoś i pusto, szkoda, że już Go nie ma wśród nas...

zły
Wójt
Wójt

Wyczucie?!?!

Postautor: zły » 04 kwietnia 2005, 14:32

Z gustami się nie dykutuje, ale wg mnie media z bardzo powaznej i przykrej sprawy zrobiły ckliwą szmirę. Przydałoby się mniej histerii, a więcej rzetelnej informacji.

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 05 kwietnia 2005, 06:20

Jeżeli tak wam to przeszkadzało to zawsze można wyłączyć radio, telewizor, nie czytać gazet... Wbrew pozorom dosyć łatwo się odseparować od tego.
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Re: Wyczucie?!?!

Postautor: sindbad » 05 kwietnia 2005, 06:48

zły pisze:Z gustami się nie dykutuje, ale wg mnie media z bardzo powaznej i przykrej sprawy zrobiły ckliwą szmirę. Przydałoby się mniej histerii, a więcej rzetelnej informacji.
:) Masz racje ,jestem w stanie zrozumieć histerie po śmierci,ale dwa dni relacji z umierania jest niesmaczne :cry:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.

S.J.Lec

zły
Wójt
Wójt

Postautor: zły » 06 kwietnia 2005, 05:51

Dziadek Mróz
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 6:20 p Temat postu:
Jeżeli tak wam to przeszkadzało to zawsze można wyłączyć radio, telewizor, nie czytać gazet... Wbrew pozorom dosyć łatwo się odseparować od tego.

Ale ja ccę wiedzieć co się dzieje na świecie po za tym że ktoś umarł. Niezależnie od formatu postaci zmnarłego nie zamierzam żyć na pustelni tylko dlatego że panuje paranoiczna histeria.
"Nie podcina się gałęzi na której się siedzi... chyba , że zamierzaj ą Cię na niej powiesić"

Stanisław J. Lec

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 06 kwietnia 2005, 06:41

Ja widze że niemiłosierny egoizm przebija przez niektórych . Robią tragedie bo nie mogą w dniu żałoby normalnie TV poogladac czy radia posłuchać .Co z tego że większość społeczeństwa chce tego setki tysiące uczestczyczy w mszach wyjezdza do Włoch i chce aby właśnie w te dni zachowano właśnie umiar (zgodnie z zasadami żałoby narodowej) .
To będzie największy pogrzeb w historii z każdym dniem szacunki co do ilości wiernych jacy przybędą są powiększane. Kraje takie jak Niemcy , Japonia , Anglia USA czy Hiszpania wyślą przynajmniej po 2 najważniejsze osoby w Państwie (a w przypadku USA to będzie 3 ostatnich prezydentów) z rodzinami. Co z tego że to będzie bezprecedensowe wydarzenie na skale świata , że hołd JPII oddają ludzie na całym świecie różnych wyznań (w LA przedstawiciele 12 różnych wyznań uczestniczyli w mszy upamiętniającej JPII (a Kalifornia mniej wiecej pod względem ludności odpowiada Polsce) w Palestynie czy Izraelu odprawiono specjalne narodowe msze w intencji JPII w Egipcie wprowadzono żałobe narodową podobnie jak w kilkunastu innych krajach na świecie, specjalne msze odprawiono (albo odprawią) w całych USA czy Niemcach na które przybyli (albo przybędą) przedstawiciele rządów tych krajów) . To wszystko nie ważne bo ja nie moge poogladać VIVY i obejrzeć kolejnego przygłupiającego filmu , nie moge się powstrzymać z głupimi komentarzami do końca żałoby bo chce pokazać jaki to ja jestem wybitny i inteligentny bo ja jestem ponad ten cały zidiociały tłum na całym świecie . Taki świetny i rewelacyjny jestem .
Panowie w tym kraju żyje ponad 38 mln osób i 95% podaje się za katolików i wystarczy włączyć na chwile TV żeby zobaczyć ile osób ta śmierć dotkneła . Nie myślcie tylko o swoich potrzebach , przez te kilka dni przeżyjecie bez kilku tych "przyjemności" i poprostu bez zbytnich komentarzy wytrzymacie jeszcze 3 dni .

Ps. Media tylko relacjonują to co się dzieje na całym świecie . To właśnie miliony osób na świecie robią tą "szmirę" a media z racji niewątpliwej rangi tego wydarzenia relacjonują je.
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

zły
Wójt
Wójt

Postautor: zły » 06 kwietnia 2005, 09:03

Do Twojej katolickiej świadomości może nie docierać że ktos ma głęboko w płucach vivę i przyglupawe telepierdoły. Chodziło mi o wiadomości To Że JEDEN człowiek umarł to nie znaczy, że prócz tego nic się na świecie nie wydarzyło. Poza tym histeryczne pienia mają się nijak do Hołdu. Wszystkie, ale to literalnie wszystkie media stoczyły się do poziomu Faktu i Super Expressu- i cóż na kótszą metą nie ma co się dziwić bo wydarzenie było "medialne", a im dłużej to trwa tym bardziej przypomina cyrk.

Moderatorze a te gówniane 5% o którym mimowolnie wspominasz to co? powinni się od razu powiesić, czy własnoręcznie podpalisz ich stosy?

ps. Jak zszedł Stalin cyrk był prawie taki sam.
"Nie podcina się gałęzi na której się siedzi... chyba , że zamierzaj ą Cię na niej powiesić"

Stanisław J. Lec

Awatar użytkownika
stett
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: stett » 06 kwietnia 2005, 09:52

Zły - skoro brak ci informacji, to możesz przerzucić sie na CNN. Mi to co sie dzieje w mediach jak najbardziej odpowiada i jestem przekonany, że wiekszości ludzi tak samo. Mowie to pomimo mojego pozytywnego nastawienia do laickosci panstwa.

P.S. Porównanie do Stalina jest niezbyt smaczne... tak Ci powiem.

Wróć do „Postacie z minonych epok”