PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dmowski, prekursor oszołomów

Kto był wielki ? Kim są osoby, które do dziś wbudzają kontrowersje i dyskusje ? Politycy na Świecie. Wybitni Polacy. Jednostki...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 22 stycznia 2013, 15:18

dobra ,Adi wiemy, że jesteś antysemitą i homofobem i nie musisz nam udowadniać tego bluzgami./ bo to niezgodne z regulaminiem. "pedalstwo" też się do tego zalicza.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 stycznia 2013, 16:16

Malory pisze:
"Uwielbiam wolność, dopóki ktoś nie wykorzystuje jej w sposób, który mi się nie podoba. Wtedy ją za to opierniczę".

No tak, jeśli wyjdziesz z domu z kocimi ekstrementami na głowie nie dziw się że cię do sklepu nie wpuszczą i będą pokazywać palcami. Wolność to odpowiedzialność za swoje czyny.

Malory pisze:
To Cię obchodzi że twierdzisz że określenia świadczą o grupie. Skoro Polacy sami sobie jadę to wychodzi że nie są wedle Twego punktu widzenia lepsi od Żydów.

W każdym narodzie znajdą się tacy co to albo jadą po samych sobie albo umieją się z siebie śmiać , co wcale nie świadczy że każdy naród jest taki sami , jak zdajesz się sugerować swoją idiotyczną logiką.

Malory pisze:
Realne doświadczenie. Już widzę ile to Żydów już cię okradło. :lol:

No i znowu typowo lewackie wciskanie faktów. Żaden mnie nie okradł, okazali się policyjnymi konfidentami jedynie.

Malory pisze:Nie wiem czy wiesz na czym polega idea forum internetowego. Otóż możesz tutaj wrzucić swoje opinie. Reszta użytkowników może je podzielić, olać lub jeśli są durne jak paczka gwoździ zmieszać z błotem i wyszydzić. Jak nie podoba Ci się że ludziom się nie podobają Twoje opinie- zachowaj je dla siebie.

Ja nie mam problemu co o mnie myślą lewaki, bo generalnie zmartwiłbym się gdyby myśleli o mnie dobrze, sam uznaje wolność przekonań.

To całkiem normalne że jeden ma pociąg go długonogich blondynek a drugi do żydów i cyganów.
Ja mam problem jedynie z tym że za opinie są coraz bardziej karane.

[ Dodano: Sro 23 Sty, 2013 ]
Nazgul pisze:dobra ,Adi wiemy, że jesteś antysemitą i homofobem i nie musisz nam udowadniać tego bluzgami./ bo to niezgodne z regulaminiem. "pedalstwo" też się do tego zalicza.

Zawsze mnie śmieszy to "fob", podczas kiedy pedryl, zoofil czy inny sodomita to ostatnie czego się można bać:)

Wróć do „Postacie z minonych epok”