PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Dmowski, prekursor oszołomów

Kto był wielki ? Kim są osoby, które do dziś wbudzają kontrowersje i dyskusje ? Politycy na Świecie. Wybitni Polacy. Jednostki...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 stycznia 2013, 13:18

Mi się wydaje że większość ludzi odpycha już sam wygląd żydów, kultura, język i tak dalej.
Dwa że generalnie na przestrzeni dziejów tam gdzie większy realny kontakt z żydami tam istniał antysemityzm co już świadczy o czymś.

Ja naprawdę nie rozumiem problemu, każdy ma prawo lubić nacje jakie mu się podoba bądź nie lubić. W naszej kulturze słowo "żyd" to przecież zniewaga i czymś to sobie wypracowali.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 stycznia 2013, 13:45

antysemitów na pewno. z tych kiblem głowie.

tam gdzie większy realny kontakt z żydami tam istniał antysemityzm co już świadczy o czymś.
że kibel w głowie jest bardzo zaraźliwy. oraz że ma jedną cechę. - jak ludzie nie wiedzą na co zwalić swoje problemy to idealny jest ktoś kto się wyróżnia czymkolwiek albo jest mu czego zazdrościć.

a lub sobie kogo chcesz. ale antysemityzm u siebie to nie jest "nie lubienie", czemu dałeś dowód w pierwszym zdaniu.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 stycznia 2013, 14:26

Nazgul pisze:
tam gdzie większy realny kontakt z żydami tam istniał antysemityzm co już świadczy o czymś.
że kibel w głowie jest bardzo zaraźliwy. oraz że ma jedną cechę. - jak ludzie nie wiedzą na co zwalić swoje problemy to idealny jest ktoś kto się wyróżnia czymkolwiek albo jest mu czego zazdrościć.

Generalnie większość nacji wyróżnia się czymkolwiek a jednak to żydów nie lubią tam gdzie mają z nimi styczność. Nic nie jest przypadkowe a o żydach świadczy popyt na sąsiedztwo z nimi.

Większość Polaków nie chce mieć z żydami nic wspólnego i mają prawo do tego, a skoro podobno nie ma u nas żydów to naprawdę nie widzę problemu.

Nazgul pisze:ale antysemityzm u siebie to nie jest "nie lubienie", czemu dałeś dowód w pierwszym zdaniu.

No tak bo mnie na przykład tak jak większości odpychają takie żydy czy cygany i nie jestem zainteresowany by mieć z nimi cokolwiek wspólnego i tyle.

A tu proszę dowód:

http://www.youtube.com/watch?v=C7Tj14zK4RY

To wiadomo że jakby taki wszedł do knajpy to każdego by ręce świerzbiały aby mu przywalić, tu nie trzeba antysemityzmu.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 stycznia 2013, 15:10

Generalnie większość nacji wyróżnia się czymkolwiek a jednak to żydów nie lubią tam gdzie mają z nimi styczność. Nic nie jest przypadkowe a o żydach świadczy popyt na sąsiedztwo z nimi.
no, wszyscy Polacy to złodzieje albo k*, gdzie byś nie pojechał taka opinia. :lol: o czym to świadczy? do której grupy się poczuwasz?

No tak bo mnie na przykład tak jak większości odpychają takie żydy czy cygany i nie jestem zainteresowany by mieć z nimi cokolwiek wspólnego i tyle.
no dokładnie - nie znamy kogoś, nigdy z nim nie gadaliśmy, sprowadzamy całość grupy do poziomu stereotypów i podludzi.

proszę jak nam Adi ładnie pokazuje na czym polegają wszystkie pogromy i czystki etniczne. na czym polega rasizm i holocaust. lub Wołyń i Ruanda.

i Youtube z naćpanym gościem z pejsami zastąpiło Der Sturmer. (tak gazetka z III rzeszy, złożona głównie jadowitego antysemityzmu, ukazująca Żydów jako gwałcicieli, węże, upiory itp)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 21 stycznia 2013, 15:21

Nazgul pisze:no, wszyscy Polacy to złodzieje albo k*, gdzie byś nie pojechał taka opinia. :lol:

Nieprawda.

Adi pisze:Generalnie większość nacji wyróżnia się czymkolwiek a jednak to żydów nie lubią tam gdzie mają z nimi styczność. Nic nie jest przypadkowe a o żydach świadczy popyt na sąsiedztwo z nimi.

Coś w tym jest.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 21 stycznia 2013, 15:38

Adi pisze:Mi się wydaje że większość ludzi odpycha już sam wygląd żydów, kultura, język i tak dalej.

Za co? Za wygląd? Za kulturę? Za język? Jak można nienawidzić za takie rzeczy? Jakim trzeba byś posranym idiotą i bezmózgim kompletnym durniem aby nienawidzić za to? Przepraszam odpychać. Litości, litości, litości.

Adi pisze:To wiadomo że jakby taki wszedł do knajpy to każdego by ręce świerzbiały aby mu przywalić, tu nie trzeba antysemityzmu.

Nie każdego. Tylko i wyłącznie posranego idioty i bezmózgiego durnia. Albo narodowca.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 21 stycznia 2013, 16:13

Mi się wydaje że większość ludzi odpycha już sam wygląd żydów, kultura, język i tak dalej.

Wygląd? A oni wyglądają jakoś inaczej? Jasne ortodoksa idzie rozpoznać już na linii horyzontu, ale tak też bywa z księdzem katolickim, ale żyda "po cywilnemu"? Brawo za spostrzegawczość, bo ja nie odróżnię stojących obok siebie Polaków, Ukraińców i Żydów.

Dwa że generalnie na przestrzeni dziejów tam gdzie większy realny kontakt z żydami tam istniał antysemityzm co już świadczy o czymś.

Tak- o lubianej przez ludzi tendencji "let's blame the jews".

http://www.youtube.com/watch?v=eIesXORjBps

Muzułmanie nie przepadają za sąsiedztwem i judaistów i chrześcijan. Jesteśmy evil bo nas nie lubi ktoś? Ludzi gorszy nawet obecność więzienia ich okolicy- to że komuś nie podoba się bliskość czegoś nie oznacza że ten wstręt ma logiczny sens.

W naszej kulturze słowo "żyd" to przecież zniewaga i czymś to sobie wypracowali.

Jak i określenie "pedał"- źli geje odpowiedzialni za całe zło tego świata. Nie mylmy prymitywizmu społeczeństwa z obiektywną oceną.

Tylko i wyłącznie posranego idioty i bezmózgiego durnia. Albo narodowca.

Najczęściej trzy cechy jednocześnie. Nieszczęścia lubią chodzić parami.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 stycznia 2013, 17:45

Nazgul pisze:no, wszyscy Polacy to złodzieje albo k*, gdzie byś nie pojechał taka opinia. :lol: o czym to świadczy? do której grupy się poczuwasz?

Bzdura totalna, pojedź do naszych wschodnich sąsiadów.
A dwa że co mnie niby obchodzi czyjaś opinia? Wolność przekonań jest podobno , nie?

Nazgul pisze:
proszę jak nam Adi ładnie pokazuje na czym polegają wszystkie pogromy i czystki etniczne. na czym polega rasizm i holocaust. lub Wołyń i Ruanda.

i Youtube z naćpanym gościem z pejsami zastąpiło Der Sturmer. (tak gazetka z III rzeszy, złożona głównie jadowitego antysemityzmu, ukazująca Żydów jako gwałcicieli, węże, upiory itp)

Tak tak najlepiej zamknąć youtuba bo żyda pokazało:)
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2013, 18:03 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 21 stycznia 2013, 17:50

Adi pisze:Tak tak najlepiej zamknąć youtuba bo żyda pokazało:)

Wystarczy mieć trochę własnego a nie jutiubowego pomyślunku.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 stycznia 2013, 17:55

Worek pisze:Za co? Za wygląd? Za kulturę? Za język? Jak można nienawidzić za takie rzeczy? Jakim trzeba byś posranym idiotą i bezmózgim kompletnym durniem aby nienawidzić za to? Przepraszam odpychać. Litości, litości, litości.

Nie zapluj się czasem z tego fanatyzmu:)
Nigdzie nie pisałem o nienawiści ale "uderz w stół a nożyce się odezwą", dopowiedziałeś sobie bzdety pasujące do lewackich teoryjek.
A generalnie każdego normalnego człowieka jedne rzeczy odpychają drugie przyciągają. Mnie przyciągają cycate blondyny, Ciebie cygany i żydy.

de gustibus non est disputandum

:)

najlepsze że jakbym stwierdził że przykładowo Niemki są dla mnie odpychające to by było wszystko w porządku, ale przecież wiadomo że żydy nie mogą się nie podobać i nie można ich nie lubić bo się będzie wtedy bezmózgiem i tak dalej:)

No i kto tu jest faszystą zabraniającym drugiemu opinii?

Haha:)

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2013 ]
Malory pisze:[
Jak i określenie "pedał"- źli geje odpowiedzialni za całe zło tego świata. Nie mylmy prymitywizmu społeczeństwa z obiektywną oceną.

Bzdura totalna, jeśli ktoś jest zoofilem, dewiantem czy pedałem to jest jedynie zoofilem, dewiantem lub pedałem. To wy lewaki obwiniacie za całe zło tego świata urojonych "faszystów":)

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 21 stycznia 2013, 18:14

Bzdura totalna, jeśli ktoś jest zoofilem, dewiantem czy pedałem to jest jedynie zoofilem, dewiantem lub pedałem.

Ale tu nie chodzi o osoby będące homoseksualistami. "Ty pedale" często się używa w odniesieniu do osób, co do których wiemy że są heteroseksualne, ale używamy tego określenia w celu ubliżenia im. Tak samo bywa z porównaniem do kobiet- bo w języku kobiety i geje są ludźmi kojarzonymi jako ci gorsi.

Więc języka nie brałbym za dojrzałą metodę oceny konkretnych grup. Jest dobra co najwyżej dla ludzi o poziomie dojrzałości godnej piaskownicy.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 stycznia 2013, 18:22

Malory pisze:
Ale tu nie chodzi o osoby będące homoseksualistami. "Ty pedale" często się używa w odniesieniu do osób, co do których wiemy że są heteroseksualne, ale używamy tego określenia w celu ubliżenia im.

No podobnie jak " ty zoofilu, ty pedofilu ty skurwysynu" tak samo "ty pedale".
Generalnie wyzywa się od najgorszych a nie najlepszych.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 21 stycznia 2013, 18:49

Generalnie wyzywa się od najgorszych a nie najlepszych.

Kwestia czy sensownie język stawia kobiety i gejów jako gorszych? Tak jak z Żydami.

Zwłaszcza skoro przezwisko od Żyda wzięło się od przedsiębiorczości Żydów- a to raczej nie świadczy o tym że byli tymi gorszymi.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 stycznia 2013, 22:20

dobry filmik Mallory, kto to?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 21 stycznia 2013, 23:16

Za co? Za wygląd? Za kulturę? Za język? Jak można nienawidzić za takie rzeczy? Jakim trzeba byś posranym idiotą i bezmózgim kompletnym durniem aby nienawidzić za to? Przepraszam odpychać. Litości, litości, litości.

Kultura może odpychać. Kultura muzułmanów tak mnie odpycha , że znienawidziłem ich.
I nie mówię tutaj tylko o Talibach bo oni mają jakąś idee . Daje przykład Turków Niemieckich. Idź zapytaj się któregoś niemca mającego do czynienia z tymi niby " normalnymi muzułmanami" czy ich lubi. Nie można ich lubieć bo się izolują.
Jeden muzułmanin będzie nawiązywał kontakt , przyjdzie jeszcze dwóch i on automatycznie się izoluje od "innowierców". Dlatego ich po prostu nie toleruję i nie chciałbym ich w Polsce.

Wróć do „Postacie z minonych epok”