PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Lech Wałęsa

Kto był wielki ? Kim są osoby, które do dziś wbudzają kontrowersje i dyskusje ? Politycy na Świecie. Wybitni Polacy. Jednostki...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Lech Wałęsa

Postautor: GrandProtestant » 04 marca 2016, 16:48

Nazgul pisze:Powiem Ci grand, że pirdolnales o dno. Od spodu. Łatwo to obalić ale nie sciagniesz mnie do swojego poziomu.

To,że nie zgadzasz się ze mną to oczywiste ponieważ kochasz PO bezwarunkowo,tak jak dziecko kocha matkę.Jestem w stanie to zrozumieć,tak masz i tyle.Ale dlaczego do kurw....y nędzy bronisz manipulatora,konfidenta, który sam przyznaje,że nie wierzy w to co bredzi? Normalnie myślący człowiek czytając teksty ma odruch wymiotny, albo z politowaniem kiwa głową nad jego trudną do zdefiniowania głupotą. Zadaję sobie po raz drugi pytanie,dlaczego jesteś głuchy i ślepy? Kto i za jakie pieniądze przeprał ci mózg? Nazgul,na rany boskie opamiętaj się! Słowo honoru,że uważam Ciebie za rozsądnego gościa,z poczuciem humoru ,czyli za inteligentnego człowieka. Jak taki prostak,kłamca,Judasz ,mógł zawładnąć twoim umysłem? Hipnoza? Chyba nie.To co? Może jakiś wirus? Odpowiedz, bo martwię się o Ciebie. ;) :P

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 marca 2016, 17:36

PO to własnie tacy kapusie, agenci komuchów, agenci niemców. Stąd niech nikogo nie dziwi solidarność z Bolkiem. Bo to moralny poziom Bolka a często także umysłowy.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 marca 2016, 17:40

:)

Lol. Głupota ci bije z posta.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 04 marca 2016, 17:46

To jest właśnie zadziwiające że ludzie śmiejący się z moherów za magiczne teorie o Smoleńsku, chcący na ich tle wydawać się rozsądnymi i twardo stąpającymi po ziemi, dostają małpiego rozumu przy bronieniu za wszelką cenę Wałęsy. Nawet kiedy on sam gada takie głupoty że aż uszy więdną. Niczym się to plemię nie różni od zaczadzonego ludu smoleńskiego, tu też jest bezrefleksyjna próba obrony symbolu, tyle że dziwnego pojmowania europejskości, "wolności" i w ogóle fajności. Nawet jeśli ten symbol jest przaśny jak burak i równie elokwentny.
Ostatnio zmieniony 04 marca 2016, 17:57 przez MatiZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 marca 2016, 17:55

Jako że PIS i PO wiele się od siebie nie różnią, ich fanatycznie zwolennicy także nie mogą.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 marca 2016, 18:02

Matiz a teraz pokaż mi ilu zaprzecza albo uznajacyvh na pewno za nieprawdę że W był Tw.

Zacznij od forum.

Dałeś sobie coś wmówić.

Obrona "w" polega na tej samej teczce. W po 76. Nie był Tw. Większość opozycji o tym wiedziała. Obalil pomimo to komune wraz ruchem "S". Nie zapoznałeś się widzę ale za to ochoczo lyknales papke. Bronią go zwykle ludzie "S" i ofiary komuny a atakują zwykle ci co nic nie robili (oprócz np.Gwiazdy) a najbardziej ci co akurat największym poświęceniem dla ojczyzny było zdarte gardło na meczu bo za komuny byli u taty w spodniach.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 marca 2016, 18:21

"Obalił" by był agentem któremu pozwolono na to.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 04 marca 2016, 20:16

GrandProtestant pisze: Jak taki prostak,kłamca,Judasz ,mógł zawładnąć twoim umysłem? Hipnoza? Chyba nie.To co? Może jakiś wirus? Odpowiedz, bo martwię się o Ciebie. ;) :P

To przez geny Obrazek albo najnormalniej w świecie pierdolnął o dno :lol:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 marca 2016, 20:48

Bajeczki dla owieczek Adi. To że był tw dowiedziałeś się z teczki. Z tej samej teczki mogłeś się dowiedzieć że nikt nim nie sterował wrecz przeciwnie.

No ale wierzysz w sb teczkę tylko do pewnego momentu. Reszty nie chciało ci się nawet przeczytać. samodzielności myślenia ani chęci też nie starczyło.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 marca 2016, 15:22

Nazgul pisze:Bajeczki dla owieczek Adi.

Bajeczką dla owieczek to było że ktoś tak bardzo przytępawy mógł obalić komunizm i wykiwać cwaniaków u włądzy.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 05 marca 2016, 16:30

Nazgul pisze: Z tej samej teczki mogłeś się dowiedzieć że nikt nim nie sterował wrecz przeciwnie.
.

taaaaaaaa i dlatego do tej pory SBcja ma się dobrze , gruba kreska , emerytury dla oprawców , no i qwa dalej winnych nie ma za stan wojenny , za śmierć górników itd... Obrazek chyba jednak coś było tego powodem :?:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 marca 2016, 18:22

mieliśmy ewolucję a nie rewolucję. dzięki temu prloski prokurator z PIS może opluwać Wałęsę w TV. Rumuni mieli rewolucję. lepiej na tym nie wyszli, raczej dużo gorzej, postkomuna rządziła u nich dużo dużo dłużej.

wiem, wielu się bryndzluje myślą o krwii płynącej rynsztokami ale ja znam historię i już dawno zauwarzyłem, że zwykle winni uciekają a głowy ścina się szaraczkom i niewinnym. oraz samym rewolucjonistom, bo inni rewolucjoniści uznają ich za przeszkodę do władzy.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 05 marca 2016, 21:07

Nazgul pisze:mieliśmy ewolucję a nie rewolucję. dzięki temu prloski prokurator z PIS może opluwać Wałęsę w TV. Rumuni mieli rewolucję. lepiej na tym nie wyszli, raczej dużo gorzej, postkomuna rządziła u nich dużo dużo dłużej.

wiem, wielu się bryndzluje myślą o krwii płynącej rynsztokami ale ja znam historię i już dawno zauwarzyłem, że zwykle winni uciekają a głowy ścina się szaraczkom i niewinnym. oraz samym rewolucjonistom, bo inni rewolucjoniści uznają ich za przeszkodę do władzy.

mieliśmy ewolucję a nie rewolucję.

i dlatego ktoś donoszący do SB mógł zostać prezydentem...

Rumuni mieli rewolucję. lepiej na tym nie wyszli, raczej dużo gorzej, postkomuna rządziła u nich dużo dużo dłużej.

Ale za to tym którzy ich upodlili , emerytur nie musieli płacić , ebli i po kłopocie ...

właśnie za długo się z nimi branzlują , może wreszcie zrobią z nimi porządek http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/pi ... 74406.html

ja bym im zabrał wszystko , za to co robili...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 marca 2016, 01:44

Gosc który oblegal Częstochowe ze szwedem został królem Polski teraz będzie na banknocie 500 zl. Pileckiego złamała na Ub mimo to ma już sporo ulic. zdracja Kmicic i zdrajca Jacek Soplica bohaterami eposu narodowego.

Głupcy zaś wierzą w narrację swego wroga.

Jest osobista zemsta i prawdziwa sprawiedliwość i w tej Kiszczak zasluguje na zaciukanie tępą łyżką. Jest też racja stanu tego kraju a mówiła że lepiej być tu a nie dekadę wstecz jak Rumuni.ze lepiej posłuchać ambasadora Usa który nie życzy sobie szubienic za to daje wsparcie w $.

No i nie bądźmy naiwni - gdyby komuś przez 25 lat zalwzalo na łbie Kiszczaka to by go zdjął. Może by nie wysłał policji a siepaczy. No ale wszyscy łącznie z największymi antykomunistami co się nimi stali po obaleniu komuny nie byli tym zainteresowani. Powód? Kto wie co mieli jemu podobni. No i drugi. Łeb Kiszczaka nic nie daje w polityce. Za to oplucie i "zlustrowanie" kolegów S daje władze i pieniądze

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 06 marca 2016, 09:04

To nie,, TWałęsa '' obalił komunę tylko narodowy ruch społeczny ,przy przyzwoleniu dygnitarzy PRL.
Jeśli Bolek by im wadził ,to szybko by znikł,Wałęsa był potrzebny społeczeństwu jako wódz ,ale i ówczesnym władzą jako pionek.
Nic się nie dzieje bez przyczyny ,historia się nie rodzi ,tylko się ją tworzy .I tak mamy III RP.
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Wróć do „Postacie z minonych epok”