PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Twoja ulubiona rozgłośnia - dlaczego ???

Dyskusje na temat radiofonii w Polsce i nie tylko... Nowości, wywiady, programy. Oceńmy rozgłośnie i technikę radiową

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Pawełek
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Pawełek » 31 lipca 2006, 09:36

radio eska bo dobrą muzykę grają i radio gniezno bo kiedys z kolegami robiłem sondy do naszego programu

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 31 lipca 2006, 09:48

Antyradio - bo jest politycznie niepoprawne :wink:
Pan stworzył ludzi, a Samuel Colt uczynił ich równymi.

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 31 lipca 2006, 17:09

Rock Honor Ojczyzna!:)
Piękne hasło
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 15 sierpnia 2006, 08:58

Z rozżaleniem wspominam, jak kiedyś wyglądała Radiostacja, jakie miała w ramówce świetne audycje, prowadzone przez takich fachowców jak choćby Druh Sławek itp. No, ale komercja robi swoje. Teraz najczęściej słucham radia BiS, który wśród papki, o której wspominaliście jest naprawde brylancikiem, ambitne, z ciekawą muzyka, po prostu dobre. Martwią mnie tylko chmury zbierające się nad tym radiem, ale o tym już pisałem w naszym portalu - http://polityka.org.pl/index.php?option ... &Itemid=48

Czasami zdarza mi się posłuchać Trójki, podoba mi się jej spokojny charakter, i muzyka o niebo lepsza od zetek itp.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 15 sierpnia 2006, 09:30

Jakoś ani Radiostacja ani PR BiS nie przypadły mie specjalnie do gustu (za stary jestem ??). Za dużo hałasu który dla mnie nie jest muzyką i przede wszystkim zabawa "młodych gniewnych" w polityke polegająca głównie na krzyczeniu.

Wolę PR3 z "Powtórką" Kaczkowskim, Mannem etc... Lubie też TOK FM, chociaż bardziej lubiłem kiedy można było usłyszeć Ziemkiewicza, Maternę i Kondrata :).
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

suluben
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: suluben » 13 kwietnia 2007, 06:54

Obecnie Radio Maryja - bo o. Piotr Dettlaff, ks. Stefan Ceberek, ks. Janusz Jezusek, bo wspaniała Madzia Buczek i wymieniać można by dalej... Obecnie czołowa alternatywna stacja.

Kiedyś dobre było Tok Fm, kiedy dominowały w nim głosy słuchaczy (Pan Eugeniusz, Pani Anna z Warszawy, Pan Marek z Katowic), a nazwiska prowadzących nie były oklepane.
Kiedy wprowadzono ekipe 'moderatorów narodu', radio klimatycznie padło.

Prawdopodobnie najciekawsza była swego czasu 'trójka' o północy z soboty na niedziele, kiedy swoją audycje prowadził Ś.P. Tomasz Beksiński.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 13 kwietnia 2007, 09:35

suluben pisze:Prawdopodobnie najciekawsza była swego czasu 'trójka' o północy z soboty na niedziele, kiedy swoją audycje prowadził Ś.P. Tomasz Beksiński.

Ale kto to jeszcze pamięta ;) Natomiast Beksiński żyje w tłumaczeniach głównie Monty Pythona i bondów :).
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

suluben
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: suluben » 13 kwietnia 2007, 16:26

Marchewa pisze:
(...) kto to jeszcze pamięta ;) (...) Beksiński żyje w tłumaczeniach głównie Monty Pythona i bondów :).

Ja pamiętam i mi to wystarczy :)
W necie są dościągnięcia przynajmniej dwie jego audycje, no i świetne felietony pisane do 'Tylko Rocka'.

Awatar użytkownika
Michu Neo
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Michu Neo » 22 czerwca 2007, 12:43

Jeśli chcemy posłuchać muzyki - Antyradio.
Zresztą czasami ma fajne audycje (coraz mniej niestety :cry: )

Jak tak uparliście się na byciu alternatywnym, to polecam warszawskie studenckie Radio Kampus - mają tam naprawdę różnoraką muzykę (niemal wszystko, od Reggae po Death Metal), audycje są ciekawe, mało komercji i głos młodych ludzi w akcji :D polecam - www.radiokampus.waw.pl - można słuchać przez internet.
Przeczytaj uważnie Gazetę Wyborczą, Politykę i Nasz Dziennik, a potem wyciągnij z nich średnią arytmetyczną.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 17 lipca 2007, 22:35

Nie mam ulubionej stacji radiowej - nie słucham żadnej. Jeżeli już miałbym słuchać jakiegoś radia, to radia Roxie fm i PIK - ze względu na muzykę. Wiadomości oglądam w telewizji, więc do tego celu radia nie używam.
Muzyka stacji do głębi komercyjnych, jak eska, rmf fm, zet itd. często mnie irytuje.

Awatar użytkownika
Wilkołak
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Wilkołak » 17 października 2007, 12:55

Od zawsze moją ulubioną stacją była publiczna Trójka. Słuchałem jej nawet po zmianach w radiu - PiSuaryzacja Programu Trzeciego dotknęła najmniej. Niestety, gdy najpierw odszedł Niedźwiecki, a potem Listę Przebojów Programu Trzeciego, jego kultową (nie tylko dla mnie) audycję, której słuchałem od kilknastu lat, przeniesiono na sobotę, przestałem słuchać jakiegokolwiek radia.
fałszywcom nie chcę być swakiem, ni drużbą -
niechaj nas morza przedzielą i step -
w miejsce korony wdziałem wilczy łeb.

NuvkoslaV
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: NuvkoslaV » 09 listopada 2007, 20:57

Radio Kaszebe :mrgreen:
A tak to radyjka internetowe.

antony
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: antony » 06 listopada 2008, 19:46

Planeta FM - radio bez polityki ;)

Awatar użytkownika
samael86
Poseł
Poseł
Kontaktowanie:

Postautor: samael86 » 07 listopada 2008, 18:59

antyradio najmniej komercyjne radio grające muzykę rockową i mocniejszą a do tego z jajem i apolityczne
http://cesarstworivii.phorum.pl/index.php ------> Wirtualne Cesarstwo Rivii zaprasza

Przywróćmy Monarchię w Polsce!

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność." -- Benjamin Franklin

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 15 listopada 2008, 10:46

Beksiński wychował muzycznie kawał narodu. W mrocznych 80tych namiętnie słuchałem jego pachnących gotykiem audycji. Trójka się skończyła. Piotr Bartyś z Wojtkiem Jakubowskim w Radio RAM ładnie grają. TokFM + Radio RAM.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Radio”