PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Twoja ulubiona rozgłośnia - dlaczego ???

Dyskusje na temat radiofonii w Polsce i nie tylko... Nowości, wywiady, programy. Oceńmy rozgłośnie i technikę radiową

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 07 maja 2010, 15:22

No owszem zgoda ale na oddawaniu tronu obcym w sumie dobrze nie wyszliśmy. Co zresztą ma się nijak do Tuska, bo co prawda to człowiek pogranicza ale nasz :mrgreen:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Michał Gackowski
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Michał Gackowski » 20 maja 2010, 21:26

Waga pisze:No owszem zgoda ale na oddawaniu tronu obcym w sumie dobrze nie wyszliśmy. Co zresztą ma się nijak do Tuska, bo co prawda to człowiek pogranicza ale nasz :mrgreen:

Dlaczego :?: Ostatni król, wyjątkowo ciapowaty był Polakiem, za to jego przeciwieństwo Batory Węgrem. W monarchii (poza elekcyjną) narodowość jest sprawą drugorzędną.

Worek. Nie ma mediów obiektywnych ale w etosie dziennikarskim istnieje coś takiego jak dążenie do obiektywizmu (do czego mało kto się stosuje). Nie jest też tak, że sam sobie wyrobisz sobie zdanie. W momencie jak media kłamią wyrobisz sobie zdanie na podstawie fałszywych danych. Sam to zuważyłem. Kilka lat temu idąc na zakupy do starego browaru natknąłem się na kolejną (tym razem nielegalną) paradę równości. Zrobiłem zdjęcie i przystanąłem z kolegą, który zwrócił mi uwage na wyjątkową nieporadność policji, która bawił się z demonstrantami ponad 3 godziny. Gdyby zamiast kochających inaczej byli tam kibice, robotnicy etc. demonstracja trwała by do 10 minut (zmobilizowane było ponad 400 policjantów, 2 armatki Bóg wie co jeszcze). Na drugi dzień lokalny dodatek GW na pisał o brutalnej policji, która siłą zakończyła kilkuset osobową paradę (zrobiłem zdjęcie i policzyłem ich wyszło 83 osoby, jakby nie patrzeć do kilkuset osób sporo brakuje, za to opisując manifę na 8 marca gdzie było całe 12 osób GW napisała o kilkudziesięciu). Dziennikarze ci manipulowali liczbami z premedytacją by osiągnąć swój cel.
Inna sprawa jak wyrobić sobie zdanie o całkiem sporej mifestacji, która była zamała by GW o niej napisała za to o pięciu homosiów to był już tłum warty uwagi.
GW jest tylko przykładem pierwszym z brzegu.

Samo
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Samo » 21 maja 2010, 08:34

Michał Gackowski pisze:Na drugi dzień lokalny dodatek GW na pisał o brutalnej policji, która siłą zakończyła kilkuset osobową paradę (zrobiłem zdjęcie i policzyłem ich wyszło 83 osoby, jakby nie patrzeć do kilkuset osób sporo brakuje, za to opisując manifę na 8 marca gdzie było całe 12 osób GW napisała o kilkudziesięciu). Dziennikarze ci manipulowali liczbami z premedytacją by osiągnąć swój cel.

Subiektywizm polega na indywidualnej interpretacji faktów, podawanie nieprawdziwych faktów nie jest subiektywizmem a kłamstwem.
Michał Gackowski pisze:Dlaczego Ostatni król, wyjątkowo ciapowaty był Polakiem, za to jego przeciwieństwo Batory Węgrem. W monarchii (poza elekcyjną) narodowość jest sprawą drugorzędną.

Monarcha jest jak właściciel firmy, z założenia powinien dbać o swój kraj bo jest jego własnością, tyle że państwo nie jest własnością jakiegoś człowieka, państwo jest wspólnotą zamieszkujących je ludzi i władza powinna być wyrazem woli tego społeczeństwa.
Odważ się zadawać pytania, bez nich nie uzyskasz odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 maja 2010, 14:30

Monarcha jest jak właściciel firmy, z założenia powinien dbać o swój kraj bo jest jego własnością, tyle że państwo nie jest własnością jakiegoś człowieka, państwo jest wspólnotą zamieszkujących je ludzi i władza powinna być wyrazem woli tego społeczeństwa.
? Bo? Monarcha jest jak szef firmy państwowej. Obojętnie jak rządzi władzy i kasy ma tyle samo.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 18 października 2011, 14:16

Więc trzeba się takiego „Monarchy” pozbyć , ale jak ludzie w tym „królestwie” to „ciemnogród” , myślą i robią tak jak każe im „Monarcha”, to władza taka może trwać do usranej śmierci.
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 18 października 2011, 14:24

RMF Classic, RMF MAXXX i kilka lokalnych rozgłośni. Głównie ze względu na muzykę.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 18 października 2011, 14:50

Jeśli chodzi o ulubioną stacje , to w moim przypadku „Złote Przeboje” głównie dlatego bo przypominają mi moje młode lata , jednak nie polecałbym jej leżącym w szpitalu i mających DOŁA.

Awatar użytkownika
Kubik
Stażysta
Stażysta

Postautor: Kubik » 18 października 2011, 16:02

.kaminiak33, dlaczegóż to?
Osobiście stawiłbym na 1. miejscu polskie radio trójkę, głównie ze względu na to, że muzyka nie ogranicza się do dzisiejszych pop-stars, a i program jest dość przyzwoity. Złote Przeboje również extra, szczególnie "lata '80".

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 18 października 2011, 16:04

Eska Rock

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 października 2011, 16:24

TOK FM. muzycznych nie potrafię słuchać.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 18 października 2011, 16:40

.Kubik jak leżysz kilka miesięcy w szpitalu , a lekarze 2 razy zamieniają ci twoje papiery na papiery innego pacjenta , podają ci insulinę chociaż z cukrzycą nie masz nic wspólnego , wpuszczają ci do opłucnej lek na bazie jodyny na którą jesteś uczulony w wyniku czego część opłucnej muszą usunąć
Takie pierdoły mogą człowieka zestresować.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: Twoja ulubiona rozgłośnia - dlaczego ???

Postautor: Jojo » 01 października 2015, 07:21

Za niedługo trójka może być ulubioną stacją PiS.
PiS chce zrobić z radiowej Trójki tubę propagandową. Jeśli tak dalej pójdzie, to nie widzę siebie w tym radiu – mówi Wojciech Mann w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem.
Wojciech Mann: Nie sądzę, aby moja rozmowa z dyrektorem Sobalą dała jakikolwiek skutek. Próbował z nim rozmawiać szef trójkowego związku zawodowego Jerzy Sosnowski, wspierany przez bardzo dużą grupę pracowników. Efekt? Został zawieszony i zdjęty z anteny. A moja rozmowa z panem może wywołać debatę o tym, co się dzieje w Trójce. Choć, powiem szczerze, w przywrócenie normalności nie bardzo wierzę. Siły polityczne, które przejęły stację, są zbyt zdeterminowane
http://polska.newsweek.pl/wojciech-mann ... 8,1,1.html
.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 01 października 2015, 12:42

rynszTokFm. Lubię pośmiać się z idiotów pierniczących lewicowe idiotyzmy na falach tej michnikowej rozgłośni.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 01 października 2015, 13:36

W aucie, jak mi się znudzą już płyty, Antyradio, w pracy RMF Classic.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Wróć do „Radio”