PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Radio Maryja

Dyskusje na temat radiofonii w Polsce i nie tylko... Nowości, wywiady, programy. Oceńmy rozgłośnie i technikę radiową

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 listopada 2014, 17:01

Worek pisze:
kajzer pisze:No to jak z tymi Brukselczykami jest..???

Nic. Piskorz, bezmyślnie powtarza PiSowski bełkot propagandowy.

Worek , idź Ty już lepiej na emeryturę bo zaczynasz bredzić jak niektórzy stetryczali członkowie i sympatycy Platformy .

Brukselczyków to ja wymyśliłem a nie żaden PiS .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 listopada 2014, 18:37

Papcio Rydzyk był zasmucony ....

- Ja bardzo byłem zasmucony jak wczoraj, pierwsze to zaczęli wygadywać, włączam TVP Info przy kolacji, patrzę na nasz marsz i mówię: „ a co oni tu powiedzą” - zaczął o. Rydzyk. - I tam słyszę tylko, nie widzę twarzy, tylko te obrazy, powtórka z tego marszu i słyszę takie różne „a jadą, a takie straty”, i boją się tej młodzieży ... jak na złodzieju czapka gore! Czego się bać tej młodzieży?!
To, że było jakichś paru, nawet kilkadziesiąt czy iluś tych rozrabiaków - mówią 200, że zatrzymali - to nie znaczy, że wszyscy, których zatrzymali, rozrabiali. Różne przypadki mogą być. Mogą to być ludzie, którzy chcą w wieku młodym porozrabiać, ale mogą to być ludzie nasłani, prowokatorzy. A poza tym mogą to być ludzie też rozczarowani tym wszystkim i też mają dość i by bili każdego po kolei. Dlatego tu trzeba wielkiej pracy, zachęty nawzajem i to co dobre zbierać.

I dalej: Albo np. takie powiedzenie: „boje się, ktoś powiedział Polska dla Polaków”. No przecież a dla kogo, dla kosmitów? Wcale nie powiedziane, że Polacy nie są otwarci na inne narodowości. W historii było tak i jest tak do dzisiaj.

Słuchanie, czy też czytanie, tego ci ten człowiek wyprawia z języka polskiego, wymaga specyficznej uwagi.

http://glosrydzyka.blox.pl/2014/11/O-Ry ... n=Blox_pow
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 listopada 2014, 19:37

Worek pisze:Papcio Rydzyk był zasmucony ....

- Ja bardzo byłem zasmucony jak wczoraj, pierwsze to zaczęli wygadywać, włączam TVP Info przy kolacji, patrzę na nasz marsz i mówię: „ a co oni tu powiedzą” - zaczął o. Rydzyk. - I tam słyszę tylko, nie widzę twarzy, tylko te obrazy, powtórka z tego marszu i słyszę takie różne „a jadą, a takie straty”, i boją się tej młodzieży ... jak na złodzieju czapka gore! Czego się bać tej młodzieży?!
To, że było jakichś paru, nawet kilkadziesiąt czy iluś tych rozrabiaków - mówią 200, że zatrzymali - to nie znaczy, że wszyscy, których zatrzymali, rozrabiali. Różne przypadki mogą być. Mogą to być ludzie, którzy chcą w wieku młodym porozrabiać, ale mogą to być ludzie nasłani, prowokatorzy. A poza tym mogą to być ludzie też rozczarowani tym wszystkim i też mają dość i by bili każdego po kolei. Dlatego tu trzeba wielkiej pracy, zachęty nawzajem i to co dobre zbierać.

I dalej: Albo np. takie powiedzenie: „boje się, ktoś powiedział Polska dla Polaków”. No przecież a dla kogo, dla kosmitów? Wcale nie powiedziane, że Polacy nie są otwarci na inne narodowości. W historii było tak i jest tak do dzisiaj.

Słuchanie, czy też czytanie, tego ci ten człowiek wyprawia z języka polskiego, wymaga specyficznej uwagi.

http://glosrydzyka.blox.pl/2014/11/O-Ry ... n=Blox_pow

Wypowiedź o. Rydzyka jest wyważona z którą nie mozna sie nie zgodzić . Moi znajomi byli na tym Marszu . Jeden skończył studia dwa lata temu a drugi studiuje na Politechnice .

A to że lewactwo zaatakowało to przecież nic nowego .

T. Jasudowicz

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 19 listopada 2014, 12:11

Piszesz
Brukselczyków to ja wymyśliłem a nie żaden PiS .
Ty tak wymyślaj dalej...To wylądujesz jako rzecznik ba a może nawet jako wodnik..!!! Brukselczycy bardziej mi się kojarzy z rasą zwierząt.. Lub z kapustą brukselką...

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 22 listopada 2014, 01:50

Piskorz pisze:
Wypowiedź o. Rydzyka jest wyważona z którą nie mozna sie nie zgodzić . Moi znajomi byli na tym Marszu . Jeden skończył studia dwa lata temu a drugi studiuje na Politechnice .

Wypowiedzi oszołoma Rydzola nie znam ale zapewne można ją sobie wadzić w to miejsce, w które lubisz. Gratulacje. Masz za darmo. Nie musisz szukać panny i kupować jej dildo.. I zawsze masz "niejednokrotnie dziewicę" czy jakoś tak szło w tej waszej świętej książeczce

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 23 listopada 2014, 14:16

Aimar pisze:
Piskorz pisze:

Wypowiedzi oszołoma Rydzola nie znam ale zapewne można ją sobie wadzić w to miejsce, w które lubisz. Gratulacje. Masz za darmo. Nie musisz szukać panny i kupować jej dildo.. I zawsze masz "niejednokrotnie dziewicę" czy jakoś tak szło w tej waszej świętej książeczce

Jaruzelski też całe swoje psie życie bluźnił a na koniec , gdy zbliżała się kostucha , wezwał księdza , wyspowiadał się i przyjął komunię .

T. Jasudowicz

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 23 listopada 2014, 15:32

Piszesz
Jaruzelski też całe swoje psie życie bluźnił a na koniec

A może Jaruzelski był bliżej Boga niż Rydzyk.. Który na ziemi szczyrze owieczki swe..
A czy mu ta spowiedź coś dała .. To do tego mam wątpliwości.. Chrześcijaństwo prawie przez 600 nie praktykuje spowiedzi na ucho.. Ona ma wymiar biblijny .. Nie ma konfesjonałów i tych wszystkich porównań kapłana do Boga.. I proś Boga o wybaczenie ..
Przed Bogiem zgrzeszyłeś .. Bogu grzechy wyznań
Zgrzeszyłeś prze ludem ludowi grzechy wyznań i proś o przebaczenie jako i my przebaczamy..
Konfesjonał nikomu zbawienia nie zapewnia...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 23 lutego 2015, 09:57

Lekcja życia i pożycia według Radia Maryja.

https://www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: Radio Maryja

Postautor: Jojo » 09 października 2015, 11:49

Słyszałem że kandydatem na Nobla z fizyki ma być Rydzyk.
Udowodnił ponad wszelką wątpliwość że przyciąganie ciemnej masy przez fale radiowe jest możliwe.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Wróć do „Radio”