PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Radio Maryja

Dyskusje na temat radiofonii w Polsce i nie tylko... Nowości, wywiady, programy. Oceńmy rozgłośnie i technikę radiową

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 23 stycznia 2014, 19:54

z masowej imigracji do pracy

Prawie spadłem z krzesła :lol:
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 stycznia 2014, 21:29

obudziła ci się komórka odpowiedzialna za wiedzę i poszedł szok?, bo reszta odpowiada za ignorancję? Polecam dowiedzieć się skąd wzięli się np. Turcy czy Polacy w Niemczech...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 23 stycznia 2014, 22:11

obudziła ci się komórka odpowiedzialna za wiedzę i poszedł szok?, bo reszta odpowiada za ignorancję?

Ja wiem jak wygladałe emigracja w latach 80 Turków, ale naprade takie stwierdzenie do dzisiejszych czasów jest na prawdę śmieszne :lol:

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 23 stycznia 2014, 23:01

Patrz, a mi sie wydawalo, ze to byl rok 1961, wtedy Niemcy podpisaly porozumienie o werbunku robotnikow z Turcji.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 29 stycznia 2014, 09:10

Radio Maryja o "dramatycznym w skutkach" Okrągłym Stole, Kiszczaku i Wałęsie

- 25 lat temu odbyło się spotkanie Lecha Wałęsy z generałem Czesławem Kiszczakiem. To wtedy ustalono procedurę i zakres obrad i ostateczny termin rozpoczęcia dramatycznego w skutkach Okrągłego Stołu - obwieścił w poniedziałek prezenter serwisu informacyjnego Radia Maryja i TV Trwam.

Następnie rozgłośnia oddała głos Andrzejowi Gwieździe, który powiedział, że „na tym spotkaniu Wałęsa powitał Kiszczaka słowami cześć Czesiek, mówiłem ci, że przyjdziesz do mnie na kolanach”.
- Wiarygodność tej zdrady bez Wałęsy byłaby niewielka - puentuje Gwiazda.
Rozgłośnia przedstawiła rezultat obrad Okrągłego Stołu - wybory kontraktowe do Sejmu i ustanowienie urzędu prezydenta PRL. Nie wspomniała jednak, że przyczyniły się do bezkrwawej transformacji ustrojowej naszego kraju. Ale to oczywiste, bo przecież:

- Porozumienie z najwyższymi władzami PRL, którego sygnatariuszami i głównymi, choć wątpliwymi bohaterami byli Kiszczak i Wałęsa, pozwoliło w rzeczywistości na dalsze piastowanie głównych stanowisk w państwie przez komunistów. Opozycjoniści nie mają wątpliwości: taki układ był zdradą wartości, o które walczyła „Solidarność” - obwieścił lektor.
(RM, poniedziałek 27.01.14, godz. 13.02)

Co ciekawe, Radio Maryja nie wspomniało ani słowem, że w rozmowach w Magdalence brał udział Lech Kaczyński, który zasiadał też przy Okrągłym Stole. Jeszcze ciekawsze jest to, że ta sama rozgłośnia, która tak atakuje dziś Wałęsę, jeszcze w połowie lat 90. sprzyjała Lechowi, a w 1995 roku zaangażowała się w jego kampanię wyborczą. (O szczegółach przeczytacie w książce „Imperator” - reporterskiej biografii o. Tadeusza Rydzyka, której współautorem jest twórca tego bloga).
Tak się uprawia politykę historyczną.

Dokładnie tak jak autor zauważył w ostatnim zdaniu.
źródło: http://glosrydzyka.blox.pl/2014/01/Radi ... n=Blox_pow
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 29 stycznia 2014, 11:07

Jeszcze ciekawsze jest to, że ta sama rozgłośnia, która tak atakuje dziś Wałęsę, jeszcze w połowie lat 90. sprzyjała Lechowi, a w 1995 roku zaangażowała się w jego kampanię wyborczą.

A tu Wałęsa o RM

http://www.youtube.com/watch?v=k_mcfo8Q0lc

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 11 lutego 2014, 12:09

Zaiskrzyło w Radiu Maryja podczas audycji o zamachu smoleńskim. Do studia, w którym gościli posłowie PiS z komisji Macierewicza zadzwonił słuchacz i zaapelował: Nie mieszajcie ludziom w głowach!

- Właśnie naukowcy od wybuchów przeprowadzili badania na tych szczątkach i z nich wynika, że samolot został rozerwany od środka. Bo te kawałki blach noszą właśnie rozerwania pod wpływem bardzo dużego ciśnienia - łuszczył poseł PiS Marek Suski.

I wtedy w studio zadzwonił telefon. Telefonował pan Jakub z Cieszyna, któremu najwyraźniej tłumaczenia polityków PiS o eksplozji na pokładzie tupolewa nie przypały do gustu.

- Państwo mówią o tych ekspertach od pana Macierewicza ... Ja akurat jestem na stronie rządowej faktysmolensk.gov.pl i tam informacje mam następujące: spośród 34 członków komisji Millera 18 było w Smoleńsku już 10 kwietnia. Jeżeli patrzę po wykształceniach: wszystko inżynierowi lotniczy, albo większość. Jeśli chodzi o ekspertów Macierewicza, nie był tam ani jeden.

Później słuchacz podważył wiarygodność członka komisji Macierewicza o nazwisku Jorgensen z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego (którego jako naukowca próżno szukać w internecie).
- Więc dla mnie to jest mieszanie ludziom w głowach. To co państwo robią jest niespotykane. Tu mamy 18 członków (komisji) Millera, inżynierów, techników lotniczych, pilotów wojskowych, i ani jednego eksperta od pana Macierewicza. A poza tym ja pozwoliłem sobie przeczytać raport Millera, dla mnie porażające było: Protasiuk i pozostałych dwóch nie mieli w dniu wypadku ważnych uprawnień do prowadzenia samolotu. O czym my mówimy? A wy opowiadacie, na początku to były hele, rozpylone jakieś mgły, potem jakieś bomby, trotyle. To się okazuje nieprawdą. Prozaiczny wypadek ... Proszę, nie mieszajcie ludziom w głowach. Po co to robicie?
(RM, 5.02.14, godz. 22.38)

http://glosrydzyka.blox.pl/2014/02/Nie- ... n=Blox_pow
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 12 lutego 2014, 00:04

Współczuję wam chłopcy w krótkich majtkach. Nie macie racji. Ostatnio Duńczyk Glenn Joergensen w swoim raporcie potwierdził wcześniejsze ustalenia badaczy niezależnych że TU- 134M przelecial kilkanaście metrów powyżej brzozy.

Samolot został rozerwany w powietrzu . Kto tego dokonał pozostaje do ustalenia.

Starożytni prawnicy rzymscy w takich przypadkach stawiali pytanie : Kto z tego odniósł największą korzyść ??.

A Wam jak się wydaje kto ??.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 12 lutego 2014, 00:07

Ghhdjjdde idjjejeeneso jjdudidkeke hdudiidkeek hdhdh hdh de e hdjdue hdhdid jdjie.
Bxjdudud rhru u dhd dhejeej djdidie dndjdjd djjeekkeod hfufeje fhfhi dnjre fjufuf hfhfu.

Mam nadzieje że wszystko jasne Piskorz.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 12 lutego 2014, 00:30

Piskorz pisze:

Zdecydowanie PIS.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 12 lutego 2014, 01:01

Adi pisze:
Piskorz pisze:

Zdecydowanie PIS.

Szkoda mi Ciebie. Mylisz się ale widocznie taka Twoja karma.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 12 lutego 2014, 01:07

Piskorz pisze:

Szkoda mi Ciebie

A mi Ciebie nie.

Piskorz pisze:
Mylisz się

Udowodnij.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 12 lutego 2014, 10:53

Piskorz pisze:
Starożytni prawnicy rzymscy w takich przypadkach stawiali pytanie : Kto z tego odniósł największą korzyść ??.

Przecież to oczywiste tylko PIS zyskał.
Przecież poparcie Lecha to już było kilkanaście procent, a PIS coś ok 25 ( w 2009r)
Po samej tragedii aktywa Jarka wzrosły do blisko 50% dużo nie brakowało żeby Prezydentem został. Zresztą całemu pisowi po tragedii słupki wzrosły.
Niech mi ktoś napisze co zyskały inne partie na tym w/g pisu "zamachu"
Tak że jak Piskorz uważasz że to był zamach, to winowajców musisz poszukać wśród swoich.

Tu Piskorku poczytaj marzec 2010 r Jakie poparcie miał PIS i Prezydent.
http://polska.newsweek.pl/poparcie-dla- ... 6,1,1.html
Więc jak widzisz tylko PISiorki zyskały na tragedii.
------------------------
Nawiązując do Rydzyka
Skąd o. Rydzyk miał 68 milionów? I czemu "wyciął redemptorystom języki"?
Ks. Galiński mówi też o pieniądzach dyrektora Radia Maryja. - Bogactwo Rydzyka nie jest bogactwem wszystkich redemptorystów. Jest grupa ludzi w zgromadzeniu, którzy czerpią ze słuchaczy i widzów korzyści. Rydzyk sam wybiera osoby, z którymi chce się podzielić pieniędzmi. W doborze kluczowe jest to, czy z tych ludzi będzie miał pożytek - opowiada. - Powiem tyle: prowincjałowie latają po całym świecie, a są klasztory, które klepią biedę. I mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach, jakie Rydzyk włożył choćby w samo żeliwne ogrodzenie domu fundacji Lux Veritatis we Wrocławiu.
http://wyborcza.pl/1,75248,15438721,Ska ... borcza#Cuk
Ostatnio zmieniony 12 lutego 2014, 11:11 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 12 lutego 2014, 11:10

Piskorz pisze:Starożytni prawnicy rzymscy w takich przypadkach stawiali pytanie : Kto z tego odniósł największą korzyść ??.

Tu się wyjątkowo zgodzę. Najwięcej zyskał PiS. Dokładniej ci z wierchuszki, którzy nie byli akurat na pokładzie. Tyle czasu było potrzebne, żebyś zrozumiał że za zamachem stał Psychol z Kartoflem... Ważne, że w końcu dotarło.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 12 lutego 2014, 12:35

Radio Maryja jest tym które przekazuje informacje z których można się dowiedzieć co dzieje się w Polsce i na świecie. Są tam ciekawe audycje. Jest , oczywiście moim zdaniem , za dużo modlitwy ale ze względu że przeznaczone jest również dla ludzi starych i często chorych a więc ma to uzasadnienie. W kązdym bądź razie jest to radio ciekawe i pożyteczne.

Słucham również Polskiego Radia programu I. W tym radiu nie ma kompletnie nic. Dno totalne. Leci na okrągło jakaś głupawa muzyka a wiadomości są tak denne że chyba adresowane wyłącznie do idiotów.

T. Jasudowicz

Wróć do „Radio”