PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Radio Maryja kłamie?

Dyskusje na temat radiofonii w Polsce i nie tylko... Nowości, wywiady, programy. Oceńmy rozgłośnie i technikę radiową

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
gb
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: gb » 10 grudnia 2005, 17:34

Speedman pisze:Raz sluchalem to radio, tak z ciekawosci jak uslyszalem te zdania z ust ksiedza o żydach to az mi sie niedobrze robilo, tam jest poprostu ksenofobia.

Ojej ksenofobia. A Ty co ze stowarzyszenia "Nigdy więcej"? :)

Poczytaj Staszica wtedy będziesz wiedział co to ksenofobia i antysemityzm.

Speedman
Stażysta
Stażysta

Postautor: Speedman » 10 grudnia 2005, 18:21

gb pisze:Ojej ksenofobia. A Ty co ze stowarzyszenia "Nigdy więcej"? :)

Poczytaj Staszica wtedy będziesz wiedział co to ksenofobia i antysemityzm.

Ksenofobia (gr. ksenós - obcy, phóbos - strach) - fobiczny lęk, niechęć, wrogość w stosunku do obcych lub innych. Ksenofobia może być przyczyną agresji np. przeciwko innowiercom, homoseksualistom, obcokrajowcom i wszystkiemu, co z nimi związane. Dawniej ksenofobia była niechęcią do tradycji czy kultury innych narodów.

Wystarczy mi wiedza encyklopedyczna ... a nigdy wiecej to prosil bym cie abys mnie nie pouczal :wink:
"Droga ludzi wolnych nigdy się nie kończy!" D.Tusk

Wszech_Polak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Wszech_Polak » 10 grudnia 2005, 18:58

Speedman pisze:Raz sluchalem to radio, tak z ciekawosci jak uslyszalem te zdania z ust ksiedza o żydach to az mi sie niedobrze robilo, tam jest poprostu ksenofobia.

A może po prostu omawiano i dyskutowano w RM nad polską historią, w której to właśnie Żydzi odegrali niemałą i niepośrednią rolę? 8)

A może tylko powiedzieli słowo "Żyd" i od razu wyłączyłeś odbiornik ze strachu, że takie słowo w ogóle zostało publicznie wypowiedziane? :wink:

ps. Nazwy przedstawicieli narodów piszemy wielką literą... Jesteś zwykłym antysemitą! :twisted:

Speedman
Stażysta
Stażysta

Postautor: Speedman » 10 grudnia 2005, 19:20

niewiem czy ksiadz powiedział z duzej czy z malej wiec mialem pewien problem bo zazucono by mi ze napisalem z malej nie z duzej :wink:
"Droga ludzi wolnych nigdy się nie kończy!" D.Tusk

Wróć do „Radio”