Strona 1 z 1

Polskie Radio

: 29 listopada 2016, 11:55
autor: Jojo
Plskie Radio dyscyplinarnie zwolniło Pawła Sołtysa, przewodniczącego radiowego związku zawodowego. Bo bronił koleżanek zdegradowanych za emitowanie „niesłusznych” treści. OKO.press poznało kulisy zastraszania i łamania kręgosłupów, jakie stosują władze na czele z prezes Barbarą Stanisławczyk-Żyłą. Protesty trwają. Kolejne czystki prawdopodobnie już wkrótce
Pierwsza została ukarana za to, że po śmierci Andrzeja Wajdy powiedziała na antenie, że „zmarł wybitny reżyser”. Dyrekcja oznajmiła jej, że naruszyła zasady etyki dziennikarskiej, bo użyła słowa „wybitny”, niepotrzebnie wartościującego.

Kłopoty drugiej wynikają z tego, że w serwisie informacyjnym Trójki puściła reportaż z Czarnego Protestu pod domem Jarosława Kaczyńskiego 13 października 2016. Została zrugana i zdegradowana za zajmowanie się „sprawami nieważnymi”.

Nie były to oczywiście oficjalne powody wersje odsunięcia ich od stanowisk.
https://oko.press/dobra-zmiana-miazdzy- ... kim-radiu/

Ciekawe co na to Piotruś Duda? czeka aż na własnej skórze poczuję 'dobrą zmiane' :?:
Obrazek

Re: Polskie Radio

: 30 listopada 2016, 15:55
autor: Jojo
I kolejni związkowcy tracą prace w PR.
https://oko.press/zarzad-polskiego-radi ... aca-prace/
Przyczyny zwolnienia dyscyplinarnego to: „wywieranie presji psychiczne” na zarząd Polskiego Radia, „stosowanie czarnego PR” oraz „destabilizowanie pracy Zarządu oraz samej Spółki poprzez publiczne nękanie Zarządu".
A Piotruś od kacperka milczy. Nie zdziwił bym się jak w następnych wyborach będzie kandydował z ramienia pis.