PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Anubis » 18 czerwca 2017, 23:17

Cynik pisze:
Aaa, to trzeba było mówić że trollujesz dla zabawy bo zacząłem podejrzewać że możesz serio wierzyć w te bzdury które wypisywałes ;)

No nie, rozpracowałeś mnie. No nic, muszę już iść na emeryturę.;)
Ale nie chcę zostawiać tego świata takim ludziom hmm by zachować klasę - nienajlepiej przygotowanym do rządzenia. Z jakiejkolwiek byliby opcji, jako obywatel mam prawo zadawać, prowokować, komentować choćbym nie głosował, ale utrzymuję z moich podatków. Możesz mnie wyzywać od trolli, ale poświęcam swój czas aby wyplenić z internetu nacjonalistyczne chwasty i wszelkich piewców tak dojnej zmiany jak i miłośników nazistów. Dla Polski imigranci to nie problem, wewnętrzne rozdarcie jest naszym wrogiem, prowodyrów rozdarcia należy ośmieszyć, choć z tym nie mam problemu, sami mnie wyręczają. M.in. Ty! Będę łapał za słówka, prowokował, deptał po odciskach i wykorzystywał każdą słabość. A mam radochę, bo walka z dojną zmianą zaczyna być w kręgach traktowana jak sport. Nie dlatego że nam sprzyjało PO. Politykom nie wolno wierzyć, ani się z nimi bratać. Ale nie będę stał i patrzył jak mi demolują kraj. I nie pozwolę na to. Kapujesz panie adi?

Nie najlepiej przygotowana do rządzenia jest cała klasa polityczna. Wewnętrzne rozdawrcie jest negatywne, ale to nie jest tylko wina PiSu, ale również PO i im podobnych. Nie chodzi o zgarnianie zwolenników, tylko o podjudzanie do nienawiści do oponentów. Głosowanie antyPiS i antyPO nie zmieni klasy politycznej, a każda kolejna roszada przy władzy będzie dawać coraz gorsze efekty.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Cynik » 19 czerwca 2017, 00:17

To jeden z problemów. Drugi to wciąż instrumentalizacja władzy. Masz przykład Mariusza "Karola Mlota" Błaszczaka i jego wylewów mądrości, masz użycie wpływów politycznych w policji, w mediach a w końcu wywieranie presji na mniej przyhylne media; masz zmianę ustroju. To co przyjdzie będzie gorsze niż PiS, ale tylko oddolnie powzięta inicjatywa pozwoli obalić hegemonię PiSu, bez gwiazdeczek polityki i quasi-opozycji. PO była realną przeciwwagą. Dopóki rządził nią Tusk, PiSiorki nie wstawiały kończyny by nikt im nie przytrzasnął palców. Tuska nie ma, to demolka na całego. A co zmieni kolejność głosowania? Na tę chwilę jedynie biologia. Ale mam żywo nadzieję że w końcu pojawi się realny przeciwnik bandy hipokrytów.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Prasa”