PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Antypolonizmy GW (1)

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 13:42

Tu się zgadzamy! Ciemny lud ,, mam na myśli konkretnie ciebie " wszystko kupi.

W przeciwieństwie do Ciebie nie słucham polityków, nie czytam stronniczych mediów i nie wierzę w to co wyczytam w internecie. A patrząc na to co wyczyniasz na forum mogę jasno stwierdzić że prezes to dla Ciebie wyrocznia prawdy.

To jedziemy z tymi kłamstwami :
http://ksymenes.salon24.p...ednania-z-rosja

Misiu, jak chcesz udowadniać kłamstwa, to zapodaj obiektywne źródła a nie jakieś linki do blogów przydupasów prezesa.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 kwietnia 2012, 15:37

D.Konrad pisze:[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2012 ]
Beszczelne kłamstwa GW następne :panie Anioł cienki pan jest.

http://newworldorder.com.pl/film,Dowod- ... 4-Zyci,110

No nie wiem. Jakbyś dosłuchał jego wypowiedź do końca to wiedziałbyś, że cienizną to od Ciebie wieje chłopie. Prymitywna prowokacja, syf, żałość i PiSowska trwoga. ehh

Ktoś kto stworzył ten materiał zrobił dokładnie to co zarzuca wyborczej. Poziom rzetelności zerowy, zmanipulowany to granic obrzydliwości materiał. Po tym jak różnej maści dupowaci prowokatorzy włażą tutaj i wklejają takie bzdury chyba zacznę czytać wyborczą. Całkiem widać sensownie tam piszą skoro różni "prawdziwi patrioci" chorzy z nienawiści tworzą później takie gnioty.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 07 kwietnia 2012, 17:00

W ostatnim miesiącu Gazeta odnotowała historyczną porażkę, spadek o ponad 10% ich sprzedaży. Wyborczą w Polsce czyta nieco ponad 230 000 ludzi.

Jest tak dlatego bo ma konkurencję. Ale przeciwnicy zawsze zareklamują :grin:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 17:55

Wyborczą w Polsce czyta nieco ponad 230 000 ludzi.

Nie zapominaj że manipulują całym narodem!

Awatar użytkownika
D.Konrad
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: D.Konrad » 07 kwietnia 2012, 17:55

Jak widzimy indolencja panów powyżej do entej potęgi.
Na zasadzie pluj świni w oczy mówi ze deszcz pada.

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2012 ]
Tak dla przypomnienia dla niektórych brat pana Michnika to stalinowski sędzia.
Który wydawał wyroki na niewinnych ludzi.
Wiedzieliście o tym ?Ale co tam was to obchodzi,jak to mówią wszystko w rodzinie.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 17:57

Skoro GW tak bardzo kłamie to czemu masz problem z pokazaniem nam tych kłamstw? Nie powinno być to przecież trudne aby znaleźć jakieś rzetelne źródło które pokazałoby te wszystkie kłamstwa.

No i co z tego? Nie żyjemy w Korei Północnej gdzie każe się 3 pokolenia wstecz i w przód za zbrodnie jednostki.

A po za tym idąc Twoim tokiem "myślenia" - jeżeli Twój dziadek, czy tez pra pra dziadek, ukradł kiedyś coś ze sklepu, to ty również stajesz się złodziejem?
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2012, 18:00 przez Anioł, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
D.Konrad
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: D.Konrad » 07 kwietnia 2012, 18:00

Anioł pisze:Skoro GW tak bardzo kłamie to czemu masz problem z pokazaniem nam tych kłamstw? Nie powinno być to przecież trudne aby znaleźć jakieś rzetelne źródło które pokazałoby te wszystkie kłamstwa.

A po co?
Co bym nie pokazał , dla was i tak to nieważne.
Pokazalem na forum setki afer , oszust PO , ale panowie tego nie widzą udają ze nie ma tematu.
Temat jest bo złodzieje na czele z rudym niedługo odpowiedza za swoje oszustwa.

[ Dodano: Sob 07 Kwi, 2012 ]
Anioł pisze:Skoro GW tak bardzo kłamie to czemu masz problem z pokazaniem nam tych kłamstw? Nie powinno być to przecież trudne aby znaleźć jakieś rzetelne źródło które pokazałoby te wszystkie kłamstwa.

No i co z tego? Nie żyjemy w Korei Północnej gdzie każe się 3 pokolenia wstecz i w przód za zbrodnie jednostki.

A jeżeli Twój dziadek, czy tez pra pra dziadek, ukradł kiedyś coś ze sklepu, to ty również stajesz się złodziejem?

On nie ukradł , tylko wydawał wyroki śmierci.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 18:03

Pokazalem na forum setki afer , oszust PO , ale panowie tego nie widzą udają ze nie ma tematu.

No ale gościu, plujesz że ludzie są manipulowani przez media, a sam wrzucasz nam tutaj kawałek materiału który z daleka śmierdzi manipulacją i nie ma w sobie krzty prawdy i mamy Tobie uwierzyć? Nie mamy wypranych mózgów, nie wierzymy w to co napisał jakiś anonimy koleś na jakimś zapomnianym przez świat blogu. Daj nam jakieś sensowne źródła kłamstw GW to Ci uwierzymy.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Czy jeżeli Twój dziadek ukradł coś ze sklepu, to czy ty automatycznie stajesz się złodziejem?

Awatar użytkownika
D.Konrad
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: D.Konrad » 07 kwietnia 2012, 18:06

Anioł pisze:

No ale gościu, plujesz że ludzie są manipulowani przez media, a sam wrzucasz nam tutaj kawałek materiału który z daleka śmierdzi manipulacją i nie ma w sobie krzty prawdy i mamy Tobie uwierzyć? Nie mamy wypranych mózgów, nie wierzymy w to co napisał jakiś anonimy koleś na jakimś zapomnianym przez świat blogu. Daj nam jakieś sensowne źródła kłamstw GW to Ci uwierzymy.

Czy jeżeli Twój dziadek ukradł coś ze sklepu, to czy ty automatycznie stajesz się złodziejem?

Czy naprawdę myślisz że zależy mi na tym abyś mi uwierzył?
Tacy ludzie jak ty nie uwierzą bo żyjesz w świecie fikcji.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 18:12

Czy naprawdę myślisz że zależy mi na tym abyś mi uwierzył?
Tacy ludzie jak ty nie uwierzą bo żyjesz w świecie fikcji.

Ja żyje w świecie fikcji?

To nie ja wierzę politykom, to nie ja wierzę w brednie wygadywany w filmikach z youtuba, to nie ja czytam różnego rodzaju blogi tworzone przez anonimowych internatów, to nie ja siedzę na forum i krzyczę że rząd jest taki siaki i owaki w taki sposób jakby był to Twój życiowy cel. Już dawno stwierdziłem że nie warto ufać żadnym politykom, nie warto wierzyć w to co się przeczyta w internecie czy też usłyszy w mediach. Gdy mam wolną chwilę dyskutuje sobie z osobami takimi jak ty, co to wierzą że ich kochani politycy mają wyłączność na prawdę, że wpisy anonimowych internatów zawierają całą prawdę na temat rządu. Takie rozmowy utrzymują mnie w przekonaniu że nie warto wierzyć politykom ani temu co się wyczyta w internecie bo to krótka do droga do bycia zmanipulowanym idiotą.

Aha i zapomniałbym...

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 07 kwietnia 2012, 18:16

D.Konrad pisze:On nie ukradł , tylko wydawał wyroki śmierci.

PISowcy mają dziwny zwyczaj wywlekania czego się da z przeszłości. I za cholerę nie potrafią nawet udawać iż w tej kwestii są obiektywni.

Dla przykładu życiorys Michnika, wielkiego wroga:

W latach 1968–1989 należał do głównych organizatorów antykomunistycznej opozycji w PRL[1]. Był uczestnikiem wydarzeń marcowych w 1968, działaczem Komitetu Obrony Robotników i „Solidarności”, był więziony i represjonowany jako więzień polityczny. Od 1989 do 1991 sprawował mandat posła na Sejm kontraktowy. Jest kawalerem najwyższych odznaczeń państwowych: polskiego Orderu Orła Białego i francuskiej Legii Honorowej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

i wielkiego bohatera Rymkiewicza:
Syn prozaika Władysława Szulca, pochodzenia niemiecko-polskiego i lekarki Hanny z Baranowskich herbu Tuhan, pochodzenia tatarsko-niemieckiego. Rodzina zmieniła nazwisko Szulc po niemieckim przodku pod wpływem wojennych przeżyć w połowie lat 40 (nazwisko Rymkiewicz było przedwojennym pseudonimem literackim Władysława Szulca)[1]. Po wojnie rodzina jego osiedliła się w Łodzi. Rodzice poety należeli do PZPR, a on sam do Związku Młodzieży Polskiej[2]. W Łodzi Rymkiewicz uczęszczał do szkoły średniej, a następnie ukończył filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. W 1994 otrzymał tytuł naukowy profesora.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%8 ... Rymkiewicz

Mi osobiście wokół dupy lata kto kim był kiedyś ale jeśli już ktoś komuś coś zarzuca to niech już będzie konsekwentny wobec wszystkich albo milczy!

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 07 kwietnia 2012, 23:11

ten Michnik to widzę wzór cnót i zalet tu masz jego życiorys i powiem ci że nieco się różni o twojego http://www.mail-archive.com/prawica@zas ... 05200.html
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 07 kwietnia 2012, 23:55

O, i tu się rodzi pytanie, co sprawiło że uwierzyłeś w informacje które autor przedstawił w artykule?

Źródła informacji, hmm, no to raczej nie to, bo nic w artykule o źródłach nie ma. Hmm, a może to wiarygodność autora który jest znany na całą Polskę, posiada wiele nagród dziennikarskich i nie tylko, no nie można o nim złego słowa powiedzieć...hmm... no to też nie może być to, bo nie znalazłem praktycznie nic na temat autora. A może to wiarygodność samej gazety... hmm... no ale w sumie przegrała ona proces z Michnikiem i musiała prostować swoje wypowiedzi, pomijając już to kto napisał ten list.

No cóż to może być takiego w tym artykule co sprawia że staje się on wiarygodny, może nam powiesz dziki00. Jestem naprawdę ciekaw.

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 08 kwietnia 2012, 00:13

Jest tak dlatego bo ma konkurencję. Ale przeciwnicy zawsze zareklamują

Tak nie do końca. Prasa po prostu umiera, sprzedaż wszystkim spada.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 08 kwietnia 2012, 00:28

Tam gdzie Faktowi o 2,5% tam GW o 10 :wink:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Wróć do „Prasa”