PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prasa

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 18 czerwca 2011, 15:18

Tak samo jakby czytał i polecał Fakty i mity bądź Nie

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 18 czerwca 2011, 15:42

ja kiedyś czytałem nawet "gazetę polską" dosyć regularnie, ale tylko tygodnik (teraz "nowe państwo", wtedy "niezależna gazeta polska"). nie wiem czy dalej jest ten dział w "nowym państwie", ale zawsze lekturę zaczynałem od działu literackiego, tam były biogramy różnych pisarzy i poetów, którzy w swojej twórczości poruszali wątki antykomunistyczne - i to mi się podobało. mnie tzw. "bieżąca polityka" nie bardzo interesuje, chociaż znajdowałem w "gapie" dosyć ciekawe artykuły, np. na temat powiązań między samoobroną, a rosyjską mafią i ruskimi postkomunistami.
w kwestiach społecznych czy ekonomicznych dawali radę, z wieloma poglądami się nie zgadzałem, ale rozumiem konwencję.

w swoim czasie regularnie kupowałem też "politykę" i "wprost", bywało, że "przekrój". teraz już nie kupuję żadnego tytułu, chyba, że zainteresuje mnie temat na okładce. częściej po prostu szukam w internetowych archiwach różnych czasopism artykułów opisujących interesujące mnie problemy.
ale ostatnio znowu zacząłem kupować "forum", bo pasuje mi formuła przedruków najciekawszych artykułów ze świata. "angora" to już jednak nie to.

sporadycznie kupuję czy przeglądam "frondę", "liberte" , "krytykę polityczną" (jeżeli temat numeru mnie interesuje); z dzienników "rzeczpospolitą" i "gazetę prawną". i chyba to by było na tyle. aha, "mać pariadka" jeszcze była ;) no i "obywatel".

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2012, 17:28

http://www.tvn24.pl/oszukana-ws-ksiezne ... 234,s.html

super pismaki na pewno się bardzo przejęły.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Prasa”