PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prasa

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 06 grudnia 2004, 14:24

Internet , "Nie" , Fakty i Mity , Przekrój i to przez wiekszosc czasu , czasem wpadnie jakis prawicowy szmatławiec albo jeszcze rzadziej lewacka gazetka .

Maxav
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Maxav » 06 grudnia 2004, 14:28

"Nie", czasem "Rzeczypospolita",ostatnio coraz rzadziej "Fakty i Mity"

Astral_Giordano
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Astral_Giordano » 06 grudnia 2004, 17:10

Interia, Newsswek. KŚ Eskepert, Fakty i Mity, Dziennik Zachodni.

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 06 grudnia 2004, 17:59

No to ja będe w miare orginalny bo : GW , Newsweek , Wprost , czasem politykę , Profit(Frobes obecnie) , Businnes Week,czasem Puls Biznesu, czasem Businnesmen magazine , no i internet WP i ONET i odczasu do czasu GAZETA.PL .
Do moich przedmówców nie dziwie się że prezentują takie poglądy po lekturze NIE czy Fakty i Mity też bym takie teorie stawiał jak wy ;)

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 06 grudnia 2004, 18:26

Z dziennikow to chyba tylko Rzeczpospolita , czasem Gazeta Prawna.
- choc czasem gdy jestem w podrozy zerkam do lokalnych produktow :D (ale raczej dla rozrywki)
Do tego radiowa trojka - i w necie kiosk onetu .. (oraz co popadnie - to chyba nalog ...

(polecam tez salony Empik - jest tam sporo "niszowej prasy" - prawdziwe rodzynki produkowane w technice "powielaczowej" :D

Awatar użytkownika
Templariusz
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Templariusz » 06 grudnia 2004, 19:16

"Dziennik Polski", "Najwyższy Czas", "Chip".

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 07 grudnia 2004, 00:09

Do moich przedmówców nie dziwie się że prezentują takie poglądy po lekturze NIE czy Fakty i Mity też bym takie teorie stawiał jak wy Wink

O gustach się nie dyskutje :wink: Do twoich gazetek też jest co przygadać , ale nie o tym temat . Ja zresztą mam spory dystans do tego co kupuje , są w
dużej mierze reakcyjne , ale nic lepszego nie ma .

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 07 grudnia 2004, 12:37

Kosai pisze:O gustach się nie dyskutje :wink: Do twoich gazetek też jest co przygadać , ale nie o tym temat . Ja zresztą mam spory dystans do tego co kupuje , są w
dużej mierze reakcyjne , ale nic lepszego nie ma .

No dokladnie - a maxik dosc fundamnetalistycznie pojmuje wiedze z GW , Wprost czy Newsweeka :D - a to wiele tlumaczy... W koncu skas sie wziela powszechana nazwa Gazeta Wybiórcza - tudziesz Wyboczona :D

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 07 grudnia 2004, 13:03

A ja sie zastanawiam jak można czytać "nie" albo "fakty i mity". Rozumiem, że o gustach się nie rozmawia, ale nikt mnie nie przekona, że te tytuły są obiektywne.

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 07 grudnia 2004, 13:07

ksaw pisze:A ja sie zastanawiam jak można czytać "nie" albo "fakty i mity". Rozumiem, że o gustach się nie rozmawia, ale nikt mnie nie przekona, że te tytuły są obiektywne.

No ja z takich samych powodow nie biore nawet do reki GW i dziwie sie ze ktos moze "to" kupowac :D - gusty i tyle.
A poza tym - obiektywne media w Polsce to cos nie instiejacego - sa poprostu mniej lub bardziej zorientowane w danym kierunku.. i kreuja swa wlasna "polityke informacyjna" - inna rzecz to rzetelnosc.. wiarygodnosc etc.

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 07 grudnia 2004, 13:12

wrem pisze:
ksaw pisze:A ja sie zastanawiam jak można czytać "nie" albo "fakty i mity". Rozumiem, że o gustach się nie rozmawia, ale nikt mnie nie przekona, że te tytuły są obiektywne.

No ja z takich samych powodow nie biore nawet do reki GW i dziwie sie ze ktos moze "to" kupowac :D - gusty i tyle.
A poza tym - obiektywne media w Polsce to cos nie instiejacego - sa poprostu mniej lub bardziej zorientowane w danym kierunku.. i kreuja swa wlasna "polityke informacyjna" - inna rzecz to rzetelnosc.. wiarygodnosc etc.

Zgadzam się z toba w całej rozciągłości :D Musimy jeszcze poczekać na media naprawde obiektywne.

btw...Wyborcza jest ulubionym tytułem pana, który pyta "co z tą Polską" :wink:

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 07 grudnia 2004, 14:04

ksaw pisze:btw...Wyborcza jest ulubionym tytułem pana, który pyta "co z tą Polską" :wink:

Polsat , Wybrorcza , RMF - wspolna linia polityczna i dosc silna indoktyrnacja informacyjna ;)

A ostatnio ten pan pytal o to w Kijowie :D ( na stronce ma wywiad z Juszczenką ... ciekawe jaka odpowiedz dal na ot pytnie.. )

Ale ogolnie lisek cienko przedzie i jak tak dalej pojdzie to go zdejma.. Nawet na jego forum na WP jakos ruch zamarl..

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 07 grudnia 2004, 20:49

Nie ma obiektywnych mediów i nigdy nie twierdziłem że Nie lub FiM do takowych należą .

Lechoo
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Lechoo » 13 grudnia 2004, 12:03

"Wiedza i Życie", "Fakty i Mity", "Scientific American", "Zeszyty Naukowe Studenckiego Koła Naukowego Prawników", "Palestra" i wiele wiele innych...
Nie można też zaniedbywać białego wywiadu - stąd też czasem czytuję: "Najwyższy Czas", "Opcja na Prawo", "Nasz Dziennik", "Biuletyn Informacyjny IPN", "Nowe Państwo"...
Quidquid agis prudentur agas...

Awatar użytkownika
stett
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: stett » 20 stycznia 2005, 12:57

A kto powiedział, że ktoś kto to czyta wymaga obiektywnego spojrzenia na to oczym one piszą :?:

Wróć do „Prasa”