PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Prasa

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 20 stycznia 2005, 12:59

w/g kolegi "ksaw" samo wzięcie do ręki "niesłusznego" pisma powinno skutkowac przynajmniej pokrzywką na rekach :D

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 20 stycznia 2005, 15:28

Żeby tylko pokrzywką, to prowadzi to trądu :!: :!: :D
Poważnie, zostańmy przy tradycyjnym- "o gustach się nie dyskutuje".

Lisq
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Lisq » 08 marca 2010, 00:42

od lat czytam Gazetę Wyborczą, czasem też Głos Szczeciński.

od paru tyg zacząłem regularnie kupować prasę społeczno-polityczną. Polityka, Newsweek, Wprost, Przegląd, Przekrój, Forum, Angora.

Angorę raczej przestanę kupować, bo nudy.
Forum ma ŚWIETNE artykuły zagraniczne, są różnorodne i profesjonalnie napisane. i długie (wbrew pozorom, to zaleta!) (aż żal, że takich nie ma w Polsce...).
Przegląd - czasem nudnawy, ale czasem trafiają się ciekawe artykuły. Najlepsze są felietony, wypowiedzi, itp. No i poglądowo jakby się ze mną zgadza ten tygodnik.

Reszty jeszcze nie zdążyłem dokładnie przejrzeć. Narazie wiem jedno - FORUM na stałe zagości u mnie.

Awatar użytkownika
Marszałek1
Wójt
Wójt

Postautor: Marszałek1 » 08 marca 2010, 17:07

Skończ z wspieraniem czerwonych z GW.Nie kupuj tego ścierwa ponieważ z tej gazety można dowiedzieć się tylko o wiadomej nacji która na stałe gości w Polsce- nie wspieraj ich :mrgreen:
Newsweek wydaje się być przyjemną gazetą, czytanie sprawia przyjemność i można dowiedzieć się z niej wielu ciekawych rzeczy.Polecam Fokus Historia, dość ciekawa interpretacja znanej nam już wcześniej historii. :mrgreen:
,,Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.,,

Zapraszam serdecznie: //\\ http://felietonzabki.blox.pl/html .

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 marca 2010, 17:44

Marszałek1 pisze:Skończ z wspieraniem czerwonych z GW.Nie kupuj tego ścierwa ponieważ z tej gazety można dowiedzieć się tylko o wiadomej nacji która na stałe gości w Polsce- nie wspieraj ich :mrgreen:

Marszałku ostrzegam :evil: . Jeżeli nie potrafisz dyskutować bez uporczywego przywoływania własnych uprzedzeń może czas zmienić forum?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Marszałek1
Wójt
Wójt

Postautor: Marszałek1 » 08 marca 2010, 23:46

Czyżbyś marchewko poczuł się urażony?
Czy moje ,,uprzedzenia,, tyczą się też Ciebie? :roll:
Dlaczego mówienie na tym forum o wiadomej narodowości jako ,,wiadoma narodowość,, jest czymś złym prowadzącym do strzeżenia mnie?
,,Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.,,

Zapraszam serdecznie: //\\ http://felietonzabki.blox.pl/html .

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 09 marca 2010, 08:06

Ja rozumiem że we własnym przekonaniu sprytnie zamaskowałeś swoje intencje ale nie sądź innych własna miarą, nie jesteś tak cwany jak ci się wydaje.

Do antysemickich masturbacji służy specjalny temat gdzie na prawach rezerwatu reguły zostały rozluźnione. W ramach innych tematów takiego podejścia tolerować nie będę.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 17 czerwca 2011, 12:25

Nie wiedziałem gdzie wrzucić. To artykuł z internetowej strony Rzepy, zapewne w papierowym wydaniu (jeśli by się ukazał) to bardziej obszerny, ale wrzucam.
"PO – PiS-owa współpraca bez kamer" http://www.rp.pl/artykul/16,675210_PO_P ... kamer.html

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 czerwca 2011, 14:47

No. Mówiliśmy o tym, ale jak posluchać WZ to partie z innej planety. inny walą PISNSDAP.

prawdziwą różnicą jest dla mnie Prezes. reszta ludzi to kwestia dogadania.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 18 czerwca 2011, 10:37

Jakoś nikt tutaj na forum nie wspomniał o zgodnym wyborze nowego szefa IPN co ja osobiście odebrałem bardzo dobrze.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 18 czerwca 2011, 10:42

Waga pisze:Jakoś nikt tutaj na forum nie wspomniał o zgodnym wyborze nowego szefa IPN co ja osobiście odebrałem bardzo dobrze.

Przegapiłeś więc to: http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5286

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 18 czerwca 2011, 10:49

To wszystko było napisane sporo dni przed wyborem Kamińskiego na szefa IPN a ja miąłem na myśli właśnie ten zgodny wybór. Ale dzięki za link, są dni, kiedy nie mam po prostu czasu wejść na forum i spokojnie poczytać, więc sporo mi umyka.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 czerwca 2011, 12:17

Gorszy od ś.p. Kurtyki chyba nie będzie bo ten ustawił poprzeczkę na niebotycznie wysokim (niskim) poziomie. Wolał bym człowieka z poza IPN który by tym towarzystwem wstrząsnął ale mamy jak mamy.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
analogowy
Stażysta
Stażysta

Postautor: analogowy » 18 czerwca 2011, 14:55

Generalnie czytam Gazetę Polską, która polecam z czystym sumieniem.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 18 czerwca 2011, 15:07

analogowy, na starcie przykleiłeś sobie łatkę "oszołoma". Jako że jesteś nowy, to masz prawo nie wiedzieć, że każdy czytelnik tej gazety jest uważany za spiskowca i pisowca, nawet się ładnie zrymowało. Życzę, udanej przygody z forum :smile:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Wróć do „Prasa”