PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Moja własna tragedia z "Gazetą Wyborczą"

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 02 września 2013, 15:40

rozumiem, że GW to nie wasza linia światopoglądu ale dorabianie na siłę jakie teraz uskuteczniacie jest śmieszne.

Nie byłem na forum parę dni , czytam drugi z rzędu temat i...znowu bredzisz.
Bronić GW to już trzeba być całkowitym hipokrytą , ja ci pokazałem ich nastawienie komusze co do pewnych spraw, ale jakoś nie raczyłeś odpowiedzieć , a mi się pisać jeszcze raz nie chce.

Fajnie, ale takie bajki to nie nam opowiadaj. Ta gazeta ma wyrażnie antypolski, filosemicki i antyklerykalny profil którego się trzyma. Podwójna moralność GW po raz enty

Ja wiem że GW to ścierwo , ale nie widzę podstawy , żeby oburzać się z powodu takiego czegoś co TY przedstawiasz. Bo takie coś każdej gazecie może się zdarzyć i tyle . Ja nie gardzę nimi przez takie pseudo wpadki i doszukiwania narodowców , tylko konkretne sytuacje ich ideologicznego nastawiania , oraz często nieobiektywistycznej postawy . Możesz Nazhgul powiedzieć to samo o Maxie , bo czy jest obiektywny ? Nie. Mówi w końcu coś , czego od innych byśmy nie usłyszeli. Przedstawia drugą stronę ważnych spraw , ale co ja Ci będę tłumaczył. I tak zaprzeczysz wszystko co on powie a TOM TV uwielbisz , które jest stertą bzdur , co komentowałem i szczerzę mówiąc , nie dotrwałem do ich końca.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 02 września 2013, 16:54

Nie byłem na forum parę dni , czytam drugi z rzędu temat i...znowu bredzisz.
Bronić GW to już trzeba być całkowitym hipokrytą , ja ci pokazałem ich nastawienie komusze co do pewnych spraw, ale jakoś nie raczyłeś odpowiedzieć , a mi się pisać jeszcze raz nie chce.
argumnet ostatecznej obrazy. tylko nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem.
ja ci pokazałem ich nastawienie komusze

r
ozumiem, że GW to nie wasza linia światopoglądu

wiec jak jest - umiesz czytać czy po prostu każdy kto nie ma jaśnie oświconego korwinowego światopoglądu zawsze kłamie?

w przeciwieństwie do krytyków GW potrafię krytykować obiektywnie a nie tylko tupu - to komuchy a Michnik "przeproś za brata". max waszych możliwości to doszukiwanie się 5 piętrowych podtektów i złożonych jak szyfr niecnych palnów propagandowcyh Michnika.
GW ma swój światopogląd i go nie kryje. to, że komuś wydaje się "antypolski" wisi mi zwiędłym kalafiorem. mnie interesują fakty a poglądy ma każdy. i może mieć jakie chce. jak ci się nie podoba to nie czytasz.
jak nie czytasz to się nie wypowiadaj o nich.
ja czytam raz na mies, tak jak np. Uwarzam Rze ale nie dostaję cięczki gdy coś tam przeczytam coś co mi się nie podoba jak połowa tego forum.
Ostatnio zmieniony 02 września 2013, 17:00 przez Nazgul, łącznie zmieniany 1 raz.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 02 września 2013, 17:00

No na pewno nie nasza linia światopoglądu. Jakby była nie też nie Twoja , to byś powiedział Nasza , albo dodał "ani moja" czy coś w tym rodzaju. Natomiast w tych artykułach nie widzisz żadnej różnicy , różnicy słownej. Mnie mało obchodzi i ta sytuacja i w ogóle nie przyczepiam się do tego - aczkolwiek nie widzieć różnicy między tymi dwoma artykułami to trzeba być ślepcem , albo osobą którą za wszelką cenę chce coś udowdonić i posuwa się do pseudo argumentowania , przyczepiania się do szczegółów lub całkowitego ignorowania pewnych faktów i szczegółów.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 02 września 2013, 17:02

nie widzę. nie mam wirtualnego skanera wykrywania antypolskości i straszliwego planu w dwóch artykuląch które dzieli 6 lat . :lol:
to co się dzieje na prawicy wokół GW to ciężka fobia wymagająca leczenia.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 02 września 2013, 17:04

w przeciwieństwie do krytyków GW potrafię krytykować obiektywnie a nie tylko tupu - to komuchy a Michnik "przeproś za brata". max waszych możliwości to doszukiwanie się 5 piętrowych podtektów i złożonych jak szyfr niecnych palnów propagandowcyh Michnika.

Właśnie widzę , po argumentacji TOM TV , przez Ciebie pochwaloną. U niego błędów się nie doszukiwałeś , u Maxa już owszem. Bo to nie Twój światopogląd. Tutaj obiektywną aktywną osobą jest tylko Lolek i nikt więcej , tak dla twojej świadomości.

[ Dodano: Pon 02 Wrz, 2013 ]
nie widzę. nie mam wirtualnego skanera wykrywania antypolskości i straszliwego planu w dwóch artykuląch które dzieli 6 lat . :lol:
to co się dzieje na prawicy wokół GW to ciężka fobia wymagająca leczenia.

Po pierwsze , nigdzie nie napisałem że jest antypolska , aczkolwiek wszystko co socjalistyczne jest antypolskie bo nastawia się nie na dobro państwa ,a na jakieś fanaberia . Po drugie , mówiłem już że ten artykuł który został przedstawiony - wali mnie i się do niego nie przywalam , ale Tobie mówić i 100 razy to ty dalej swoje. Żeby z Tobą normalnie pogadać , trzeba wyciągać z Ciebie , Twoje zdanie , bo jesteś ignorantem.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 02 września 2013, 17:57

o jesuzie , wykryłeś mój syjonistyczny spisek z TOM TV. :smile:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 02 września 2013, 19:51

Żadnych spisków nigdzie nie widzę. Ja nie Macierewicz.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 02 września 2013, 20:01

http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,12997 ... NajCzytSST

I znowu zaszczana wybiórcza próbuje bronić Sowietów i komunistów. Normanie jakbym czytał wypowiedzi Nazgula z forum. Chyba współpracujecie.
Long live Europe!

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 02 września 2013, 20:02

Kim jest Tom TV, to jakiś bloger ?Linki ,sznurki ,namiary na tego oficiela ?

Blitzwing pisze:http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,129976,14522596,_Czas_honoru____nowy_sezon_od_niedzieli_w_TVP__Komunisci.html#TRNajCzytSST

I znowu zaszczana wybiórcza próbuje bronić Sowietów i komunistów. Normanie jakbym czytał wypowiedzi Nazgula z forum. Chyba współpracujecie.

Wybacz Gówna sie nie czyta ,gówno się wtłacza.
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 02 września 2013, 20:27

W sumie racja. Zrównywanie nazizmu z komunizmem to spory nietakt. Wszak komunizm był nieporównywalnie gorszy.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 02 września 2013, 21:02

Kim jest Tom TV, to jakiś bloger ?Linki ,sznurki ,namiary na tego oficiela ?

http://www.youtube.com/watch?v=wi02bTv0GhI

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 02 września 2013, 21:25

Nazgul pisze:o jesuzie , wykryłeś mój syjonistyczny spisek z TOM TV. :smile:

mateuszjkl pisze:http://www.youtube.com/watch?v=wi02bTv0GhI

O Jezu twoje argumenty, znów rozjebały mnie na łopatki .
Jesteś idioto chory, lać się kwasem ,Ty jesteś chory ?
Straciła kontrole nad sobą , uderzyła ją . To nie meksykańska sraczka .
Idiota sam się uzupełni ,panowie sa środki ,to można leczyć.
POLECAM

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 02 września 2013, 21:39

Ale burak w tym TomTV. Mógłby jeszcze wyjść z tego z twarzą i ogłosić, że to był kabaret, tak jak np. tu:

http://www.youtube.com/watch?v=jT7NQk5N0qY
Long live Europe!

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 02 września 2013, 21:45

Blitzwing pisze:Ale burak w tym TomTV. Mógłby jeszcze wyjść z tego z twarzą i ogłosić, że to był kabaret, tak jak np. tu:

http://www.youtube.com/watch?v=jT7NQk5N0qY

Ale skończył by jak Ewa Drzyzga ,czyli kabaret.

Wróć do „Prasa”