PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Inne felietony, inni felietoniści

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 11 lutego 2011, 13:52

Marchewa pisze:Meller został PiSowskim guru.

Taa, pokochałem Go od razu. Nie pleć bzdur.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 lutego 2011, 13:59

Nie ty ale już parę tekstów widziałem chwalących jego rozsądek i to ze "przejrzał na oczy".
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 11 lutego 2011, 13:59

Aha, no spoko :grin:

Na facebook'u już mu z 900 osób kliknęło lubię to, he he.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 lutego 2011, 14:00

Tylko to ze nie lubi PO nie oznacza że zagłosuje na PiS.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 11 lutego 2011, 14:02

Ja to wiem. Jestem przekonany że nie zagłosuje na PiS.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 lutego 2011, 18:26

Bilu1939 pisze:Ja to wiem. Jestem przekonany że nie zagłosuje na PiS.

No to doszedłeś do największej wady PiSu.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 11 lutego 2011, 18:30

Mówię o Mellerze, nie zrozumieliśmy się? :grin:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 11 lutego 2011, 18:33

Bilu1939 pisze:Ja to wiem. Jestem przekonany że nie zagłosuje na PiS.

Marchewa pisze:No to doszedłeś do największej wady PiSu.

Bilu1939 pisze:Mówię o Mellerze, nie zrozumieliśmy się?

Dobre. Więcej takich głosów jak Mellera potrzeba i tak jak Bilu "zauważył" niewielu to zrozumie. he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 12 lutego 2011, 20:05

Tekst znalazł się pod lupą prokuratury. Być może sprawą zajmie się też parlamentarny Zespół ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji.

Obrazek

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 12 lutego 2011, 21:30

Bilu1939 pisze:Zespół ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji.

Chyba po to żeby autorowi dać kwiaty sadząc po składzie zespołu.

Gonzalez Suarez

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 12 lutego 2011, 21:53

No tak. Nie zajęliby się tym - to Marchewa powie, że sprzyjają. Zajęli się - to Marchewa mówi, że po to by dać kwiatki.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 12 lutego 2011, 21:56

zuikaku, w 10 min. na Salonie 24 znajdziesz większe akcje niż jakiś nie spełna rozumu bloger chcący powiesić Tuska. Rymkiewicza za "Wieszanie" też będziemy ścigać? Bo dostrzegam inspiracje. W internecie od zawsze jest dużo wariatów. Trzeba się przyzwyczaić.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 13 lutego 2011, 10:08

Marchewa pisze:Chyba po to żeby autorowi dać kwiaty sadząc po składzie zespołu.

Dokładnie tak jak powiedział Zui. I tak źle i tak niedobrze. Jakiekolwiek ich działanie będzie dla was bee.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 13 lutego 2011, 13:52

Aj tam, wielkie oburzenie. Takie samo plakanie bylo jak Palikot chcial wieszac czy tam patroszyc Kaczynskiego. Obie sprawy sa smieszne, politycy swoimi dzialaniami dotykaja milionow a potem zdziwienie i oburzenie ze jednak nie wszyscy ich kochaja i szanuja.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 16 lutego 2011, 07:22

Czas niepłacenia rachunków - I. Janke

Unijny komisarz mówi wprost: chwaliliście się cały czas, że kryzys przeszliście dobrze, że jesteście zieloną wyspą, macie dobre wyniki, no to tnijcie budżet teraz, a nie za dwa lata.

Olli Rehn nie chce się zgodzić na propozycję polskiego ministra finansów, żeby plan cięć, czyli redukcji deficytu do poziomu 3 proc., przesunąć do 2013 r. To zaś oznacza, że budżet na 2012 r., uchwalany jesienią tego roku, musi już pokazywać, gdzie rząd będzie ciął wydatki. A jesień tego roku to czas wyborów parlamentarnych.

Nie dziwię się, że Donald Tusk i Jacek Rostowski chcą takie decyzje przesunąć na rok powyborczy, kiedy już skończy się czas kampanijnych obietnic. Z politycznego punktu widzenia to zupełnie zrozumiałe. I trudno mi uwierzyć, by jakikolwiek rząd na świecie przedstawiał plan bolesnych ograniczeń tuż przed wyborami.

Ale to już problem Platformy Obywatelskiej i jej szefa. Gdyby Tusk zrobił to wcześniej, dziś nie miałby problemu. Politycy PO chętnie zasłaniali się kryzysem i tym, że w trakcie tąpnięcia na rynkach trudno robić radykalne oszczędności. To prawda, ale można było je zacząć robić przed kryzysem albo wtedy, kiedy najtrudniejszy moment minął.

Ekonomiści, także ci, którzy długo wspierali Platformę, mówili o tym wiele razy. Także komentatorzy „Rzeczpospolitej” apelowali o to w dziesiątkach tekstów. Rząd jednak wolał prowadzić bezpieczną i kunktatorską politykę, która miała dowieźć PO spokojnie do wyborów. Premier wolał kpić z ekspertów domagających się reform.

Taka polityka się mści i przyjdzie za nią zapłacić rachunek. Trzeba będzie albo toczyć wojnę z Unią, albo uczynić to, co należało zrobić wcześniej. Donald Tusk wciąż ma szansę pokazać, że jest politykiem odpowiedzialnym, dbającym o finanse publiczne.

Nie wiem, czy na obniżeniu deficytu w 2012 r. skorzystałaby Platforma Obywatelska, choć – kto wie – może wyborcy doceniliby taki krok. Na pewno jednak skorzystałaby na tym Polska, skorzystałby budżet, skorzystalibyśmy my, obywatele. A przecież politykom chodzi o dobro państwa i obywateli, prawda?

http://blog.rp.pl/janke/2011/02/15/czas ... rachunkow/

Wróć do „Prasa”