PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Komorowski to marionetka w rękach Rosji

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Roman
Stażysta
Stażysta

Postautor: Roman » 24 marca 2011, 21:42

Dla mnie B. Komorowski od początku był "b. cienki". Podczas kampanii wyborczej zrobił wiele wpadek i nietaktownych wypowiedzi, że wówczas można było już sądzić, o jego poziomie intelekualnym. Teraz dopiero możemy się wstydzić, tylko, że media próbują tuszować. Gdyby takie wpadki przydarzyły się śp. L. Kaczyńskiemu, to media conajmniej przez kilka miesięcy nie zostawiłyby suchej nitki na Nim.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Re: Komorowski to marionetka w rękach Rosji

Postautor: MatiZ » 24 marca 2011, 21:48

danuuuta pisze:Komorowski to marjonetka w rękach Rosji i WSI W jego rządzie do łask wróciła unia wolności . Kieruje on się dobrem swoich mocodawców a nie dobrem Polsdki i polskiego narodu Mają polacyb co chcieli jak bie umią myśleć prz wyborach tylko ulegają propagandzie to wybrali kukłe on nie jest moim prezydentem i nie mam dls n iego żadnego szacunku bi na jego widok wyłanczam telewizor i radio Mieli polacy prawdziwego męża stanu ale był niewygodny dla toważyszy ze wschodu to go zabili przy pomocy własnych klakierów .

Laska widzę z kancelarii Prezydenta :twisted:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 24 marca 2011, 21:50

A być może Komorowski taki słaby na pewno nie ideał. Ale to wtedy jaki poziom osiągnął jego kontrkandydat?

Roman
Stażysta
Stażysta

Postautor: Roman » 24 marca 2011, 22:03

myślę, że każdy inny byłby lepszym prezydentem niż obecny. Aż stach i wstyd jak będzie przyjmował następne delegacje rządowe.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 24 marca 2011, 22:20

myślę, że każdy inny byłby lepszym prezydentem niż obecny.

Poważnie?
Nawet ten, który już nie jest naćpany?

Roman pisze:Aż stach i wstyd jak będzie przyjmował następne delegacje rządowe.

Masz na myśli parasol czy krzesło?
A może wciskanie się na siłę do rozmów międzyrządowych na pośmiewisko całej EU?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Roman
Stażysta
Stażysta

Postautor: Roman » 25 marca 2011, 23:03

mam na myśli parasol, a przede wszystki fotel fotel!!!!

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 marca 2011, 06:15

Roman pisze:mam na myśli parasol, a przede wszystki fotel fotel!!!!

No to niewiele. Więcej wstydu najedliśmy się za poprzedniego prezia.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: chomiczos » 26 marca 2011, 09:03

No jakby nie patrzeć dużo brakuje naszemu prezydentowi do ideału ... Próbuje zadowolić wszystkich (i lewice i prawice), a wychodzi to tak jak wychodzi (słynne zaproszenie gen. Jaruzelskiego). W kampanii dużo mówił o gospodarce ("gospodarka jest najważniejsza"), a teraz zajmuję się "pierdołami". Szkoda, szkoda ...

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 26 marca 2011, 09:15

Worek pisze:Więcej wstydu najedliśmy się za poprzedniego prezia.

Łącze się Worek z Tobą w "bulu i nadzieji", bo trudno mówić abyśmy najadali się wstydu za kadencji ambitnego prezydenta. Teraz masz buraczka, niewychowanego. 10x razy lepszy był Olek Kwaśniewski, a gdyby nie chlał to w ogóle już by przewyższał Komo o kilkanaście poziomów.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 marca 2011, 09:19

Bilu1939 pisze:ącze się Worek z Tobą w "bulu i nadzieji", bo trudno mówić abyśmy najadali się wstydu za kadencji ambitnego prezydenta.

Ty się nie wstydziłeś a ja tak. Wpychanie się na siłę na spotkania premierów i obrażanie na wszystkich dookoła było dla mnie wstydem.

W połączeniu z poranioną Fotygą mamy komplet międzynarodowej bardachy jaką zafundował nam PiS.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 26 marca 2011, 16:54

Worek pisze:W połączeniu z poranioną Fotygą mamy komplet międzynarodowej bardachy jaką zafundował nam PiS

Prawdziwy dowcip polegał tez na tym że taki np. Janusz Kaczmarek słynny "podwójny agent" był z poręki Prezydenta podobnie jak min. Fotyga. Lech Kaczyński zresztą z Gdańska przyciągnął ze sobą znacznie więcej takich ciekawych "znajomości". Na szkodę własnego brata zresztą. Związki na linii LK i pewna słynna trójmiejska kancelaria to także temat na niejeden ciekawy artykuł. Ale córka musiała gdzieś robić aplikację.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 01 grudnia 2012, 20:00

Worek pisze:Folklor.

Moim zdaniem kompletnie nieszkodliwy za to urozmaica nam pogląd o "niszowych" nurtach politycznych.
Albo zdrowiu psychicznym - do wyboru.

Więc się nie zgadzasz, i popierasz Komorowskiego ? Jednak jak cię spytam, to pewnie będziesz się wypierał PO, a potem znowu nazwiesz wszystkich krytyków psycholami ?
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 01 grudnia 2012, 21:01

Twoja_stara pisze:Więc się nie zgadzasz, i popierasz Komorowskiego ? Jednak jak cię spytam, to pewnie będziesz się wypierał PO, a potem znowu nazwiesz wszystkich krytyków psycholami ?

Nie. Bywały czasy kiedy oddawałem głos nieważny. Tak było kiedy Tymiński konkurował z Wałęsą, tak też było kiedy Wałęsa konkurował z Kwaśniewskim. Oddanie głosu nieważnego było w mojej opinii wyrazem protestu. Z czasem miałem wyrzuty sumienia, że powinienem poprzeć Wałęsę kiedy alternatywą był Tymiński. No ale stało się i po ptakach. Teraz, kiedy mam wybór między PSL, SLD - co nie jest moją bajką a PiS i PO to de facto nie mam wyboru. Tego mojego wyboru oddania głosy nieważnego pozbawiła mnie ordynacja wyborcza i finansowanie partii politycznych. Miałem przez chwilę nadzieję, że RPP trochę tą sytuację zmieni ale oni również uderzają w tą samą populistyczną nutę.
Wracając do tematu. Głosowałem na Bronka i okazało się, że Bronek całkiem dobrze radzi sobie na swoim urzędzie. Urzędzie, który w Polsce powinien obozy polityczne konsolidować, gasić konflikty. To, że Prezes Jarek go kontestuje tylko mnie do Prezesa Jarka zraża. Jaki miałem przy wyborach prezydenckich wybór? Komorowski v. Kaczyński. Prezes Jarek pogrążyłby Polskę w anarchii pełniąc ten urząd. Nie miałem wyboru. Wybrałem mniejsze zło i mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie taki czas kiedy będę wybierał z przekonaniem dobra a nie mniejszego zła.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 01 grudnia 2012, 21:14

Worek pisze:Bywały czasy kiedy oddawałem głos nieważny. Tak było kiedy Tymiński konkurował z Wałęsą, tak też było kiedy Wałęsa konkurował z Kwaśniewskim. Oddanie głosu nieważnego było w mojej opinii wyrazem protestu. Z czasem miałem wyrzuty sumienia, że powinienem poprzeć Wałęsę kiedy alternatywą był Tymiński. No ale stało się i po ptakach.
Ja zagłosowałem wtedy za Wałęsą, wg zasady "mniejszego zła" (w drugim podejściu). Owszem, później słuchać nie mogłem Wałęsy, ale przynajmniej nie musiałem oglądać zbyt długo założyciela partii X z Peru... W życiu trudno o łatwe wybory - między dobrem a złem. W większości będą te niełatwe. Do tych niełatwych wyborów zaliczyłbym głosowanie sporej części społeczeństwa w przeszłości za SLD (czy SdRP), bo "lewica nie kłóci(ła) się tak, jak prawica" (takie wyjaśnienie wtedy słyszałem), a dzisiaj na PO, bo nie ma dobrej (lepszej) alternatywy dla niej.

Komorowski jest dopiero od 2 lat. Kwaśniewski był 10, a Kaczyński 5. Poczekajmy do końca kadencji obecnego.

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 01 grudnia 2012, 21:41

Worek pisze:Prezes Jarek pogrążyłby Polskę w anarchii pełniąc ten urząd. Nie miałem wyboru. Wybrałem mniejsze zło i mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie taki czas kiedy będę wybierał z przekonaniem dobra a nie mniejszego zła.

Ty biedaku, Jarek pogrążyłby kraj w anarchii ?
http://www.wprost.pl/ar/356182/Obawiamy ... e-i-chaos/
Kolejny zbieg okoliczności na tym forum, w którym użytkownik używa identyczne słowa już kiedyś wypowiedziane przez polityka. Wynika z tego wszystkiego, że nie głosujesz na PO, jednak słuchasz ich wypowiedzi z zaciekawieniem, a fakt, że wyrażasz te same opinie znaczy, że zgadzasz się z opinią polityków PO. Jednak pewnie nie popierasz ? ;P
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Wróć do „Prasa”