PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Newsweek

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Newsweek

Postautor: Nazgul » 23 kwietnia 2013, 20:27

http://polska.newsweek.pl/uklad-zamknie ... 2,1,1.html

i reakcja
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1379 ... SlotII3img

bardzo ciekawa sprawa.

wygląda mi to na casus Kluski i JTT gdzie z zwykłych przekrętasów zrobiono ofiary złego fiskusa i symbole walki z państwem.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 23 kwietnia 2013, 21:27

Zamieszanie wokół filmu jest podobne do tego sprzed lat - kiedy zrobiono film "Dług". Kino często rodzi się w takich problemach. I często finansują je prywatne podmioty (w normalnym kraju).

Prokuratura i Sądy nie są w Polsce urzędami darzonymi zaufaniem społecznym - przeciwnie kojarzy się je z hermetyczną klasą uprzywilejowaną. Sądy są złem koniecznym - nie są traktowany jak organ broniący społeczeństwa, nie mają autorytetu. Jakoś nie chce mi się wierzyć że krętacze Polskiego biznesu robią celowo czarny PR prokuraturze a film robi wrażenie na ministrze sprawiedliwości :wink:

Dobrze wiemy że umysłową konstytucje Polskich wysokich funkcjonariuszy publicznych - cechuje brak moralności - odziedziczony po wirtualiach poprzedniego ustroju. I do dziś dobrze oni dbają o swoje bańki mydlane. W końcu ktoś postanowił na tym zwyczajnie zarobić - i zrobił o tym film. A To czy on sam brał w tym udział... to znaczy że wie o czym film finansuje.

To że ludzie skaczą sobie do gardeł grożąc procesami - to też nikogo nie powinno dziwić - bo tak jest przy każdym większym zamieszaniu.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 kwietnia 2013, 21:44

mamy "wspaniałych, uczciwych" przedsiębiorców i "bezstronnych, zaangażowanych" sędziów...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 23 kwietnia 2013, 21:46

Przedsiębiorcy nie są organem instytucjonalnym.

Nieuczciwy przedsiębiorca, nie robi czarnego PR wszystkim innym w takim stopniu jak nieuczciwy prokurator - wymiarowi "S".

Dlatego państwo w takich sporach jest na spalonej pozycji.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 03 lutego 2014, 09:24

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=112232

Oho, chyba kłótnia kochanków. Czy to znaczy, że nie będzie już smutnych, czarno-białych zdjęć Wojewódzkiego przed wyborami z podpisem "Boję się PiS"?
Swoją drogą, tamtym artykułem stracił u mnie cały szacunek. Miałem go za ciętego, odważnego gościa, tymczasem zapaliło się koło dupki, kiedy się okazało że ta partia miała szanse dojść do władzy. I nagle nie było już śmichów politycznych na jej temat (za które dotychczas wypożyczało się sportowy wózek) tylko "ostrzeżenie dla młodych" z poważną miną na okładce gazety byłego już chyba kolegi. Wypełzła niekonsekwencja i brak odwagi.
Tak czy siak, kolejny gwóźdź do trumny Lisa. Newsweek ogólnie lubię, chociaż ostatnio widać że idzie w dół.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Wróć do „Prasa”