PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Gaz Wybiórcza nad przepaścią

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Gaz Wybiórcza nad przepaścią

Postautor: Cynik » 19 grudnia 2015, 14:23

Czy Trwam ma lepszy serwis informacyjny, nie powiedziałbym. Wszyscy i tak ciągną z agencji, z tą różnicą iż GW nie wszystko filtruje. W drukowanych wersjach GW każdy może się wypowiedzieć, więc nie jest to jednostronnie sformatowane medium. Ale w przeciwieństwie do periodyków zorientowanych stricte prawicowo nie ma mecenasów. Ci poddani wolnorynkowym regułom raczej bez mecenanu by nie przetrwali.
Nie demonizujcie GW, bo źdźbło w oku przeciwnika to jednak tylko źdźbło w porównaniu do belki we własnym oku.

A o programach pani Gargas można wiele dyskutować. Swojego czasu przytaczalem tu zapis rozmowy Kulczyka, gdzie Małecki nie przerósł swojego nazwiska w komentarzach. Facet nie rozumiał o czym była rozmowa, Gargasowa za to doszukiwała się w każdym zdaniu sensacji. Dla mnie ale i dla przeciwników gospodarczych Kulczyka wyszly przy okazji ciekawsze tematy i powiem wam że afiszowanie się tą rozmową może dla nagrywającego i dla TV Republika skończyć pozwem ze strony spadkobierców. Przeinaczenia to jedno. Ale rozgłaszanie treści może zaszkodzić zarówno holdingowi jak i interesom kraju. A tu trzeba mieć troszkę wiedzy której pani Gargas po raz kolejny zabrakło.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 grudnia 2015, 14:27

A widział ktoś mnie roztkliwiającego się nad poziomem "Gazety Polskiej" ? Po prostu nie czytam. Co i wszystkim przeciwnikom GW radzę. W końcu wasz hype tylko Michnikowi zwiększa sprzedaż.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 19 grudnia 2015, 14:30

Marchewa, oni nie czytają, info dostają w notkach na fejsiku/emailach z haslem "GW znów kłamie". Nikt nawet nie wysili się by zerknąć do artykułu i go spróbować zinterpretować.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 20 grudnia 2015, 10:30

"kupcie prenumeratę, bo w ten sposób też wspieracie demokrację" - Uśmiałem się. Bezczelność i traktowanie innych jak idiotów przez to "ynteligentne" salonowe środowisko równa się pisowcom.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 20 grudnia 2015, 12:59

Znowu moje pytanie MatiZ czym się przejmujesz? Treścią apelu który nie był adresowany do ciebie? Gdybyś przeżywał w ten sposób każdy apel radia z mojego miasta to miałbyś same bezsenne noce.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 20 grudnia 2015, 16:03

A dlaczego nie do mnie? Nie mam abonamentu GW :D
Aaa, rozumiem. W swoim małym czarno białym świecie już sobie przyporządkowałeś mnie do szufladki. Nie popiera GW, ergo faszysta chcący zdławić demokrację, popierający PiS. Pojmuję...:P

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 20 grudnia 2015, 19:33

MatiZ wyluzuj. Wpadanie ze skrajności w skrajność powoduje to, że zachowujesz się dokładnie tak samo jak to co krytykujesz.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 21 grudnia 2015, 08:21

Ja jestem bardzo wyluzowany. Płacze dziennikarzyn GW działają na mnie jak muzyka relaksacyjna, tak więc spokojnie ;)

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 21 grudnia 2015, 21:04

szkoda przepuścić taką okazję do mowy nienawiści przeciwko gw, ale nie mam ostatnimi czasu. wkleję tylko linka:
http://komitetobronyplutokracji.blogspo ... ew=classic (w ogóle polecam blogaska).

Awatar użytkownika
krakruk
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: krakruk » 21 grudnia 2015, 21:56

Czyżby organ michnika miał już nigdy nie stanąć .... "na nogi"?
Kosovo je SRBIJA!

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 kwietnia 2016, 17:38

Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 16 kwietnia 2016, 18:01

gazda pisze:Jest koniec roku 2015, po wygranych wyborach władzę w Polsce w pełni obejmuje partia PiS. Krzysio Pacewicz dziennikarz wybiórczej w trwodze i panice płodzi taki tekst:
Obrazek

Niegdyś największy dziennik, symbol wszelkiego zła w III RP jak w PRL-u Trybuna Ludu, dzisiaj ten semicki organ prasowy jest na skraju bankructwa. Wystarczyło by tylko jeden rząd odciął im ogłoszenia rządowe, reklamy spółek Skarbu Państwa i widzimy czym jest utrzymywana przy życiu pod kroplówką, na koszt podatnika wyborcza. Tylko dlatego redaktorzyny tego brukowca donoszą na Polaków do niemieckich gazet bzdury jakoby w Polsce skończyła się demokracja. Tak samo przodkowie tych pismaków czyli żydokomuniści zadali cios w plecy Polsce kolaborując z komunistami na Kresach.

A ty jak widzę gazda nie mogłeś się powstrzymać. Własne badania poziomu semickości przodków prowadź proszę po 11 kwietnia 2016.

Marchewa

Marchewa . To w końcu jest w Polsce pluralizm ...czy go nie ma . Czy w końcu jest wolność wypowiedzi ....czy jej nie ma ??. Ty jako zagorzały demokrata powinieneś chyba o tym wiedzieć .

A jak Gross szkaluje Polskę to Tobie nie przeszkadza ale każdy temat który przybliża nas do poznania prawdy jest dla ciebie zabójczy .

Spraw Kresowa jest powszechnie znana i żebyś na swoim k.......e stawał to nie dasz rady odwrócić biegu spraw .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 16 kwietnia 2016, 18:43

"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 16 kwietnia 2016, 19:24

Zasady na tym forum PiSkorz znasz.A masz mnóstwo miejsc w sieci gdzie zasady są bardziej dla ciebie korzystne.

Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 17 kwietnia 2016, 20:14

Wyborcza już nie jest nad przepaścią tylko wwaliła się w przepaść i to bardzo głęboko . Artykuł o Pani Prezydentowej to już dno szamba .

http://www.fronda.pl/a/zalosne-wyborcza ... 69947.html
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Wróć do „Prasa”