PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 25 stycznia 2016, 17:39

Robert Więckiewicz maszeruje. Po role u Wajdy, Holland i Machulskiego
Czy świetny aktor może mieć poglądy polityczne inne niż reżyserzy, którzy dają mu zarobić? Świetny – tak. Robert Więckiewicz poparł Komitet Obrony Demokracji, promowany przez „Czerska Center Klap”, czyli m.in. Wajdę, Holland, Machulskiego… Piękny odruch artystycznego buntu przeciw tym, którzy nie zabrali mu niczego, ale przede wszystkim - poparcia dla tych, którzy dali mu niemal wszystko. Oprócz talentu, nad którym pracował latami, zanim z małego Więckiewicza zmienił się w Więckiewicza wielkiego, aktora filmowego i rozpoznawalnego.
Zastanawia mnie tylko jedno: skąd w takim aktorze, niech mu nawet będzie Więckiewicz, więc skąd w Więckiewiczu takie przeświadczenie, że poparcie jego nieskromnej osoby na pewno doda, a nie odejmie punkty sprawie czy organizacji przez niego popieranej? Skąd pewność, że rozpoznawalność przekłada się na to, że A/ ktoś go nie tylko rozpoznaje, ale i lubi; B/ nie tylko lubi, ale i ceni jego zdanie na tematy inne niż praca nad rolą i geniusz Wajdy, Holland, Machulskiego…; C/ nie tylko lubi i ceni, ale także chce iść wyznaczaną przez niego drogą – ku… No, właśnie, za przeproszeniem, ku… ku czemu, Mr. Więckiewicz. Ku samośmieszeniu?
Żeby jeszcze ludzie walili drzwiami i oknami na filmy z udziałem Więckiewicza ze względu na niego. Ale nie walą, to znaczy - jak film słaby, walą słabo, jak średni to średnio, a jak dobry, to walą drzwiami (bo oknami to już się od dawna się na polskie kino nie chodzi). Więckiewicz zatem na tę frekwencję wydaje się nie mieć wpływu żadnego – gdy chodzi o filmy z jego udziałem. A miałby mieć wpływ na wielkość marszów antyrządowych?
Jak widać - pies jest pogrzebany nie w samym Więckiewiczu. Nie zakładam bowiem, by nagle upodobnił się do widzów, którzy aktorów ze szpitalnego serialu „Na dobre i na złe” próbują na ulicy podpytać o kwestie medyczne i by sam uwierzył, iż skoro zagrał Wałęsę, to i spłynął ma niego dar porywania tłumów (nie mylić z tłumokami). Pozostaje więc wytłumaczenie jedno: to reżyserzy, u których anonimowy Więckiewicz stawał się Więckiewiczem rozpoznawalnym, wypalili na nim piętno swoich politycznych poglądów. Wajda – wiadomo, przyjaciele w TVN i „Wyborczej”, „Nie!” dla pochówku śp. Pary Prezydenckiej na Wawelu, znicze – zamiast na Krakowskim Przedmieściu – na cmentarzach żołnierzy sowieckich, którzy, jak twierdzi, zamordowali mu ojca strzałem w tył głowy. Nienawidzący PiS-u z całego serca, tym mocniej, że to za jego rządów dostał wreszcie wielką dotację na „Katyń”. Agnieszka Holland – najpierw pełną piersią krzewiąca miłość do Platformy, potem niby zrażona, teraz jednoznacznie i brutalnie atakująca PiS już niemal za sam fakt, że oddycha. Juliusz Machulski – komedioreżyser szukający inspiracji do „kręcenia beki” w… tragedii w Smoleńsku. Bo to, jego zdaniem, temat właśnie na komedię…

To są reżyserzy, którym Więckiewicz zawdzięcza najwięcej. Jakże zatem mógł antypisowskiego KOD-u nie poprzeć? Zastanawiać może jedynie, że uczynił to tak późno. Może jednak coś go jednak w głębi serca przed tak ponurym obciachem skutecznie strzegło…
No, ale przestało, więc efekt mamy taki, a nie inny. Nagroda tygodnia w „Czerska Center Klap”, wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy – wielkie gratulacje, panie Robercie.


Krzysztof Feusette

Jeśli ktoś ma poglądy, znaczy, że mu ktoś zapłacił. W dodatku beztalencie. Tylko w PIS-du w głowie robi się za darmo. Jak Hofman z Kurskim i Biereckim :)

ALE PRAWDA JEST STRASZNIEJSZA!

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 25 stycznia 2016, 17:45

My kontra reszta świata - Wolski

po zwycięstwie zjednoczonej prawicy i rozpoczęciu intensywnej naprawy państwa wiadomo było, że lekko nie będzie. Zostały naruszone zbyt duże interesy, zbyt wiele karier zostało zagrożonych, a widmo odpowiedzialności nie daje spać właścicielom III RP, by dobra zmiana dokonała się bezboleśnie.

Jednak szybkość i nasilenie zewnętrznych nacisków, pogróżek i ingerencji w nasze wewnętrzne sprawy są co najmniej zastanawiające. Nieruchawe struktury i bezjajeczni politycy znaleźli naraz dość siły, by pouczać, grozić i nas straszyć. Dlaczego? Nie sądzę, że chodzi tu wyłącznie o ekonomię, o interes banków i hipermarketów czy wszelkie inne formy drenażu Polski, jaki trwał przez ostatnie ćwierćwiecze. Analogie historyczne z XVII wiekiem wskazują, że chodzi o coś jeszcze. Ostateczny rozbiór Polski, przynajmniej jeśli idzie o Rosję, został podyktowany nie tylko względami imperialnymi – etniczną Polskę rozdrapały potęgi niemieckojęzyczne, caryca Katarzyna dokończyła jedynie proces „zbierania ziem ruskich” – Rzeczpospolitą trzeba było wykończyć, ponieważ stanowiła niebezpieczne zarzewie wolności i demokracji w absolutystycznym otoczeniu. „Polska zaraza” w każdej chwili mogła przenieść się na kraje ościenne, zwłaszcza gdyby reformy Sejmu Wielkiego przyniosły rezultaty. Stąd tak szybka reakcja na apele „użytecznych idiotów” z pierwszej Targowicy, z których wielu naprawdę sądziło, że broni wolności i praw w zdradzanej ojczyźnie.

Historia się powtarza, choć przypuszczam, że tym razem jako farsa – lewacka Europa, która na różne sposoby postanowiła popełnić samobójstwo, nie ma zamiaru tolerować państwa mogącego jej w tym przeszkodzić. Niewielkie Węgry można było odpuścić, my jesteśmy zbyt dużym i ważnym krajem, by pozostawić nas w spokoju.

Stanowimy wyzwanie dla realizowanej utopii – federacyjnego megapaństwa, rządzonego przez soft-totalitarną poprawność polityczną – tym bardziej że nasze oceny współczesnego świata podziela wiele europejskich społeczeństw, tylko dotychczas tłamszone przez Brukselę wolały ich nie artykułować.

Biurokratyczna Europa, obrośnięta tłuszczem dobrobytu i powszechnym kłamstwem medialnym, poważnie traktuje polskie zagrożenie dla panującego status quo. Kłopoty z katastrofą demograficzną i wędrówką ludów zostawia następnym pokoleniom. Niszcząc kościoły, tradycję, rodzinę podcina wprawdzie gałąź, na której siedzi, ale uważa, że nie złamie się ona jeszcze w trakcie tej kadencji...

Natomiast polska alternatywa to niebezpieczeństwo widoczne już dziś – to śmiertelne zagrożenie dla eurokracji, niekontrolowanego dyktatu Niemiec i świętego spokoju elit pomnażających swoje bogactwo. Stąd wściekłość, wrzask i walka.

Walka, którą i tak wygramy!


Tak, kolejna odsłona wiecznego SPISKU PRZECIW POLSCE! OD 10tys LAT NAS NISZCZĄ!
Tak, Walcz, Walcz Bohaterze! Walcz, Walcz! O POLSKĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ! *

*nie zapomnij o odebraniu pensji.


Miało być
Obrazek

a wyszło!
Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 25 stycznia 2016, 18:29

Dlaczego media III RP są tak ułomne? Władza wszystko kontrolowała? Neudolność czy brak wiedzy strony solidarnościowej? - Bracia Karnowscy - pisownia oryginalna z portalu


nie sądźcie wszystkich po sobie ;)

Jedno i drugie. Przypominam jednak, że cały czas żyjemy w Polsce dwóch światów. Jest świat oficjalny, i świat ukryty. Świat telefonicznych poleceń. I w pewnym sensie, choć w życie wchodzą kolejne pokolenia, to jest wciąż to samo. I dziś mamy starcie trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem UB. Starzy ubecy szczują na nas swoje latorośle. Wystarczy zobaczyć, kto tam, w tych mediach, pracuje. To jest udowodnione - kto jest kim i skąd się wziął.Ostateczny dowód na to, że teoria Darwina nie działa. Można być kompletnym idiotą a mieć utalentowane córki.

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9001
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Adi » 25 stycznia 2016, 19:00

Nazgul pisze:Ostateczny dowód na to, że teoria Darwina nie działa. Można być kompletnym idiotą a mieć utalentowane córki.[/b]Jednak w przeważającej ilość przypadków dzieci debili są też debilne.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17355
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Worek » 26 stycznia 2016, 06:33

Adi pisze:Jednak w przeważającej ilość przypadków dzieci debili są też debilne.

Autopsja nie jest tutaj cenionym źródłem. Masz jakieś inne źródło tej rewelacji?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9001
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Adi » 26 stycznia 2016, 07:51

Twoja autopsja to tylko przykład potwierdzający regułę:

http://www.bioinformatyk.eu/index.php/g ... skowe.html


Tak więc raz dziedziczenie, dwa, debile zapewniają swoim dzieciom wychowanie z debilami czyli nimi samymi.


I ciekawy praktyczny komentarz

"Uczę w wiejskim gimnazjum. Problemem tym interesuję się od ponad trzydziestu lat. Stały ubytek z miejscowej populacji osobników o określonej konstrukcji genetycznej spowodował, że coraz trudniej jest realizować założenia podstawy programowej narzucone przez ministerstwo"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17355
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Worek » 26 stycznia 2016, 08:05

Adi pisze:http://www.bioinformatyk.eu/index.php/genetyka/jak-dziedziczone-jest-iq-czynniki-genetyczne-i-srodowiskowe.html


Cytat z twojego linka:

Wiemy już, że IQ jest skorelowane z podłożem genetycznym, nie wiemy jednak w jakim stopniu, nie wiem też, czy występują inne czynniki wypływające na poziom inteligencji ludzkiej.


I tyle. Czytałeś ten artykuł, poza tym nazistowskim komentarzem?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9001
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Adi » 26 stycznia 2016, 08:18

A czytałeś co napisałem ?

Adi pisze:Tak więc raz dziedziczenie, dwa, debile zapewniają swoim dzieciom wychowanie z debilami czyli nimi samymi.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 26 stycznia 2016, 15:11

Będą wieszać Najsztuba!

niestety żartowniś obraził w satyrycznym programie święte pisowskie relikwie. To nie ostatnie się to bez kary, Bracia Karnowscy już wydali wyrok. Prezydent jest obiektem kultu i nie wolno zniego kpić jak z każdej religii! Moje uczucia religijne, również ucierpiały! o! to sobie zapamiętaj ryży gnoju!

ps. ciekawe jakie cuda za lat wiele będzie sprawiać święte zasuszone prezydenckie przyrodzenie.


http://wpolityce.pl/media/279404-obrzyd ... zestepstwoObrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 26 stycznia 2016, 15:19

Nie ma dla nich żadnej granicy?

http://wpolityce.pl/polityka/279480-nie ... nie-bedzie

Panie redaktorze dla takich zer nie ma. Na pewno jeszcze oskarży słusznie wybraną przez naród władzę o zamachy z użyciem sztucznym mgły, wysadzanie samolotów, zdradę stanu, mordy polityczne za pomocą samobójstwa, obściskiwanie się z Putiniem, fałszowanie wyborów na ruskich serwerach, wysługiwanie się w ramach kondominium oraz bycie jednocześnie TW, UB, SB, PO, ZS, URP i TRP przy użyciu kwitów z IPNu ustami post PRL'owskiego prokuratora.


Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Posty: 12231
Rejestracja: 14 września 2004, 13:11
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Marchewa » 26 stycznia 2016, 15:26

Użycie artykułu o obrazie uczuć wskazywałoby że Tołdi jest za życia zaliczony w poczet co najmniej błogosławionych. Santo subito!

Ale koledzy jak się księciuniu dowie to różnie może być.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 26 stycznia 2016, 15:28

Naród potwierdza!

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Posty: 12231
Rejestracja: 14 września 2004, 13:11
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Marchewa » 26 stycznia 2016, 15:55

Obrazek
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 26 stycznia 2016, 17:32

Dyrektor w urzędzie zarobi nawet 20 tys. zł miesięcznie

Nie, to nie nowe nagranie Bieńkowskiej! To dobra zmiana!

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dyrektorz ... 13815.html
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26653
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Nazgul » 26 stycznia 2016, 17:45

Ziobro będzie miał mniej roboty

https://www.facebook.com/51712213900/ph ... 01/?type=3
http://wpolityce.pl/polityka/279507-mak ... o-umyslowe


Panie Verhofstadt,
Jako obywatelka Polski wiem znacznie więcej o historii Europy niż jest Pan w stanie sobie wyobrazić. Wiem na przykład, gdzie miało miejsce pierwsze gigantyczne ludobójstwo na świecie. Było to w Kongo, podczas panowania Waszego króla, Leopolda II. Około 10 milionów czarnoskórych ofiar wielkiego bogacenia się Pańskiego króla. Joseph Conrad, angielski pisarz o polskich korzeniach, opisał to w opowiadaniu „Heart of Darkness” („Jądro ciemności”). Pański mały kraj istnieje istnieje około 180 lat, Polska zaś – od 966 roku! Polska w XV wieku zainicjowała na soborze w Konstancji, ustami polskiego prawnika, Pawła Włodkowica, prawdziwe zasady demokracji i tolerancji. I obecnie śmie pan uczyć nas demokracji, panie Verhofstadt? Chce Pan wywrzeć wpływ, by zmienić wynik demokratycznych wyborów w Polsce poprzez użycie siły? A kimże Pan jesteś? Jakimś nowym pierwszym sekretarzem tworzącego się w Brukseli Kremla 2.0?
Śmie pan wspierać najmniejszą z najmniejszych partii opozycyjnych? Jej lidera, który nie zna najważniejszych świąt religijnych we własnym kraju i sądzi, że pokłon Jezusowi składało sześciu króli?
Nie ma wątpliwości co do Pańskich intencji, Panie Verhofstadt, oraz intencji Pańskich akolitów, z którymi chce Pan zniszczyć nowy polski rząd, i nowy, wybrany przez naród parlament – w wolnych i demokratycznych wyborach. Wstydź się Pan takiej Europy, Panie Verhofstadt,
Obywatelka polska, dr Elżbieta Morawiec

Obrazek

Przepraszam, sąsiedzie, co się stało, jakieś krzyki u Pana! Coś się stało?

Won, Co ty wiesz, nie będziesz mnie uczył, Twój dziadek napierdalał babcię szczotką a ja biję kobitę tylko ręką!
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.


Wróć do „Prasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość