PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Znane i mniej znane tytuły gazet i periodyków. Felietoniści i znane postacie. Wszystko o pisaniu...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: PiS-du w głowę czyli najlepsze teksty bohaterów Prawdy!

Postautor: Cynik » 17 czerwca 2017, 18:26

Ale to wypadałoby uzasadnić tezę, chętnie się dowiem dlaczego i w jaki sposób taki Braun czy Kukiz są dla mnie z PO.

Braun akurat jest NS, Kukiz cicho sympatyzuje więc nie do końca rozumiem Twoją rozterkę - no chyba że Ty ich nie uważasz za narodowych socjalistów. Ale już w to nie wnikam.

PO nie jest żadną przeciwwagą dla PIS. PO i strach obywateli przed jej powrotem jest wręcz podstawą istnienia PIS-u.

A kto powiedział że jest? PO jest podporą PiSu a nie przeciwwagą. Równie bym się ucieszył z jej upadku.
I bardzo dobrze, prawa rynku. Może wtedy do głosu dojdzie opinia 3, 4 i 5 strony. Nie rozumiem dlaczego skompromitowany antypolski odłam lewactwa ma mieć monopol na bycie opozycją i "drugą stroną".

Prawa rynku? Wiesz co to jest rynek? Na razie masz oligopol pozorny czterech czasopism i trzech stacji tv zgarniających wszystkie reklamy i ogłoszenia spółek skarbu państwa i rządu, więc o jakim wolnym rynku mówisz skoro nakreślono barierę. Dziennik się utrzyma, spokojnie. Dadzą radę. Bardziej niż aktualnie promowane przez rządową stronę magazyny udające oligopol i pluralizm.

Kłóci się to z rewelacjami Nazgula, wg których Ziemkiewicz to "pisowski piesek"

No i? To opinia Nazgula, nie moja. Ale skoro Ty to wyciągasz znaczy że popierasz jego opinię.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 czerwca 2017, 18:48

Cynik pisze:Braun akurat jest NS, Kukiz cicho sympatyzuje więc nie do końca rozumiem Twoją rozterkę - no chyba że Ty ich nie uważasz za narodowych socjalistów. Ale już w to nie wnikam.

Braun socjalistą? Od kiedy? Naprawdę zaczynasz takie bzdury wypisywać że ciężko traktować cie poważnie.

Cynik pisze:A kto powiedział że jest? PO jest podporą PiSu a nie przeciwwagą. Równie bym się ucieszył z jej upadku.

Więc warto kibicować PIS-owi w niszczeniu PO. Bo jeśli mu się uda, zniszczy przy okazji też siebie samego. Choć specjalnie nie liczył bym tutaj na PIS, spartolą i to.

Cynik pisze:Dziennik się utrzyma, spokojnie. Dadzą radę.

Wątpię i jestem pełen optymizmu że padnie.

Cynik pisze:No i? To opinia Nazgula, nie moja. Ale skoro Ty to wyciągasz znaczy że popierasz jego opinię.

Znaczy wtrącasz się w dyskusję między mną i Nazgulem czepiając się mnie, potem stwierdzasz że masz właściwie takie samo zdanie jak ja ale że to ja mam takie jak Nazgul a nie jak ja ?

:lol:

Brałeś coś?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 czerwca 2017, 20:05

Braun przedewszyskim jest psychiczny. potem jest obłąkanym antysemitą a potem ma jakieś poglądy na gospodarkę :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 czerwca 2017, 20:12

A Tusk jest przede wszystkim oszustem, potem nałogowym kłamcą a potem dopiero politykiem ;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 czerwca 2017, 20:14

i widzi Kaczyzm w Gwiezdnych wojnach XD?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 17 czerwca 2017, 20:20

Obstawiam że jest zbyt zajęty kłamaniem by mieć czas oglądać filmy:)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 czerwca 2017, 22:55

Obrazek

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 czerwca 2017, 22:56

Jest! Znowu Chrystus Narodów powstał z kolan! :D :D

Westerplatte broni się dalej... :!:

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 czerwca 2017, 00:32

Znaczy wtrącasz się w dyskusję między mną i Nazgulem czepiając się mnie, potem stwierdzasz że masz właściwie takie samo zdanie jak ja ale że to ja mam takie jak Nazgul a nie jak ja ?

Ależ ja się nie czepiam, mam po prostu niezły ubaw :D

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 czerwca 2017, 01:29

Cynik pisze:Ależ ja się nie czepiam, mam po prostu niezły ubaw :D

Aaa, to trzeba było mówić że trollujesz dla zabawy bo zacząłem podejrzewać że możesz serio wierzyć w te bzdury które wypisywałes ;)

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 18 czerwca 2017, 18:49

Aaa, to trzeba było mówić że trollujesz dla zabawy bo zacząłem podejrzewać że możesz serio wierzyć w te bzdury które wypisywałes

Zgrywania glupa ciag dalszy. Dodatkowo projektujesz swoje przywary na innych. Twoja wiarygodnosc jest rowna zeru.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 czerwca 2017, 18:51

O proszę, kolejny platformiany obrońca się udziela by wylać pomyje ad personam i zero treści poza tym.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 czerwca 2017, 19:06

To nie było ad personam.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 czerwca 2017, 20:18

Aaa, to trzeba było mówić że trollujesz dla zabawy bo zacząłem podejrzewać że możesz serio wierzyć w te bzdury które wypisywałes ;)

No nie, rozpracowałeś mnie. No nic, muszę już iść na emeryturę.;)
Ale nie chcę zostawiać tego świata takim ludziom hmm by zachować klasę - nienajlepiej przygotowanym do rządzenia. Z jakiejkolwiek byliby opcji, jako obywatel mam prawo zadawać, prowokować, komentować choćbym nie głosował, ale utrzymuję z moich podatków. Możesz mnie wyzywać od trolli, ale poświęcam swój czas aby wyplenić z internetu nacjonalistyczne chwasty i wszelkich piewców tak dojnej zmiany jak i miłośników nazistów. Dla Polski imigranci to nie problem, wewnętrzne rozdarcie jest naszym wrogiem, prowodyrów rozdarcia należy ośmieszyć, choć z tym nie mam problemu, sami mnie wyręczają. M.in. Ty! Będę łapał za słówka, prowokował, deptał po odciskach i wykorzystywał każdą słabość. A mam radochę, bo walka z dojną zmianą zaczyna być w kręgach traktowana jak sport. Nie dlatego że nam sprzyjało PO. Politykom nie wolno wierzyć, ani się z nimi bratać. Ale nie będę stał i patrzył jak mi demolują kraj. I nie pozwolę na to. Kapujesz panie adi?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 czerwca 2017, 20:35

Cynik pisze: Możesz mnie wyzywać od trolli, ale poświęcam swój czas aby wyplenić z internetu nacjonalistyczne chwasty i wszelkich piewców tak dojnej zmiany jak i miłośników nazistów.

Analogicznie ja poświęcam swój czas by wyplenić z internetu platformowe antynarodowo-socjalistyczne chwasty.

Cynik pisze: Dla Polski imigranci to nie problem,

Wszelkie sondaże na ten temat mówią że to jednak problem dla Polaków.

Cynik pisze:
wewnętrzne rozdarcie jest naszym wrogiem, prowodyrów rozdarcia należy ośmieszyć, choć z tym nie mam problemu, sami mnie wyręczają. M.in. Ty! Będę łapał za słówka, prowokował, deptał po odciskach i wykorzystywał każdą słabość. A mam radochę, bo walka z dojną zmianą zaczyna być w kręgach traktowana jak sport. Nie dlatego że nam sprzyjało PO. Politykom nie wolno wierzyć, ani się z nimi bratać. Ale nie będę stał i patrzył jak mi demolują kraj. I nie pozwolę na to. Kapujesz panie adi?

PO które zwycięży jak nie w następnych wyborach to w kolejnych będzie ci wdzięczne. TO się nazywa "pożyteczny idiotyzm".

Nie ma żadnego sensu atakować PIS dopóki PO jest następne w kolejce do władzy.

Na odwrót, trzeba pomagać PIS wyrżnąć PO-owska hydrę, bo bez niej PIS sam się skasuje i wszyscy wreszcie odetchniemy.

Wróć do „Prasa”