PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ciekawe programy - kiedy ???

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Ciekawe programy - kiedy ???

Postautor: Łukasz Naczas » 20 września 2004, 18:47

Dziś tj. 20.09.2004 godzina 20.10 TVP - program Moniki Olejnik "Porsto w oczy" - dziś "SLD - Likwidacja funduszu kościelnego" (bedzie Janki i prrzedstawiciele Episkopatu)
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 20 września 2004, 19:38

Proponuję pisać o takich rzeczach z większym wyprzedzeniem. Nie każdy jest non-stop on-line (jaka ładna polszczyzna :D)

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 20 września 2004, 19:52

Tutaj będą znajdować się zapowiedzi, ta była przeze mnie podana w ostatniej chwili, ponieważ dopiero 20 min. przed programem się o tym dowiedziałem :)

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 13 listopada 2004, 02:22

Zgodnie z zasadą prozadku na forum przenoszę tą dyskusję do odpowiedniego działu. Chciałbym zareklamowac program pt. "warto rozmawiać", który leci w poniedziałki na TVP 2 po 23. Aby nie robić bałaganu gdzie indziej i aby nikt się nie pogubił przenoszą tą dyskusję w całości od pierwszej wzmianki na ten temat w innym dziale. A więc...

Nie moja wina, że przedstawiciele lewicy (np. Szyszkowska) się tam strasznie kompromitują swoimi wypowiedziami . Może wybierajcie innych? A więc poważnie - lubie ten program . Ale się nie dziwię Tobie, że Ty nie lubisz . W końcu Wasi przedstawiciele wypadają tam zazwyczaj kiepsko to i się nie dziwię, że masz uraz . A może to zmowa konserwatystów i dają występowac tylko tym głupszym?? Ostatnio była np. Magdalena Środa, nowy pełnomocnik do spraw równego statusu . Jeśli nie umieja jakoś bronic własnych przekonań to czyja to jest wina? A może oni im potem w trakcie montażu wstawiają jakiś fałszywe słowa, których tak naprawde nie wypowiedzieli? No i publika podstawiona, oczywiście z obu stron siedząca . Każdy ma "nagrane" teksty i tylko je głosi. A jak się czasem mało nie pobiją i każdy krzyczy to jest to tylko taka zmyła, która ma stwarzać pozory autentycznej dyskusji . Czy to dlatego jest nieobiektywny? Ale z drugiej strony ktoś inny obejrzy i powie, że się kompromituje prawica... tak też wielu uważa . Więc myślę, że mamy względną równowagę i do każdego widza czy uczestnika co innego przemawia. W tej kwestii punkt widzenia zależy przewaznie od punktu siedzenia i każdy sam wyciga wnioski i zawsze stanie po czyjejś stronie. Gdzie więc brak obiektywizmu? Każdy powie co myśli a każdy widz sam sobie to wszystko już musi poukładać.
W każdym razie ja ze swoich reprezentantów (jeśli mogę się tak wyrazić o ludziach, którzy mają poglądy mi bliskie?) jestem zadowolony i dlatego ogólnie i z programu. Poza tym zawsze jest jakiś ciekawy temat. Oczywiście to tylko moja opinia i nie zmuszam nikogo by uważał tak samo jak ja . Uważam jednak, że aby wyrobić sobie zdanie na temat tego programu to każdy sam powinien go obejrzeć przynajmniej choć raz i min. dlatego taka sygnaturka . Wiesz dlaczego jeszcze? Bo mało kto w ogóle o nim słyszał... i ja sam dopiero niedawno go odkryłem (przypadkiem). Program jak każdy inny wg mnie. Tylko że mało znany. Ani nie reklamują ani co a ja uwazam, że jest wartościowy i warty bliższemu przyjrzeniu się. Oczywiście (jeszcze raz podkreslam) to tylko moja prywatna opinia. Wy jesteście oczywiście na NIE i mam tego świadomość .

Dobra, nie będe już pisął na ten temat a jeżeli już koniecznie chchecie to założe jakiś osobny wątek czy poszuakjmy bardziej odpowiedniego .
Wierzę w racjonalne ujęcie konserwatyzmu oraz jego pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Konserwatywny Liberał :).

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 13 listopada 2004, 02:24

Zgodnie z zasadą porządku na forum przenoszę tą dyskusję do odpowiedniego działu. Chciałbym zareklamowac program pt. "warto rozmawiać", który leci w poniedziałki na TVP 2 po 23. Aby nie robić bałaganu gdzie indziej i aby nikt się nie pogubił przenoszą tą dyskusję w całości od pierwszej wzmianki na ten temat z innego działu. A więc...

Młody socjalista pisze:Animavilis - dlaczego reklamujesz program Pospieszalskiego ?

Iblis pisze:Chce to reklamuje. Pewnie lubi.

Animavilis pisze:A co, nie wolno mi :P? Mamy demokrację zarówno w kraju jak i na forum ;-). Poza tym nie reklamuję niczego a jedynie wyrażam własne zdanie na rozmaite tematy. Nie moja wina, jeśli ktoś inny myśli podobnie :-). Może to on raczej mnie papuguje, co? Nie przyszło Ci to do głowy Młody Socjalisto ;-)?

młody socjalista pisze:Nie przyszło.

Pytałem powaznie bo to jeden z najbardziej nieobiektywnych programów publicystycznych jaki ogladałem.

Nie moja wina, że przedstawiciele lewicy (np. Szyszkowska) się tam strasznie kompromitują swoimi wypowiedziami . Może wybierajcie innych? A więc poważnie - lubie ten program . Ale się nie dziwię Tobie, że Ty nie lubisz . W końcu Wasi przedstawiciele wypadają tam zazwyczaj kiepsko to i się nie dziwię, że masz uraz . A może to zmowa konserwatystów i dają występowac tylko tym głupszym?? Ostatnio była np. Magdalena Środa, nowy pełnomocnik do spraw równego statusu . Jeśli nie umieja jakoś bronic własnych przekonań to czyja to jest wina? A może oni im potem w trakcie montażu wstawiają jakiś fałszywe słowa, których tak naprawde nie wypowiedzieli? No i publika podstawiona, oczywiście z obu stron siedząca . Każdy ma "nagrane" teksty i tylko je głosi. A jak się czasem mało nie pobiją i każdy krzyczy to jest to tylko taka zmyła, która ma stwarzać pozory autentycznej dyskusji . Czy to dlatego jest nieobiektywny? Ale z drugiej strony ktoś inny obejrzy i powie, że się kompromituje prawica... tak też wielu uważa . Więc myślę, że mamy względną równowagę i do każdego widza czy uczestnika co innego przemawia. W tej kwestii punkt widzenia zależy przewaznie od punktu siedzenia i każdy sam wyciga wnioski i zawsze stanie po czyjejś stronie. Gdzie więc brak obiektywizmu? Każdy powie co myśli a każdy widz sam sobie to wszystko już musi poukładać.
W każdym razie ja ze swoich reprezentantów (jeśli mogę się tak wyrazić o ludziach, którzy mają poglądy mi bliskie?) jestem zadowolony i dlatego ogólnie i z programu. Poza tym zawsze jest jakiś ciekawy temat. Oczywiście to tylko moja opinia i nie zmuszam nikogo by uważał tak samo jak ja . Uważam jednak, że aby wyrobić sobie zdanie na temat tego programu to każdy sam powinien go obejrzeć przynajmniej choć raz i min. dlatego taka sygnaturka . Wiesz dlaczego jeszcze? Bo mało kto w ogóle o nim słyszał... i ja sam dopiero niedawno go odkryłem (przypadkiem). Program jak każdy inny wg mnie. Tylko że mało znany. Ani nie reklamują ani co a ja uwazam, że jest wartościowy i warty bliższemu przyjrzeniu się. Oczywiście (jeszcze raz podkreslam) to tylko moja prywatna opinia. Wy jesteście oczywiście na NIE i mam tego świadomość .

Dobra, nie będe już pisął na ten temat a jeżeli już koniecznie chchecie to założe jakiś osobny wątek czy poszuakjmy bardziej odpowiedniego .

NOWA NOTKA - teraz możecie mnie za to objechać we właściwym miejscu dzięki czemu Naczas nie będzie chodził wściekły ;-). Tak więc jeśłi macie coś do dodania to myslę, że jest to odpowiednie miejsce.

PS. Do ADMINA lub MODERATORA - przez przypadek mam dwa posty, proszę więc o usunięcie tego powyższego, krótszego, ponieważ jego pojawienie się nie było celowe i nie jest w ogóle potrzebny. Dziękuję z góry :).
Wierzę w racjonalne ujęcie konserwatyzmu oraz jego pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Konserwatywny Liberał :).

Maxav
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Maxav » 19 listopada 2004, 21:46

Jak tak czytam to strasznie mi szkoda że nie ma programu w TV w którym publiczność byłaby selekcjonowana (sami lewicowcy),dyskusja odpowidnio moderowana (ktoś jest przeciw aborcji-zagłuszyć,odebrać głos,złośliwie skomentować wypowiedż),no i ten stronniczo-lewicowy prowadzący.A prawca taki program ma ,o i nawet o nim teraz rozmawiamy.

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 20 listopada 2004, 07:53

Nie przesadzaj z tą stronniczością kolego :-). Przecież do tego programu są zapraszani wybitni lewicowcy :-). Była już chyba każda z tych osób, które szczególnie głośno nawołują w Polsce do lewicowości i lewicowych ideologii. Czy Szyszkowska, Środa, Dunin to też konserwatystki i prawica :-)? Lewacka elita tam była przecież :?. A więc skoro tam zabierały głos to nie jest to program prawicowy. Ale Ty chyba naprawde tęsknisz za takim, gdzie by byli sami lewicowcy tak jak opisujesz :-).

Kosai
Wójt
Wójt

Postautor: Kosai » 20 listopada 2004, 13:36

Lewica ? gdzie ? kiedy?

Ja tam widze tylko samych skorumpowanych pachołków kapitału .

Maxav
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Maxav » 20 listopada 2004, 16:03

No może nie sami,obsługa programu mogłaby być prawicowa :) ,a tak na poważnie to zauważ że osoby o orientacji lewicowej i antyklerykalnej oprócz dwóch gazet nie mają żadnego medium.A druga strona ma radia,dwie telewizje,gazety .........

Wszech_Polak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Wszech_Polak » 20 listopada 2004, 18:20

Maxav pisze:No może nie sami,obsługa programu mogłaby być prawicowa :) ,a tak na poważnie to zauważ że osoby o orientacji lewicowej i antyklerykalnej oprócz dwóch gazet nie mają żadnego medium.A druga strona ma radia,dwie telewizje,gazety .........

Jak nie macie swojej stricte antyklerykalnej telewizji, to trzeba sobie zasponsorować. Dlaczego większość wierzących ma wspierać jakieś tam media, które mają za cel zniszczyć wiarę, chrześcijaństwo, moralność, Kościół.

A co do programu Pospieszalskiego, to bardzo dobry i prowadzony w miarę obiektywnie, na ile pozwala zdrowy rozsądek normalnego człowieka.

andrzej1
Radny powiatowy
Radny powiatowy

odp

Postautor: andrzej1 » 22 listopada 2004, 11:19

zastanawiam się od dłuższego już czasu za co się tu płaci za TV, nic tam ciekawego nie, same programy publistyczne, same tylko gadania, bez sensu, aby tylko pokazać swoją karierę, wszystkie programy na jedno kopyto, brak w ogóle filmów, no, może z wyjątkiem filmów z przed kilkunastu laty, to by się zgadzało, a nowości, to mało, a każą płacić, za co?

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 22 listopada 2004, 12:12

Skoro tak odbierasz to co jest i stwierdzasz że całośc ogólnie nie jest warta wydawanych przez Ciebie pieniędzy to sprzedaj RTV i przestań płacić.
Tanio i skutecznie.

Lub TV-SAT i dajmy na to program indyjski czy arabski.

andrzej1
Radny powiatowy
Radny powiatowy

odp

Postautor: andrzej1 » 22 listopada 2004, 14:06

no, tak można i tak, ale to w końcu i tego mam sobie odmówić,a ty uważasz że TV jest dobra? Chyba na to wygląda, chyba na dobrą sprawę trzeba wykupić sobie HBO, jedyna możliwość, tylko za co?

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 22 listopada 2004, 16:43

A internet masz za co?
A komputer ?
Mam dalej wymieniać?

Sprzedaj,zrezygnuj,dorób....i spraw sobie to co ci odpowiada.

dźiżes... :roll:

andrzej1
Radny powiatowy
Radny powiatowy

odp

Postautor: andrzej1 » 22 listopada 2004, 16:52

niestety to wszystko dzięki pomocy swoim najbliższych, niestety moja renta starcza tylko chyba właśnie na te opłaty, poza tym na nic, i chyba tylko to pozostalo interesujące, bo nic poza tym, wszystko to lipa w TV

Wróć do „Telewizja”