PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Reputacja TVN

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

TVN olaboga

Postautor: Kowa1 » 11 listopada 2016, 20:27

Mimo wykupienia większościowego pakietu TVN przez brytyjskie Southbank Media Ltd okazuje się że sieć nacji michnikowszczyzny rozpostarta szeroko i TVN wspólnie z wybiórczą wbrew realiom forsują niebieskotęczową narracje.
Już nie tylko w konfrontacji z TVP ale nawet w konfrontacji do, jakby nie było też opozycjinej do obecnej władzy, Polsat widać wyraźny rodźwięk. Naracja straszenia, ośmieszania i wyszydzania prezydentem/ta elekta USA oraz jego rodziny ( skąd to znam, co mi to przypomina? ) dzisiaj ( 10.11.2016 ) w Dzień dobry i Fakty TVN ( bez dowodów i uzasadnień - widać jakby genetyczne powiązanie z admoderacją ) zostało w systematyczny i udokumentowany sposób skorygowane w Polsat Wydarzenia.

Genialne opinie opinie w TVN po wyborze Trumpa:
R - wewnętrzna sytuacja w stanach zjednoczony została by bardziej zdestabilizowana przez wybór Clinton, dlaczeg?
P - buntownicy by się nie pogodzili?
R - tak jest. Pani bardzo trafnie myśli.
P - a mniejszości w tej chwili?
R - ... gdyby się okazało że te wybory mimo wszystko wygrała Clinton liczenie na to że ta Alt right tak zwana, zbuntowana radykalna prawica, która w Trumpie poraz pierwszy w chistorii zobaczyła swoją nadzieje, się uspokoi było by bez szans

A jaka jest rzeczywistość:

Riots In Oakland After Trump Becomes President

Protest against Donald Trump at University of Pittsburgh

Watch Protests eroupt across the country following Donald J. Trump's to be the next president of US

Diagnozy przyczyn:
Wywiad prof. M Króla dla Lisa pisze:L ~ co się stało?
K ~ to nie elity oderwały się od rzeczywistości, to rzeczywistość oderwała się od elit

Polecam komentarz http://www.tvp.info/27423463/10112016-2150 ( 05min10sek ) i dalej przyczynek do protestów w USA

W TVN szneki które strzela ( miny które stroi ) ten bufon, którego obecnie ( niby już jako prezydenta ) można obecnie porównać jedynie z jedynym innym prezydentem ( oglądaj http://www.tvp.info/27423467/10112016-2230 od początku ) dziennikarstwo TVN skomentowało: "znakomicie wykorzystuje elastyczność swojej twarzy"

Ale w innej statcji telewizyjnej inna diagnoza:
To te same media ( min. CNN i media internetowe ) które teraz są w szoku i przeciw wyborowi Trumpa wypromowały go bo w pogoni za oglądalnością/klikalnością ( co przekłada się na pieniądze ) eksponowały jego niegodziwe, obrazoburcze i ostre zachowania. Skąd ja to znam - znów lider z TVN i to niebylejaki bo aż wojewódzki.

No cóż, to nie "okrótne" czasy socjalizmu w których władze starały się, między innymi za pomocą TV i Radia ale także edukacji ( Prosymfonika - kto pamięta ) starały się podnieść poziom społeczeństwa.
To nawet nie "straszna reżimowa" TVP z misją ( np. Sonda 2, czy Teatr Telewizji zlikwidowany w POprawnych czasach liberalizmu ) i "tragiczna" zmiana programowa w szkolnictwie dręcząca uczniów chistorią i matematyką ( które to liberalna po-stkomuna i inne PO ograniczały - brak matury z matematyki ).

Dzisiaj stawia się na głuptę, bo głupota łyknie wszystko a szczególnie absurdalne treści z których ..... no? Tak! Oglądalność/klikalność -> reklamy -> kasiora, zwłaszcza gdy za tym idzie wzrost sprzedaży.

Przykład: http://www.ipla.tv/Miodowe-lata-lepsze- ... od-6409912 ( 20:11/23:18 - pomijając reklamy )

Dziś kreatorzy mediów promują:
nie wykonanie tylko wykon
jak mają sprawozdanienie to je nie przekazują tylko przekazują go
nie filmują tylko kamerują
jeszcze chwila i nie będą jeść i srać tylko gębować i dupować bo dupcenie już zajęte
W rzeczonych mediach
"Specjaliści" twierdzą że
"przed samochodami elektrycznymi nie ma już barier technologicznych tylko akumulatory są duże i ciężkie"
"w samochodach z napędem wodorowym w przeciwieństwie do samochodów na benzynę niema spalania tylko reakcja chemiczna" tkwią jeszcze w erze flogistonu chyba
"Stylistki" twierdzą że
"w tym designie buty robią wszstko, i jeszcze te naszywki na plecach też robią wszystko a zwłaszcza ta upięta chusta robi wszystko" takie trzy wszystkie w jednym jak u vidalsasuna.

Absurd i głupota kwitnie tak że nie, daje, się, oglądać i słuchać!

Wcześniej resztki rzeczywistych, a nie sztucznie dmuchanych, elit dawały jeszcze jakiś odpór

Ale dziś spsiały przez interesowne uzależnienia ich zstępnych od kasy głównego ścieku

Pisałem we wcześniejszym poście ale Nazgu wydumał pretekst i usunął cały temat, znam go jak zły szeląg więc mam kopie

Kowa1 pisze:Polska historia natkana, jak wielkanocna babka rodzynkami, mendami, różnej ważności w czasach ich egzystencji, bez poczucia przynależnośći i dbałości o tworzenie wspólnoty i wpólnej wartości zainteresownymi jedynie krótkowzrocznym moszczeniem własnego ciepłego gniazda.

Często takim jednostkom ulegali, i ulegają, ludzie młodzi bez własnego doświadczenia i wystarczającej wiedzy chistorycznej ulegając chwilowemu blichtrowi i błyskotliwości tych jednostek które wytykając i piętnując faktyczne sytuacje i błędy wydają się jednostkami bezinteresownymi i robiącymi to dla ogólnego dobra państwa, obywateli, społeczności, narodu.

I ja joko młody szczyl miałem takich idoli jednym z których był młynarski piewca protestu przeciw niesprawiedliwości i uciskowi.
W swych dążeniach, działaniach był przekonujący a w twórczości był bardzo sprawny. Cóż nie wiedziałem że zawdzięcza swoje umiejętności wielopokoleniowej schedzie rodzinnej, rodziny która żyła w dobrobycie umożliwionemu im przez inne rodziny żyjące w niedostatku - mam w to osobisty wkład rodzinny.

I nagle nastąpił przełom opisywany przez rzeczywistego piewce prawdziwych zasad:

"oto wzór dla świata
pan się z chamem zbratał
niema pana niema chama
jest bańka mydlana
aż się słyszeć grom dał
z bańki będzi bomba
z bomby błysk czyli blitz
znowu niema nic"

a po tym przełomie z naszego młynarskiego piewcy prawdy, uczciwości i buntu wyszły rzeczywiste pobudki i motywy działania które opiszę tu słowami innego twórcy z drobną korektą: "po lepszy kęs dla pyska"

Teraz gdy tantiemy płyną wartką strugą, gdy zstępni mocno ustawiani przez odpowiednie koneksje i opcje, mimo wielu niepoprawności i niesprawiedliwości oczywistych jak wzorce w Sewr piewca w swej krytyce niepoprawności zamilkł.

Miast niego zaktywizowało się jego ziarno i tworzy aktywnie "POprawną" mańską drogę postępowania.

Agata Młynarska zrezygnowała z funkcji redaktor naczelnej miesięcznika „Skarb” dystrybuowanego w drogeriach Rossmann. Dziennikarka w oświadczeniu dla Wirtualnemedia.pl podkreśla, że teksty o programie 500+, za które Rossmann przeprosił i z powodu których wycofał nowy numer ze sklepów, zostały wcześniej zaakceptowane przez firmę.

To nie ważne że jako Szef redakcyjny zaakceptowała teksty które kretynią obywatelskie myślenie, są tendencyjne i w większości nieadekwtne do realiów ( nie zaprzeczam że jakiś procent się zmarnuje, patologia, istotna skala w artykułach nie wykazana, nawet nie wspomniana że o udokumentowaniui nie wspomnę ).

Ważna wymowa oświadczenia!

Srałam w własne gniazdo ale oni, moi sponsorzy dostarczyciele mojego dobrobytu, akceptowali a teraz się wycofali - co za świnie!
To oni świnie nie ja! Ja tylko byłam posłuszna, bo dawało mi to profity, a teraz ponoszę konsekwencje - utrata profitów. Dlatego zwalniam się ( czytaj wypierniczyli mnie ) i jestem oburzona.

Każdy służalczy wypierdek niech zaczerpnie nauki: zdrajcom się nie wierzy i pierwsi zostają mięsem armatnim.

Ostatecznie

Tworzenie narracji elit w oderwaniu od realiów mas przynosi opłakane skutki ( 1789/92 Burbon Ludwik XVI, 1917/18 Romanow Mikołaj II ) doradzam autorefleksje.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Re: Reputacja TVN

Postautor: Cynik » 11 listopada 2016, 22:36

Polsat opozycyjny? W którym miejscu? Solorz-żak robi wszystko by nie podpaść władzy, jedyną osobą reprezentującą wyważoną opinię jest Jarosław Gugała. Pozostali dzinnikarze śmiało mogliby konkurować o palmę pierwszeństwa o medal wazeliny Dobrej Zmiany. Wymarzona opozycja dla PiS.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 27 listopada 2016, 14:54

Cynik weź popracuj trchę nad wizerunkiem. Z Cynika taki cynik jak z koziej dziury trąba.

Shaw twierdził że

Cynizm/sarkazm to najwyższa forma najniższych intencji

U Cynika sprawdza się tylko drugi człon, na początek polecam "Logika praktyczna" Ziębiński.

Polsat propisowski chyba tylko na zasadzie: kto nie znami ten przeciw.
Ponieważ jeszcze przed lekturą wyjaśniam: kto nie tępi pisu ten propisowski, i proponuje małe ćwiczenie

Co w tej reklamie jest nielogiczne

UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 listopada 2016, 19:55

Ty popracuj nad swoją polszczyzną, jak skończysz gimnazjum to zapraszam do rozmowy.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 28 listopada 2016, 23:44

Cynik pisze:Ty popracuj nad swoją polszczyzną, jak skończysz gimnazjum to zapraszam do rozmowy.

To że Cynik kończył gimnazjum jest widoczne w sposób niepodważalny co potwierdzają wszelkie posty tego u żytkownka. Kolejne co one potwierdzają to to że nie ma żadnej chluby, ani użytku z ukończenia tego wytworu okresu odmużdżającej POprawności - poroponuje odcinki prewpersów polskich które eksponują to doskonale.
Patrzcie jak się sprytnie usiłuje wyślizgać. Ja nie kończyłem gimnazjum i oby nikt już poza Cynikiem i niedobitkami odmnużdżenia nie musiał go kończyć bo cyniczne efekty są druzgocące.
Cynik wraz z całą ekipą amoderacyjną i inną rzeszą absolwentów gimnazjalych nie sprostali wyzwaniu:
Kowa1 pisze:Co w tej reklamie jest nielogiczne

Tak myślę że Gimnazja powstały dla leczenia kompleksów inteligentnych inaczej. Już nie muszą pisać w CV wykształcenie podstawowe tylko Gimnazjalne - to brzmi dumnie!

Czyniczny gimnazjalisto, Snerg ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Wi%C ... wski-Snerg ) nie ukończł szkoły średniej ( ja miałem więcej szczęścia od niego bo też bym się nie przebił nawet przez ten poziom gdyby nie genialne składy profesorskie na które trafiałem a które to, odmiennie od obecnych trendów, doceniały inwencje a nie powielactwo ) a udzielał korpetycji studentom na indywidualnych trybach fizyki kwantowej, jak pisałem wcześniej wyżej wacka nie podskoczysz.
Tym bardziej w otoczeniu które usilnie dba o to żeby tak było.
Potrzeba im ograniczonych jewdnostek ślepo bezrozumnie wierzących.
Przesatań wierzyć, zacznij myśleć - bez względu jaką Ci to sprawia trudność - trening czyni mistrza. Właściwe podejście zmenia wszystko. Byłem wolontariuszem ooperatorem rzutników i projektorów fimowych ( napewno nie uwierzysz ile mam zawodów ) w przedszkolach. Przychodziłem wcześniej ( jestem perfekcjonalisą ) i widziałem jak dyrektorki przedszkola, pomijam już wychowawczynie, "funkcjonowały" - miast pomocy teksty: twoja mama chodzi w futrze z norek a ty taka gupia .. ". Dziewczynka do której kierowne te słowa była wystraszona, może nawet pzerażona, a po uspokojeniu i lekkim naprowadzeniu radziła sobie z zadaniami rozwojowo-edukacyjnymi ( ktgóre we wcześnienjszym stresie nie umiała nawet postrzec ) całkowicie poprawie i spokojnie.
"Pani dyrektor" zauważyła" i ... omało bym nie został pedofilem. Są takie momenty w których zatosowaał bym matody eugeniki i eksterminacji.

Cyniczny gmnazalisto jest znakomity film ( Szczurołap - Andrzej Czarnecki.avi - chomikuj.pl/Kowa1/Filmy/Szczuro*c5*82ap+-+Andrzej+Czarnecki,5650234641.avi(video) ) u mnie na chomiku ale jak nie chcesz ode mie jest też u innych - Donek był rewelacyjnynym szczurołapem jak widać - złapał cie i truje do dzisiaj.

Nie bądź szczurem - ćwicz!

W miejscowości A mieszkał Adam który miał przyjaciela Bogumiła w miejscowośco B. Odległość międzmiejscowościami to 27 km. Umówili się na spotkanie pomiędzy tymi miejscowościam. Wyjrchali naprzeciw siebie na rowerach o tej samej godzinie ( dla ułatwienia o 12:00 ). Adam jechał ze stałą prędkością 12 km/h a Bogumił ze stała prędkością 15 km/h. Ale Aam miał psa Asa który swoją sprawnością fizyczną bił obydu nieorajdów na głowę bo biegał z prędkością ( stałą ) 20 km/h. W tym samym momęcie w którym wyruszył Adam z miejscowości A w kierunnku miejscowości B na spotkanie Bobumiła ( dodam że z prędkością stałą 12 km/h ) jego pies As wybiegł z miescowości A w kiernku miejscowości B na spotkanie z Bogumiłem. Przypomnę że As mim0 że perpedes bił na głowę obydwoje z rowerzystów ( przypomnę Adm na rowerze stała prędkość12 km/h a Bogumił 15 km/h ) a As zapieprzał z prędkością stałą 20 km/h.
Kiedy As biegnący z miesjscowości A w kierunku miejscowości B doptarł do Bogumiła momentalnie zawrócił i pobiegł ( przypomnę ze stałą prędkością 20 km/h ) w kierunku Adama jadącego z miwjscowości A w kierunku miejscowości B. I As tak biegał od Adama do Bogumiła do momentu aż Adam z Bogumiłem się nie spotkali.

Jle kilometrów przebiegł As?

Mam nadzieję że to łatwiejsze zadanie dla Cynika i inniejszej admoderacj od poprzedniego na które
odpowiedzi się nie doczekałem - przypomnę:

Kowa1 pisze:Co w tej reklamie jest nielogiczne

PS
Bądż tak elokwentny Cyniku by wskazać dokładnie miejsca w moich postach w których moja polszczyzna Cie nie satysfakcjonuje ( najlepiej z uzasadnieniem ) a dodatkowo byłbym, i jak domniemam inni czytelnicy, zainteresowany bardziej rowiniętymi postami.

Mistrz zdania pojedynczo nieodrtozwiniętego został ustanowiony na innym forum, no chyba że tu to też Ty ( ten sam co tam tylko innonikowy ) no to kultywujesz rodzinną tradycje i nik Cie nie zdetronizuje.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Wróć do „Telewizja”