PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Abonament RTV

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 27 października 2013, 20:49

Jeszcze jest to publiczna...

Ja chciałbym, żeby TV publiczna poszła w ślady BBC. Ale chyba nie mam tak utalentowanych ludzi do tak twórczej pracy i tak efektywnego zarządzania. Mylę się?

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 27 października 2013, 22:15

Paw pisze:Jeszcze jest to publiczna...

Ja chciałbym, żeby TV publiczna poszła w ślady BBC. Ale chyba nie mam tak utalentowanych ludzi do tak twórczej pracy i tak efektywnego zarządzania. Mylę się?

pod jakim względem ? bo na pewno nie programowym
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 28 października 2013, 12:57

Paw pisze:Jeszcze jest to publiczna...

A co byś chciał, żeby ta telewizja nadawała?
Żeby Polska...

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 29 października 2013, 17:36

sececjonista pisze:pod jakim względem ? bo na pewno nie programowym

Mam wrażenie, że TVP większość małpuje (jak np. stylistyka znaczka BBC - przerobiona dla TVP w górnym prawym rogu), albo kupuje gotowe produkty, np. filmy przyrodnicze BBC, w których jedynym dodatkiem jest głos Krystyny Czubówny.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 01 marca 2014, 15:17

http://www.hotmoney.pl/Trik-ktory-skasu ... -zl-a33378

Wrzucam bo dotyczy a może okazać się w przyszłości istotne (mimo wątpliwego źródła)
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 01 marca 2014, 18:04

W Niemeczech i Anglii ten sam problem. A w USA nie ma czegoś takiego i jakoś żyją.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 01 marca 2014, 18:18

NRohirrim pisze:W Niemeczech i Anglii ten sam problem. A w USA nie ma czegoś takiego i jakoś żyją.

W Polsce abonament telewizyjny za wszystkich powinien płacić Tusk bo to on nawoływał do niepłacenia abonamentu.

I jeszcze jedna sprawa. Nie posiadam telewizora ale dziwne jest dla mnie to że musiał bym płacić characz na TVP 1 czy TVP 2.

Ja jako odbiorca usługi telewizyjnej powinienem mieć wybór na którą telewizję chcę płacić i którą chcę oglądać.

Jeżeli ja chciał bym oglądać TV TRWAM to tam powinny iść moje pieniądze a nie do jakiegoś diabelstwa na Woronicza podczas gdy ja tego chłamu nie chcę oglądać.

Zrezygnowałem z oglądania telewizji bo nie chciałem oglądać lewackiego g......a.

Uważam że jeżeli propagandyści z Woronicza chcą abym ja ich oglądał to powinni mi dać za darmo telewizor i zwolnić od opłat. Inaczej to paszoł won.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 01 marca 2014, 18:33

Piskorz pisze:
Jeżeli ja chciał bym oglądać TV TRWAM to tam powinny iść moje pieniądze a nie do jakiegoś diabelstwa na Woronicza podczas gdy ja tego chłamu nie chcę oglądać.

Przecież znasz nr. konta do Rydzyka, jeżeli tam kasę wyślesz to tam twoja kasa pójdzie.
Pokaż świadectwo wiary i wyślij Rydzowi dolary.
Ostatnio zmieniony 02 marca 2014, 10:44 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 01 marca 2014, 18:50

Jojo pisze:
Piskorz pisze:

Przecież znasz nr. konta do Rydzyka, jeżeli tam kasę wyślesz to tam twoja kasa pójdzie.

Ale muszę płacić i na oszustów z Woronicza i na TV TRWAM. Amerykę chcesz odkrywać ?.

T. Jasudowicz

VeB
Stażysta
Stażysta

Postautor: VeB » 01 marca 2014, 21:34

Nie wiem czy temat był poruszany- czy wiecie, że wedle prawa nie musicie płacić tego abonamentu?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 01 marca 2014, 21:56

VeB pisze:Nie wiem czy temat był poruszany- czy wiecie, że wedle prawa nie musicie płacić tego abonamentu?

Ci co nie płacili dostali wezwania do zapłaty a jak nie zapłacili to należności ściągali poborcy z urzędów skarbowych.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 02 marca 2014, 09:01

Piskorz, to powiedz mi. Skąd bierzesz informacje o tym, co się na świecie dzieje? Bo jakby nie było jesteś dość aktywny na forum.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 marca 2014, 10:10

Moja matka zapytała mnie - płacić, czy nie płacić zaległy abonament. Powiedziałem żeby nie płaciła. Bo system jest tak skonstruowany, że jakby dała o sobie znać, to musiałaby już potem płacić cały czas. A tak siedzi cicho i może system nawet nie ma jej w ewidencji. Od kogo poczta ściągała w pierwszej kolejności abonament jeśli chodzi o osoby prywatne? Od emerytów. I wszystko jasne.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 02 marca 2014, 10:46

Optymista pisze:Piskorz, to powiedz mi. Skąd bierzesz informacje o tym, co się na świecie dzieje? Bo jakby nie było jesteś dość aktywny na forum.

Prezes mu materiały przysyła. On jedynie je upublicznia.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 02 marca 2014, 10:57

Optymista pisze:Piskorz, to powiedz mi. Skąd bierzesz informacje o tym, co się na świecie dzieje? Bo jakby nie było jesteś dość aktywny na forum.

Głównie z internetu. Obecnie jest to najlepsze źródło. Oczywiście do czasu aż Donek czegoś nie wykombinuje no ale może damy radę ryżemu jak poprzednio.

T. Jasudowicz

Wróć do „Telewizja”