PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Abonament RTV

Wizualne informacje i ich czołowe postacie. Ekran daje wiele możliwości. Porozmawiaj o telewizji ->

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 06 kwietnia 2014, 13:34

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 kwietnia 2014, 18:35

jak ktoś wkleja YT bez komentarza to już wiem, że nie ma o czym rozmawiać.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 06 kwietnia 2014, 19:29

Oczywiście ze jest , ja nie mam nic wiewiecej do powiedzenia , swoją krytykę mediów subsydiowanych przez państwo już pisałem.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 kwietnia 2014, 19:39

aha. z YT? czyli jedna strona, żadnych wątpliwości i żadnej wiedzy skąd, dlaczego i po co?

nie to, żebym popierał abonament.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 06 kwietnia 2014, 19:56

Chcesz mi zarzucić ignorancję , w pełni to rozumiem , tylko że ja już o tym pisałem , że tv naziemna wcale nie będzie darmowa i będą powstawały dodatkowe opłaty za korzystanie. Czytałem już o tym wcześniej , że coś myślą wprowadzić a moją tpliwość jest taka że to moze jednak niezostanie wprowadzone. Jak z reszta wiele głupot . Samemu pomysłów należy sie krytyka .
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2014, 20:48 przez mateuszjkl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 kwietnia 2014, 20:23

nie nie chcę. po prostu mam awersję do "wiedzy z YT" gdzie jest więcej dezinformacji niż wiedzy i chłopaczków wrzucających mi tu takie śmiecie niczym X przykazań...

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 06 kwietnia 2014, 21:00

Na pewno Youtube lepszy niż telewizja. Nie mówię że jako wyłącznie źródło rzetelnych informacji...Ale naprawdę można znaleźć wiele pożytecznych rzeczy , od nauki gotowania , poprzez rozrywkę aż po wywiady z ciekawymi ludźmi.

Aczkolwiek nie wiem czemu kierujesz zarzut co do tego materiału...

Ombrinho
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ombrinho » 06 kwietnia 2014, 21:10

mateuszjkl pisze:Na pewno Youtube lepszy niż telewizja. Nie mówię że jako wyłącznie źródło rzetelnych informacji...Ale naprawdę można znaleźć wiele pożytecznych rzeczy , od nauki gotowania , poprzez rozrywkę aż po wywiady z ciekawymi ludźmi.

Zdecydowanie tym bardziej że sam decydujesz o tym co oglądasz i masz większy wybór. A w telewizji jak masz jeszcze tylko podstawowe kanały.... jesteś skazany na programy gdzie poziom kretyństwa z roku na rok jest coraz większy. Mam tu na myśli te wszystkie ukryte prawdy, dlaczego ja i inne badziewia, nie mówiąc już o słynnym smalczyku roślinnym:D filmik poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=09cJl8VDtWs

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 kwietnia 2014, 22:13

mam dokładnie odwrotne wnioski.

a co do abonamentu - zlikwidować. obniżyć inne wydatki i z nich ew. dotować TV. optymalne to nie jest (bo min. finansów będzie miał duuuużą władzę) ale lepsze niż nakazywanie płacenia za coś czego można nie oglądać.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 06 kwietnia 2014, 23:25

Czym się różni dotowanie TV z pieniędzy podatnika od pobierania bezpośrednio tych pieniędzy na TV ? Ah...Aspekt "niewidzialnego" podatku...To ja już wolę żeby jawne było , przynajmniej ludzie się zbuntują :).

bytrek
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: bytrek » 07 kwietnia 2014, 04:42

A ja was nie rozumie. Dlaczego nie płacić tego abonamentu, lub nie dotować? Cos mi się nie chce wieżyc ze nikt tego TVP nie ogląda już w tym kraju. A pewnie ci co najbardziej piszczą oglądają regularnie.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 07 kwietnia 2014, 05:09

Płaczę dlatego , że jak chcą mnie nakładać dodatkowymi opłatami to ja z chęcią zrezygnuję z ich usług , ale niestety nie będę mógł bo każdy będzie musiał płacić , bez względu czy chce oglądać czy nie .

Ombrinho
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ombrinho » 07 kwietnia 2014, 09:57

bytrek pisze:A ja was nie rozumie. Dlaczego nie płacić tego abonamentu, lub nie dotować? Cos mi się nie chce wieżyc ze nikt tego TVP nie ogląda już w tym kraju. A pewnie ci co najbardziej piszczą oglądają regularnie.

Bo dotujemy taką krowę która coraz więcej je, a coraz mniej mleka daje. Spójrzcie jakie są zarobki w tej całej publicznej. O ile dobrze orientuje się sam Janowski wyciąga 200 tys. w miesiąc i z czyich to pieniędzy idzie? Jak TVP ma istnieć to niech będzie to przynajmniej prywatna stacja, której właścicielem jest jakiś polak i tyle. Mi to obojętne czy oglądam reklamy w trakcie filmów czy nie.

Co do misji programowej jaką niesie publiczna telewizja?

Czuje już, że od jakiegoś czasu tej misji programowej w TVP nie ma, poza konsekwentnym zadłużaniem się. A jak już ma takiej coś być to nie lepiej odgórnie na każdą stacje komercyjną w Polsce nałożyć obowiązek produkcji programów popularno-naukowych i tyle

W końcu musimy sobie zdać sprawę z tego, że im więcej państwowych instytucji będzie się na lewo i prawo zadłużać się, to w konsekwencji my za to zapłacimy w podatkach. Bo na państwówce nie istnieje coś takiego jak rachunek ekonomiczny... tylko dewiza: bawimy się bo to nie nasze pieniądze.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 kwietnia 2014, 15:41

Czym się różni dotowanie TV z pieniędzy podatnika od pobierania bezpośrednio tych pieniędzy na TV ? Ah...Aspekt "niewidzialnego" podatku...To ja już wolę żeby jawne było , przynajmniej ludzie się zbuntują
tym ,że kładziesz na kulturę czy tak jak na drogi a nie płacisz za usługę, którą nią nie jest.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 08 kwietnia 2014, 23:37

Zacna różnica. Mówię , że tylko wymówka dla bezmyślnego ludu.

Wróć do „Telewizja”